Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

Jak zwykle przyciągasz ruch do witryny? Często marketerzy koncentrują się na SEO, a następnie zastanawiają się, dlaczego pożądany wzrost ekstradycji nie występuje.Czas jest drogim i wyczerpującym zasobem, a sukces zależy od koncentracji.

W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo, jak to osiągnąć i przeanalizujemy przykłady, w których marketerzy skorzystali z ruchu odsyłającego.

Krok 1: Blogowanie gości

Blogowanie gości umieszcza Twoje informacje w cudzym źródle za pomocą wstecznych do Twojej witryny. Posty umieszczone w ten sposób nazywane są postami gości.

Możesz osiągnąć wielki sukces dzięki pomocy blogowania. Uwierzcie mi: ci, którzy twierdzą, że blogowanie gości nie działa, albo nie zrobili tego w ogóle, albo zrobili to, ale zrobili to źle. Niemniej jednak pozytywny wynik jest możliwy tylko w przypadku blogowania gościa na odpowiednich blogach.

Skupiając się na intencjach użytkownika, nadal możesz tworzyć wysokiej jakości linki za pomocą blogowania gościa, które urozmaicają wrażenia użytkownika. Funkcja blogowania gości polega na tym, że zaczynasz generować duży ruch dzięki żądaniom o niskiej częstotliwości.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

W celu praktycznego wdrożenia technologii blogu gościa należy postępować zgodnie z następującymi wskazówkami:

Aby znaleźć odpowiedniego bloga, wpisz słowo kluczowe + jedno z następujących cytowanych wyrażeń (na przykład socialmediastrategies + "wytyczne dotyczące przesyłania"). Poniżej znajduje się tłumaczenie najpopularniejszych zapytań do wyszukiwania blogów gości w języku angielskim i rosyjskim:

"Wytyczne dotyczące składania wniosków" (przewodnik po umieszczeniu)

"Guestpostguidelines" (przewodnik po postach gości)

"Prześlij swój post" (dodaj swój post)

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni
Najważniejszą rzeczą, o której musisz pamiętać - blog, na którym chcesz hostować wpis gościa, powinien być skorelowany z twoją dziedziną działalności. Takie blogi będą źródłem ruchu polecającego. Jeśli jednak chcesz przyciągnąć klientów, skup się na tych blogach, które są popularne wśród Twoich urzędów certyfikacji, i nie ma to znaczenia - skoreluj te blogi ze swoim polem działania.

Dobrym sposobem na znalezienie jest również poszukiwanie blogów, w których udział wzięli znani blogerzy. Ta strategia wyszukiwania blogów jest najlepsza ze wszystkich wymienionych wcześniej.

Pamiętaj, że pisanie postów gości, gdy tylko jest to możliwe, nie gwarantuje dużej atrakcyjności ruchu polecającego. Zamiast tego wymaga opracowania kompetentnej oferty postu gościa dla najpopularniejszych blogów.

Stworzenie marki osobistej, która generuje zaufanie i generuje ruch polecający, jest znacznie łatwiejsze, jeśli post gościnny zawiera dobrze znane i wiarygodne informacje z punktu widzenia dostarczanych informacji.

Publikacja postu gościa nie jest logicznym zakończeniem twojej pracy z nim: potrzebujesz jego promocji i stałego wsparcia, aby przyciągnąć więcej odwiedzających.

Krok 2: Pracuj z partnerami

Możesz przyciągnąć duży ruch dzięki bliskiej współpracy z witrynami partnerskimi. Możesz jednak budować relacje z użytkownikami w trybie offline.

Dla marketera treści istnieje kilka sposobów współpracy z partnerami:

1) Sponsorowanie lokalnych wydarzeń. Trzeba pilnować pulsu i monitorować wydarzenia z udziałem Azji Środkowej. Sponsorowanie lokalnych wydarzeń nie jest zbyt drogie w porównaniu do korzyści przyciągnięcia dużego odsetka potencjalnych nabywców do Twojej witryny.

