Jak zarabiać na karcie kredytowej

Jak zarabiać na karcie kredytowej

Jak zarabiać na karcie kredytowej?

Jak zarabiać na karcie kredytowej

Karty kredytowe dla wielu kredytobiorców mogą stać się "kuponem" w pułapce kredytowej. Wielu obywateli nie musi ich używać, ponieważ z tego powodu gromadzą duże długi.Ale możesz zarabiać na karcie kredytowej. Rada na tym koncie daje ekspertowi "Życie" Siergiej Samojłow. Jego zdaniem proponowane przez niego "rondo bankowe" jest dość legalne. W tym schemacie nie ma pogwałcenia ani oszustwa banków.

"Wypełniasz swoje zobowiązania wobec banku. i daje ci siłę. Tak, banki nie uzyskają dodatkowych zysków w postaci interesów drapieżnych, ale mają inne dochody z tych kart kredytowych, które banki w każdym razie otrzymują, gdy płacisz kartami w supermarketach "- powiedział dziennikarz.Oto opis propozycji Siergieja Samoiłowa:

Będziemy potrzebować dwóch kart kredytowych i jednej karty debetowej. Lepiej w różnych bankach, ale możesz oczywiście w jednym.

Im niższe są odsetki od karty kredytowej, tym lepiej. Taki parametr, jak okres karencji, jest bardzo ważny. Najlepsze karty z odroczoną płatnością 50-60 dni. Druga kwestia: wybierz karty z bezpłatną coroczną konserwacją.

Karta debetowa jest najważniejsza. To kluczowy punkt w zarobkach. Potrzebujesz karty o wartości 1% lub więcej, powiększonej o odsetki (7% lub więcej) od salda środków. Połączenie tych cech będzie głównym generatorem naszych oszczędności.

Każdego kolejnego miesiąca powtarza się "rondo bankowe", kumulacja rośnie, a dochody rosną.

Ten system działa tylko w trzech warunkach:

- Nie spędzaj miesiąca dłużej niż zarabiasz.

- Zwrot pieniędzy na karty kredytowe bezzwłocznie, w przeciwnym razie system nie będzie działał, a znajdziesz się w dłużnikach.

- Aby zbadać i wypełnić warunki umowy na karcie debetowej. Na przykład w moim przypadku muszę wydać 3000 rubli z takiej karty, aby dochód wynosił 7% rocznie.

"To są wszystkie mity - jakiś idealizm. Nie próbuj stosować się do tej porady. W bankach nie siedzą przegrani, ale specjaliści w orzecznictwie (kidalov i okablowanie). Po pierwsze, trudno jest wziąć pod uwagę wszystko, a po drugie (nie, po pierwsze) nikt oprócz adwokata, który go rzucił, będzie w stanie uważnie przyjrzeć się umowie tak ostrożnie, jak powinien. Na przykład wypłata gotówki = procent i ten procent na specjalnym koncie, którego nie zobaczysz bez żądania, a jeśli nie zostanie wypłacony, to za całą kwotę kary i procent wszystkich odsetek. itp. "- pisała Olga Fedorova

Udostępnij toPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top