Jak zdecydować o poradach dotyczących aborcji, pomocy i poradnictwie psychologów

Shipkova Svetlana Alexandrovna

Anna, im bliżej tego małego człowieka, który jest w tobie, nie masz i nie będziesz. Ponieważ to część ciebie. Jesteś niezbędna dla dziecka. Dałeś mu życie, a teraz myślisz "nie bierz tego"? Jak dotąd to jest twoja część ciała. Czy zaryzykujesz dobrowolnie rozstać się z jakąkolwiek częścią swojego ciała?Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a dziecko zawsze będzie z tobą. Czy planujesz spotkać swojego żonatego mężczyznę tak długo? Prawie. Z dwójką dzieci nie myśli nawet o rozwodzie. A jeśli rozważa rozwód i nagle, będzie on nadal komunikować się ze swoimi dziećmi i prawodawstwa dla 2 dzieci do płacenia alimentów w wysokości 50% wynagrodzenia. A kiedy on zniknie, a ty zostaniesz sam? Więc nawet z ryzykiem utraty ich dzieci w ogóle (aborcja nie gwarantuje bezpieczne kolejnych ciąż. Raczej zmniejsza szansę).

I miłość do dzieci. Więc nie lubisz cudzych dzieci. A twoja to zupełnie inna sprawa. Szczerze mówiąc, również urodziłem się w wieku 23 lat. Nie miałem też "normalnej" edukacji. Przez całą ciążę nie odczuwała szczególnej miłości do dzieci. Tak, to jest to! W ogóle tego nie czułem! Ale kiedy urodziło się moje dziecko, kiedy razem z nią pracowaliśmy - tak trudny okres (było to trudne dla nas obu), nigdy nikomu go nie podawałem przez ponad 5 minut. Bliżej, nie mam nikogo. I nie było. Więc instynkt macierzyński u mnie obudził się dokładnie wtedy, gdy już widziałem to dziecko oddzielnie ode mnie. )"Normalna obudowa." "Dobra, dobrze płatna praca". Anna, ludzie czasami czekają na śmierć i nie czekają. I żyją całe swoje życie bez mieszkania i bez pieniędzy.

Ogólnie rzecz biorąc, pamiętaj o filmie "Moskwa nie wierzy we łzy". Jako główna bohaterka z dzieckiem w ramionach otrzymała wyższe wykształcenie. I z biegiem czasu, i zarobił mieszkanie i post. Dziecko nie przeszkadzało jej, i, powiedziałbym, wręcz przeciwnie, dawało siłę i było bodźcem do posuwania się naprzód.

A twój "MCH", oczywiście, obawia się, że zaczniesz go szantażować i nim manipulować. Tak, i znowu odpowiedzialność. A jeśli żona się dowie? To przerażające. A co, jeśli poprosisz o pieniądze? Oczywiście, jedna rzecz jest po prostu "pójść w lewo", aby się zrelaksować, a zupełnie inna, aby utrzymać dwie rodziny. Ale to jest jego problem. Twoje życie jest tylko twoim życiem. A twoje "MCH" całkowicie wasze nigdy nie będzie, mając dzieci w małżeństwie. A żony (jak również mężowie) "ex" się nie zdarzają. Zawsze dają o sobie znać - mają prawo.

Zdecyduj, oczywiście, ty. Ale osobiście nie znam ani jednego przypadku, kiedy dziewczyna, która raz dokonała aborcji, nie żałowała tego później. Niektórzy nie mogą zajść w ciążę i mieć dzieci w ogóle, ale oni chcą. I ktoś nie docenia tego wspaniałego prezentu.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top