Przemawianie na lokalnych imprezach to dobry sposób na zdobycie umiejętności komunikacji publicznej. Możesz grać za darmo, aby promować swoje imię. W końcu staniesz się popularnym ekspertem w swojej dziedzinie i zaczniesz zarabiać zarówno na ruchu poleconym, jak i na występach.

Kiedy blogowanie powstało w latach 90. jako forma internetowego dziennikarstwa, ludzie zaczęli dzielić się swoimi poglądami i budować społeczności wokół swoich zainteresowań. W tym czasie większość blogerów była entuzjastyczna i po prostu robiła to, co lubiła. Jeśli blog był po prostu czytany, był to już wskaźnik sukcesu.

Niestety, ten rodzaj pasji spowodował, że większość blogerów nie myślała o posiadaniu nazwy domeny i profesjonalnego hostingu dla swoich blogów. Używali darmowe rozwiązania, takie jak blogger.com i WordPress.com, który stworzył krzywy nazwy (vashe_imya.blogspot.com i vash_sayt.wordpress.com) i nie zapewniają skuteczną kontrolę nad blogu.

Umożliwienie komuś zarządzania Twoim blogiem jest jak dawanie komuś kontroli nad swoimi pieniędzmi.

Pomimo faktu, że dziś są jeszcze darmowe i aktywne blogi, większość blogerów zgadza się, że własna kontrola bloga jest najlepszą praktyką.

Jak przyciągnąć ruch polecający?

Jeśli nie ma reakcji ze strony blogera, to jego czytelnicy raczej nie pójdą za linkiem lub nie podzielą tego bloga z innymi.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni


Teraz spójrzmy na inne aspekty, które pomogą zwiększyć ruch skierowań:

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

Ale jeśli pole działania - konsultacji małą firmę, czy masz bloga odnoszące się do nauczycieli, wychowawców, lub po prostu sprzedawców internetowych - SEO skrót i innych warunków będzie brzmieć jak żargonie.

2) Poszukaj aktywnych kopii zapasowych. Twoim celem jest przyciągnięcie ruchu. Ale dlaczego nie uzyskać wysokiej jakości połączeń dofollow?

Uwaga. Ed. dofollow i nofollow są parametrami łącza. Funkcja Dofollow jest domyślnie włączona. Blogi Dofollow są dobre, ponieważ dostajesz ruch polecający i masę referencyjną.

Gdy upewnisz się, że Twoja witryna spełnia powyższe warunki, możesz wziąć udział w programach skierowań, bez względu na to, jak długo Twoja witryna istnieje. Tworzenie witryny generującej przychody to czasochłonny, pracowity i kreatywny biznes.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

9) Powyżej krotnie. Jest to pierwsza wizualna połowa twojej strony (ta, która jest dostępna natychmiast, bez przewijania w dół). Ta strona witryny jest niezwykle ważna, ponieważ natychmiast daje odwiedzającym wizję witryny. Nawigacja, wezwanie do działania powinno być przedstawione dokładnie nad spodem.

Przestrzeganie norm jest oczywiście dobre, ale pamiętaj: powyższe zasady nie są wyryte w kamieniu. Odpowiednie podejście twórcze jest zawsze mile widziane.

W każdym razie ważne jest, aby kluczowe elementy były nadal obecne, ponieważ Odwiedzający z różnych źródeł trafili na właściwą stronę z prawidłowo ustrukturyzowaną treścią. Poniższa tabela pokazuje, że ruch organiczny to więcej niż suma ruchu odsyłającego i płatnego ruchu wyszukiwania.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni
Badanie przeprowadzone przez firmę Shareaholic wykazało, że 51% użytkowników Facebooka pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego pożądane jest dostosowanie lądowań do urządzeń mobilnych:

Krok 4: Twórz treści egocentryczne

Oznacza to, że większość ludzi łatwiej jest promować się pośrednio niż bezpośrednio. Jeśli napisałeś ciekawy i przydatny artykuł na temat każdego produktu z danej firmy, lub miał właściwy wywiad z każdej osoby, przedsiębiorstwo lub taka osoba będzie dużo łatwiej promować swój artykuł, który napędza go / ją. Tak więc twój materiał nie będzie wyglądał jak płatny leapfrog, a osoba lub firma może uniknąć pozornego chwalenia czytelników.

