Jak zniszczyć nieprzyjemny zapach w szafie

Jak zniszczyć nieprzyjemny zapach w szafie

Wśród butów, butów, brudnych kurtek, płaszczy, szali, kapeluszy i nadmiaru śmieci zatłoczonych w szafie przeciętnej osoby, prędzej czy później pojawiają się brzydkie zapachy.Zwykłe przyczyny nieprzyjemnych zapachów w szafie

Pamiętasz, że wąchasz buty siedząc w sypialni lub w garderobie. Kolejnym nie mniej istotnym czynnikiem jest duszność spowodowana brakiem cyrkulacji powietrza. Jeśli w szafce ustawisz nawet lekko wilgotne ubrania lub ubrania, może to doprowadzić do pojawienia się pleśni, tak jak wilgoć aktywuje naturalne zapachy innych tkanin lub zapachów z proszków do prania. W tym samym miejscu znajduje się również taka odzież, którą można nosić jeszcze raz przed wysłaniem do pralni chemicznej. A jeśli palisz lub dzielisz się palaczem w szafie, pamiętaj, że jedna rzecz może rozprzestrzenić ten zapach na wszystkich innych.


Istnieje wiele innych prawdopodobnych niespodzianek, takich jak pasożyty, przecieki, ciekawi zwierzęta domowe. Owady i gryzonie opuszczają ekskrementy. Nawet jeśli są bardzo małe, to wystarczy na pojawienie się zapachu. Myszy są tłustymi zwierzętami i opuszczają ich zapach, gdziekolwiek się znajdują. Jeśli populacja myszy się zwiększy, wtedy natychmiast będzie można powiedzieć to za pomocą zapachu. I nie zawsze każda mysz może wydostać się z szafy. Ona może tam dotrzeć i tam umrzeć. Małe gnijące ciało gryzoni może zostawić prawdziwy smród. Jeśli występują przeciekające rury lub dach, z którego kapie i spływa po ścianach, należy poczekać na pojawienie się pleśni i grzybów z powodu zwiększonej wilgoci. A koty znane są z miłości do wbijania nosa w szafki i magazyny, znajdowania odosobnionego miejsca, gdzie można pójść do toalety.
W szafach pościelowych i spiżarniach mogą znajdować się również kałuże lub ślady środków do szorowania, aerozole z pasożytów, farby lub oleju. Niektóre zapachy, takie jak proszek do prania mydła lub tabletki z moli, przechodzą przez pudełka i rozprzestrzeniają się po całej szafce. Jeśli trzymasz odkurzacz, miotły, mopy i / lub elektronarzędzia w swojej szafie lub spiżarni, po prostu marynujesz swoje ciasne miejsce.

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyjść. Możesz potrzebować prania ubrań i bielizny. Mam nadzieję, że tak

Powiązane materiały w InterneciePowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top