Jak zrobić import z Excela, aby uzyskać dostęp

Jak wykonać automatyczne przejście do programu Excel w innej komórce (powiedzmy E4) po wypełnieniu określonej komórki (B8)? Na obowiązku służby powinienem stworzyć dokumenty, w których należy bardzo szybko wprowadzić stertę danych w kolumnie. Konieczne jest zmieszczenie wielu rzeczy na jednym wydrukowanym arkuszu formatu A4. "Wypełniając" zakres komórek, na przykład B1: B15, muszę nagle obrócić się nie do B16, ale do C1 na przykład i kontynuować wprowadzanie danych tam. Czy to możliwe? Jak to zrobić? W prostym przykładzie, żółte komórki.Evgeny Danilov (Gość) 3 odpowiedzi

Nikolay Prishchepa (Opinie) 2 odpowiedzi

163724 164776 164464

Webage (Guest) 3 lata temuMożesz utworzyć pomocniczą tabelę w programie Access, importując ją jako łącze.

Następnie wyślij zapytanie do tej tabeli, w wyniku czego pojawi się tabela z żądaną kolejnością kolumn i, jeśli to konieczne, sortowaniem i filtrowaniem niepotrzebnych wierszy.

Następnie zamień to zapytanie na "tworzenie tabeli". Następnie po kliknięciu tego zapytania zabije wynikowa tabela, uzyska dostęp do powiązanego pliku i utworzy nową tabelę podsumowań.

Przecież zawieszaj w formularzu na przycisku, aby ponownie obliczyć żądanie. W ten sposób zadanie jest rozwiązywane bez skryptów.

Sumatoha (Gość) 3 lata temu

napisz skrypt na VB

Nvidia Geforce (Gość) 3 lata temu

4e4el, zadanie, które masz interesujące, prawa do tecolote, bez skryptu, być może, nie ma mowy. Myślę, że to nie jest to, czego potrzebujesz, ale istnieje przykład importowania ręcznego. proszę zamieścić swoją odpowiedź, jeśli rozwiązałeś ten problem

926462 926463 926464Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top