Jak zatrzymać zegar biologiczny

Jak zatrzymać zegar biologiczny
Od najdawniejszych czasów ludzkość trapi problem starzenia się. Jak zatrzymać czas, jak pomóc ciału pozostać młodym tak długo, jak to możliwe? Naukowcy przez cały czas poszukiwali eliksiru młodości. A teraz powstaje taki eliksir. Sisel reprezentuje Wieczność. potężna potencjalnie odmładzająca formuła. Sławny fizjolog Ivan Pavlov, w wieku 86 lat, napisał: "My sami redukujemy nasze życie poprzez nieumiarkowanie, nieporządek i brzydkie traktowanie naszego własnego zdrowia".Zdrowe odżywianie i styl życia, opieka zdrowotna może przedłużyć młodość i aktywną długowieczność. Lecznicze właściwości resweratrolu zostały odkryte podczas badania tzw. "Zjawiska francuskiego". Jeśli Francuzi są uzależnieni od obfitych i tłustych pokarmów, problem wczesnej śmiertelności z powodu zawału mięśnia sercowego i chorób sercowo-naczyniowych nie jest ostry. Wynika to z wielowiekowej tradycji jedzenia wina gronowego podczas posiłku. Dzięki resweratrolowi z pestek winogron, zawartym w winie, naczynia wieńcowe pozostają zdrowe. W kościach winogron znaleziono polifenole i OPS (oligomery prosyanidolowe), które zwiększają odporność naczyń krwionośnych na uszkodzenia i stany zapalne. Polifenole i OPS poprawiają krążenie krwi i chronią przed osłabieniem włókien kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zachowane zostaje piękno i elastyczność skóry. Resweratrol wydłuża żywotność tego zjawiska jest obecnie dostępny w ciężkich ciekłego dodatku ostatecznych, strawności resweratrol, który jest 250 razy większe, niż w jakichkolwiek innych postaci kapsułek. To nie przypadek w tłumaczeniu na rosyjską "Wieczność - czyli" Wieczność "! Naukowcy z całego świata twierdzą, że wolne rodniki i procesy oksydacyjne są przyczyną starzenia. Firma Sisel dokonała ogromnego skoku w dziedzinie odmłodzenia. Te innowacje pomogły setkom osób, które marzyły o tym, aby wyglądać młodziej, stać się takimi.Poprzez badania, postęp Sisel za Resweratrol jako wewnętrzne wsparcie dla ciała z potężną ochronę przeciwutleniaczem, który nie tylko przyczynia się do niszczenia wolnych rodników, ale także aktywuje gen, anti-aging, która jest kluczem do przedłużenia życia. Wiele dekad temu naukowcy odkryli, że przy diecie niskokalorycznej aktywowany jest gen spowalniający starzenie, co prowadzi do odmłodzenia i przedłużenia życia. Później badania laboratoryjne potwierdziły, że przyjmowanie resweratrolu prowadzi do takich samych efektów, jak zmniejszenie spożycia kalorii.

Resweratrol pomaga chronić DNA przed uszkodzeniem, jednocześnie aktywując gen spowalniający starzenie. Badania wykazały, że tylko wystarczająco duże ilości resweratrolu rzeczywiście zwiększają oczekiwaną długość życia. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii anti-aging, Sisel stworzył Wieczność, najpotężniejszą potencjalnie odmładzającą formułę. Rewolucyjny napój z SISEL oparty na resweratrolu jest jedynym w swoim rodzaju. Zdumiewające połączenie wysoce korozyjnych składników w jego interakcji tworzy ochronę resweratrolu podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy i dostania się bezpośrednio do komórek. Te zintensyfikowane składniki tworzą synergię i wzmacniają potężne efekty uzyskane dzięki efektom resweratrolu.

Eternity ma na celu uzyskanie niesamowitych rezultatów w każdej komórce wszystkich narządów, w tym w mózgu, silnie i energicznie zwalczając nieuchronne przejawy starzenia. W uzupełnieniu do złożonego mieszaniny, która dostarcza organizmowi znacznych ilości resweratrolu, Eternity zawiera wysoce dodanie brazylijskiego Cha-de-Bugre ( «siły Chart”, «leśnej kawy»), wyciągi z zielonej herbaty i zielonych ziaren kawy, wspomaga energię. Naturalne witaminy, minerały, pierwiastki śladowe umożliwiają przywrócenie zaburzonego metabolizmu, poprawę kondycji skóry i poczucia młodości. Bioflawonoidy, zioła i owoce wzmacniają działanie antyoksydacyjne. Drink Eternity potrafi zdziałać cuda. Ten biologicznie aktywny suplement jest jednym z najpotężniejszych ze wszystkich znanych przeciwutleniaczy.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top