Nie będziesz już chciał gotować OLEJÓW inaczej! Złoty przepis na super bujne naleśnikiNajważniejsze to wybrać dobrą patelnię do pieczenia tych wspaniałych naleśników. Zaleca się ugotować je na suchej patelni, bez dodawania oleju: to jest blat z gotowaniem bujnych amerykańskich naleśników - naleśników.

Są akceptowane na śniadanie, przyprawiane kwaśną śmietaną, miodem, syropem czekoladowym lub jagodowym. Z owocami, orzechami, lekko posypany cukrem pudrem i wylany ciepłym masłem - są smaczne w jakikolwiek sposób.

Składniki:

  • 5 jaj
  • 60 g mąki
  • 70 g cukru
  • 2 g środka rozsadzającego
  • 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy
  • szczypta soli

Przygotowanie:

1. Wymieszaj 5 żółtek z 40 gramami cukru, soli, proszku do pieczenia i ekstraktu waniliowego. Dodaj mąkę do masy.

2. Ubij 4 białka z 30 gramami cukru. Delikatnie wymieszaj i wymieszaj ponownie.

3. Zmieszać masę białka i żółtka.

4. Rozgrzej patelnię. Przełóż ciasto małymi zjeżdżalniami, przykryj patelnię pokrywką przez 2 minuty.

5. Podnieś pokrywkę, dodaj więcej ciasta dla każdego naleśnika, przekręć placki po drugiej stronie i gotuj, aż pojawi się rumiana skórka.

6. Najlepiej jest gotować naleśniki są bujne bez drożdży na suchej patelni, ale jeśli laski ciasto na powierzchni niedoskonałych patelni, można dodać trochę oleju roślinnego do smażenia i gotowy do rozprzestrzeniania Pancake na serwetce, aby usunąć nadmiar tłuszczu.

7. Podawaj pyszne bujne naleśniki lepiej niż na gorąco!

Ugotowane placki są długie na stole, nie zwlekaj: dobrze, bardzo kuszące danie!

Uratowałem ten przepis, gdy tylko spróbowałem zrobić naleśniki w ten sposób: wszystkie składniki są wybrane w idealnych proporcjach, więc punkcakes są bardzo udane! Złoty, wysoki, porowaty: tak powinny wyglądać prawdziwe naleśniki ...Top