Jak zneutralizować twoją teściową

Jak zneutralizować twoją teściową

Jak zneutralizować twoją teściową

Po spotkaniu z najbardziej czarującą i atrakcyjną dziewczyną, mężczyźni stopniowo przyzwyczajają się do tego, że zamiast szaty używa się ulubionej koszuli, a golarka goli wszystko, co możliwe, ale nie twarz. Ale nie trzeba nic znosić, więc z elementem zwanym "teściową". Może być po prostu nieszkodliwy.Następujące fakty mogą służyć jako sygnał do działania:
Połączenia o dowolnej porze dnia. Zadzwoń w sobotę o 7 rano: "Och, dzieciaki, co jeszcze śpicie?" Lub o trzeciej nad ranem z reklamacjami, że jej ulubiony pudel ma niewłaściwy kolor.

Niezaplanowane przyjazdy. Jeśli w piątek wieczorem po ciężkim tygodniu pracującym chcę mieć miłość, kawę w łóżku itd., A następnie dzwonek do drzwi - i cały wieczór, aby usłyszeć o tym, jak jego teściowa i jego sąsiad przygotowywali tort "Śmierć Papuana".

"Inteligentna rada" dla ukochanej córki. Ona oczywiście marzyła o lepszej pasji dla ukochanej córki. Że był młody i przystojny, na białym koniu, który nosił na rękach, a jego ukochana teściowa zabrała grzyby do lasu. Ale nie trzeba zmieniać czerwonego sportowego samochodu na białego konia, w końcu jej córka jest daleko od Pameli Anderson.

Wszelkiego rodzaju idiotyczne prośby. Są mistrzostwa świata w piłce nożnej, Włochy i Brazylia, i ta ofiara komunizmu - prosi ją o zabranie pudla do kliniki weterynaryjnej.

Najstraszniejsza zbrodnia - dyskretne próby reedukacji twojej osobowości (jest za późno, wiesz, jest już za późno ...)

Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że dobra teściowa nie istnieje, tak jak nie ma dobrych policjantów ruchu drogowego. Najważniejszą rzeczą w operacjach wojskowych jest to, że nikt ci nie pomoże ani nie będzie sympatyzował z tobą. I tylko w twoich rękach jest twoje szczęście, pisze MEN'S CULT.Działanie nr 1, czujność na czas:
Na początku działań wojennych najważniejsze jest przygotowanie wszystkiego na ofensywę, aby teściowa nie czuła się przed czasem, że coś jest przeciwko niej przygotowane. Na początek można zorganizować kilka wspólnych wakacji rodzinnych, zjeść ciasto, obejrzeć kilka programów telewizyjnych, chodzić ulubionym pudlem. i co najważniejsze, uważnie słuchaj wszystkiego, co mówi, i rób wszystko dokładnie, o co prosi.

Na tym etapie najważniejsze jest, aby się nie zerwać - nie wlewać do ciasta środka przeczyszczającego, nie mów, że seria nie jest estetyczna, nie strzelaj do pudla, a co najważniejsze nie wyrzucaj teściowej z balkonu. Kiedy czujesz, że czujność twojej teściowej jest nudna (zamiast obrzydliwego "zięcia") zaczęłaś dzwonić po imieniu lub synu, jeśli krytykujesz swoją córkę lub teścia) - czas działać.

Działanie nr 2, demoralizacja:
Wybieramy, że teściowa jest najdroższa. Załóżmy, że to telewizor (okno na świat), teść (jej ukochany mężczyzna), pudel Dół (ukochany pies). Z telewizorem jest to proste - przecinamy kabel antenowy i wklejamy go w punkcie odcięcia, tak aby pęknięcie nie było zauważalne, usuwamy bezpieczniki.

Następny cios będzie bardzo silny, ale wymaga inwestycji - idź do kasy teatralnej i kup bilety na spektakl. który jest nić wypaczonego reżysera. Następnie zadzwoń do znajomych striptizerek i złóż zamówienie teście. Ważne jest, aby obliczyć kolejność, aby teściowa wraz z przyjaciółką dotarła do domu na szczycie rozpusty domowej.

Kolejnym krokiem jest pudel Down - wszystko jest proste i trywialne, mała zupa przygotowana przez teściową oraz trochę tequili, a pudel zaczyna się miażdżyć. Jako prawdziwy macho chwytasz pudla Downa i ciągniesz go do weterynarza, a tam, za jedyne 15 USD, zostaje on poddany eutanazji.

Działanie nr 3, ostatnie uderzenie:
Najtrudniejszy i nieludzki. Idź do najbliższego biura podróży, gdzie są menedżerowie, wyjaśnij sytuację, prawie wszyscy cię zrozumieją. Trzeba wziąć wycieczkę VIP na wyspę, gdzie żyją prawdziwi i bardzo głodni kanibale, ale żeby odłożyć na bok czujność, wszystko jest sformalizowane, jak podróż do drogiego kurortu. Aby zaoszczędzić pieniądze, weź jeden bilet w jedną stronę. I życzę miłego apetytu na Aborygenów, którzy zakończą twoją wojnę.

Materiały na stronie są przeznaczone dla osób w wieku powyżej 18 lat (18+).

Ekstremistyczne i organizacje terrorystyczne zakazane w Federacji Rosyjskiej: "prawy sektor", "Ukraińska Powstańcza Armia" (UPA), "LIH" (IG, państwo islamskie), "Dzhabhat Fatah al-Sham" (dawniej "Dzhabhat en-Nusra" "Dzhebhat en-Nusra"), Stronnictwa Narodowego bolszewickiej, "Al-Kaida", "UNA-UNSO", "VAT", "Rosyjska Jedność Narodowa", "talibowie", "Mejlis ludzi Krymskotatarski", "Świadkowie Jehowy". Pełna lista organizacji, w odniesieniu do których sąd przyjął prawomocną decyzję o likwidacji lub zakazie działań, jest dostępna na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości Federacji RosyjskiejPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top