Kilka zasad do zapamiętania:

1) Wyszukaj interesujący temat:

To trudne, ale jeśli ci się uda - w końcu przyciągniesz uwagę, a twój CA cię zauważy. Stare pomysły działają w ten sam sposób: jeśli są poprawnie przedstawione, to Twoja zawartość ma szansę stać się wirusowa.

Najbardziej znaną formą treści egocentrycznych jest spotkanie ekspertów (odpowiednik okrągłego stołu w blogowaniu). Jest to typ postu, w którym przeprowadzasz wywiady z różnymi blogerami, podajesz link do ich najlepszych postów / produktów / usług i powiadamiasz ich pocztą o zamieszczeniu takiego posta. Sprawdzona w czasie strategia umieszczania takiego postu implikuje odpowiedni dobór nagłówków wirusów do kolejnych wywiadów.

  • Zidentyfikuj posty wirusowe. Działa równie dobrze dla każdej niszy - wystarczy przeanalizować najpopularniejsze treści (na przykład buzzsumo.com).

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

  • Sformułuj nagłówki. Zobaczysz listę najpopularniejszych postów w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Następnym krokiem jest sformułowanie nagłówków w celu stworzenia eksperckiego efektu oceny.

Teraz możemy sformułować kilka nagłówków nadchodzącego przywództwa od eksperta:

  • 30 pomysłów eksperckich w 30 minut (30 profesjonalnych blogerów powie Ci, jak wymyślić 50 tematów w 30 minut)
  • 25 autorytetów autorytetów ujawnia, w jaki sposób generują 50 pomysłów na tematy w 30 minut (25 znanych blogerów powie, w jaki sposób generują 50 tematów w 30 minut)
  • 10 najlepszych źródeł, w których można uzyskać 50 pomysłów na tematy Revealed 30 marketingowców treści (10 najlepszych źródeł generujących 50 pomysłów od 30 twórców treści)

Każdy z tych tytułów odnosi się do liczby blogów, które można później powiadomić urząd masz napisane - być może będą odnosić się do bloga, co daje ruch więc bardziej skierowania.

Pamiętaj, że powyższe jest możliwe przy pełnym zaangażowaniu w proces. Jeśli nie poświęcasz wystarczająco dużo czasu na badania, planowanie strategii itp. - żaden z szanowanych blogerów nie będzie chciał mieć z tobą kontaktu.

Niemniej jednak należy pamiętać, że najlepsi blogerzy nadal chcą się rozwijać. Możesz im pomóc, i siebie.

Według bloga The SITS Girls. bardzo ważne jest, aby wybrać prawidłowy interwał czasowy. Poniższy wykres pokazuje, że 70% czyta blogi rano. Ponadto mężczyźni częściej odwiedzają blogi w nocy niż kobiety.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni
Podwoisz ruch polecający i liczbę potencjalnych klientów, gdy będziesz mógł budować komunikację z urzędem certyfikacji na różnych platformach. Oznacza to optymalizację strony docelowej i witryny jako całości w celu poprawnego wyświetlania zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Jeśli Twoja witryna nie jest poprawnie wyświetlana, na przykład na platformach mobilnych, szanse na uzyskanie ruchu organicznego są mniejsze.

Jak zwiększyć ruch polecający o 77% w ciągu 90 dni

Realizacja ram czasowych.

Wniosek

Nigdy nie będzie idealnego czasu na zwiększenie ruchu poleconego z pomocą blogów. Content marketing to jedna z najlepszych strategii, które zabezpieczają przed pustymi kosztami. Wszystkie wymienione wyżej kroki nie mogą przynieść znaczących rezultatów w ciągu nocy (choć zdarzają się cuda). Najważniejsze rzeczy do zapamiętania: im więcej wysokiej jakości treści generujesz, tym więcej otrzymujesz potencjalnych klientów. Potrzebujesz więcej ruchu polecającego, ale Twój CA oczekuje od Ciebie wartościowych informacji. Bądź zorientowany na klienta - daj mu cenną treść, a otrzymasz ruch.

Tłumaczenie - Adventum.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top