Wisepilot gps-navigator trial dla Androida do pobrania za darmo, pobierz wersję próbną gps-navigator wisepilot

Wisepilot oferuje doskonałą, wydajną i oryginalną aplikację do wyszukiwania, nawigacji i pracy z mapami. Bezpłatna wersja próbna z wszystkimi usługami nawigacji premium przez 5 dni!Podczas pracy z Wisepilot wszystkie mapy i dane nawigacyjne są przechowywane w chmurze. Dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatne automatyczne aktualizacje, więc nigdy nie musisz się martwić, że nawigujesz po nieaktualnych kartach. Wisepilot zapewnia wysokiej jakości mapy z NAVTEQ dla najlepszej nawigacji na całym świecie.

Funkcje GPS-navigator z Wisepilot - Bezpłatna wersja testowa przez 5 dni:
- Wskazówki głosowe - Bezpośrednie instrukcje, które pomogą Ci dotrzeć do miejsca docelowego.- Asystent pasa ruchu - wybierz żądany pas, gdy zbliżasz się do skrzyżowania.

- Ograniczenia prędkości / ostrzeżenia - podczas jazdy pokazuje ograniczenia prędkości i ostrzega, kiedy
przekroczenie prędkości.

- Fotoradary - otrzymuj ostrzeżenie, gdy zbliżasz się do fotoradaru.

- Ruch na żywo - aktualne informacje o ruchu drogowym pomogą zaplanować podróż. Unikaj kolejek, wypadków, zamknięć dróg i innych incydentów.

- Trasa do wyboru (wybrana trasa) - najkrótsza trasa nie zawsze jest najlepsza; wybierz trasę, przełączając się między wieloma opcjami, na przykład unikając autostrad, najkrótszą i najłatwiejszą trasę.

Po wygaśnięciu wersji testowej wszystkie te funkcje są dostępne do kupienia w sklepie aplikacji Wisepilot.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top