Jak zrobić lustro solarno-księżycowe własnymi rękami, wiatrem i wodą

Czy wiesz coś o lustrze słońca i księżyca? który jest używany w feng shui? Możesz zrobić to lekarstwo własnymi rękami, a przyda się ono na początku nowego roku lub kiedy musisz wprowadzić do swojego życia nową, świeżą energię.Jak zrobić lustro solarno-księżycowe własnymi rękami, wiatrem i wodą
Lustro solarno-księżycowe może być wykonane z prostego okrągłego lustra.

Słoneczno-księżycowa medytacja jest sposobem na wzmocnienie lustra, a następnie użycie go, gdy jest to konieczne. Należy zauważyć, że lek ten jest bardzo cienki.

Takie lustro pomaga wzmocnić energię osobistą, przynieść jasność i mądrość tam, gdzie są konieczne. Jest używany do ochrony domu przed negatywną energią i kiedy musisz być skupiony i uważny.

Lustro solarno-księżycowe odnosi się do transcendentalnych leków feng shui. Za pomocą takich narzędzi pracujemy z niewidocznymi, ukrytymi poziomami energii, więc lek ten nie jest warty umieszczenia w widocznym miejscu w domu lub biurze.

W mistycznej tradycji lustra były związane z energią wody i magii.

Aby naładować lustro energią, musisz wykonać rytuał znany jako medytacja słoneczno-księżycowa. Wypełniamy nasze lekarstwo potężną energią natury, a następnie wykorzystujemy ją dla naszych potrzeb.

Jak przeprowadzić rytuał

  • dwa małe okrągłe lustra
  • lub jedno dwustronne lustro

Instrukcja krok po kroku

  1. Umieść pierwsze lustro (lub jedno z boków twojego podwójnego lustra) w słońcu. Całkowity czas trwania takiego pobytu powinien wynosić co najmniej 24 godziny, 2 godziny od 11 rano do 1 po południu.
  2. Drugie lustro powinno być również umieszczone na świetle księżyca przez co najmniej 24 godziny. Lub odwróć lustro na drugą stronę. Przez 2 godziny powinno być między 23:00 a 1 rano.
  3. Lepiej, jeśli zajmuje to kilka dni z rzędu.
  4. Nie zostawiaj lustra słonecznego w świetle księżyca i odwrotnie, nie umieszczaj księżycowego lustra na słońcu.
  5. Gdy tylko zbierze się energię słoneczną i księżycową, połącz lustra za pomocą przędzy.
  6. Twoje słoneczne księżycowe lustro jest teraz gotowe.


Jak korzystać z lustra

Jak zrobić lustro solarno-księżycowe własnymi rękami, wiatrem i wodą
Mirror to magiczny instrument feng shui.

Lustro solarno-księżycowe powinno być umieszczone pod poduszką lub pod materacem. Zazwyczaj zaleca się umieszczenie go stroną słoneczną do góry, ale można także zmienić strony. Zanim umieścisz lusterko pod poduszką lub materacem, użyj trzech sekretów zysku.

Niech lustro znajdzie się pod materacem lub poduszką przez 27 dni. Codziennie rano wyjmuj i wytrzyj go czystą białą szmatką 9 razy. W tym przypadku mentalnie wywołaj energię nieruchomej wody. Jest to energia spokoju, jasności i mądrości.

Wyobraź sobie czysty staw w tym samym czasie.

Wszystko to jest bardzo podobne do magicznego rytuału, powiesz. I będziesz miał rację. W pewnym sensie tak właśnie jest.

Po 27 dniach możesz zostawić lustro-lunarne pod poduszką lub materacem. Ale istnieje wiele innych sposobów używania tego leku.

Lustro może być używane jako narzędzie ochronne podczas podróży. Umieść go w czerwonej torbie i zabierz ze sobą na drogę.

Słoneczno-księżycowy pomoże wzmocnić energię twojego dziecka. Połóż go pod materacem dziecięcym na słonecznej stronie, jeśli dziecko jest wstydliwe lub potrzebuje więcej energii.

Instrument można umieścić do góry nogami w pokoju medytacyjnym. Biuro domowe lub inne miejsce, w którym chcesz zrównoważyć energię. Umieszczając lustro w jednym lub innym miejscu w domu, wyobraź sobie, jak z niego wychodzi jasne światło.

W sektorze Family and Health (na wschodzie), gdzie nie ma wystarczającej ilości wody, lustro przyniesie największe korzyści. Niesie energię spokoju, spokoju i zrównoważonej wody.

Twoje wrażenia z artykułu?Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top