Jak zaprzyjaźnić się z brownie

Uważnie przed jakimkolwiek wspaniałym świętem, Domem, zostaw przyjemność dla jego wysiłków w domu. Kocha tytoń, a ubranie na jego sukience dobrze mu zrobi. Jeśli prezent na noc zniknie lub upadnie - oznacza to, że jest dobry, jeśli nie - to jest zły i musisz spróbować go jakoś przekonać. Dom uwielbia gałązki jałowca, kadzidło, wodę święconą i jego żonę - napar z korzenia paproci. Wszystko to są drobiazgi. A co najważniejsze - Twoja uwaga!Ulubieni właściciele w nocy splatają się w warkocze lub włosy, tak bardzo, że się nie rozwiążesz. Plet i grzywy koni - nie dotykaj ich, aby nie urazić Brownie. Próbował dla ciebie!

Aby pomóc Brownie w stajni, sadzi się kozę. Brownie jest tak przyjazny dla kozła, że ​​nawet nie lubił, jak zwierzęta domowe zgadzają się nim zaopiekować. Co zrobić z dobrym przyjacielem w obliczu Domovoya było szczęście nie tylko ciebie, ale także kozy.

LOVE HOME jest niezwykła

Jeśli nie masz jeszcze własnego domu, nie jest trudno go zdobyć. Wystarczy wziąć jajo koguta i sześć miesięcy, aby nosić pod pachą po lewej stronie. Potem z włazu wykluje się mała wąż - mała Domova. Brownies jednak rozmnażają się w "tradycyjny" sposób. Często żenią się ... na Kikimorze!

Żona feministki KIKIMORA DOMU

W przeciwieństwie do popularnego przekonania, Bóstwo Kikimora (Shishimora, Shishig) w ogóle nie jest bagnem, ale bóg domu. W przeciwieństwie do jej dobrego i pracowitego męża, stworzenie jest bardziej szkodliwe. Urodziła się z dziewczętami, które grzeszą wężem. Kikimora znika z łona matki i leci na drugi koniec świata, gdzie źli czarownicy uczą jej każdej brudnej sztuczki. Ona sama jest chuda, mała, z głową z naparstkiem, nogi są słomianymi.Kikimora w głębi duszy feministka, a zatem kobiety rzadko krzywdzą - wręcz przeciwnie, pomaga spinować lub tkać koronki. To prawda, że ​​nie ma z tego sensu, tylko dzieci są przestraszone przez walenie się szpulkami i wątek jest zdezorientowany. Ale mężczyźni powinni trzymać się z dala od niej! Nie lubi - przetrwa z domu ze swoimi dziwactwami.

Kikimora jak każda prawdziwa kobieta lubi zarządzać, przestawiać meble i przesuwać rzeczy do gustu. Dom nie dogaduje się - ruszaj się, by żyć w kurniku, i na ogół są kłopoty! Jak pić, rozdawać wszystkie pióra kur. Jeśli jesteś w klatce z kurczaka, Kikimora jest pogardzana, powiesić kamyk z dziurą nad drzwiami, tak zwany kurczak Bóg. Uratuje kurczaki, ale Kikimore jej nie skrzywdzi. Przeprowadzi się w inne miejsce.

Mieszka w ciemnych i wilgotnych zakątkach domu. Jeśli ją spotkasz - nie bój się! To nie jest taka zła Kikimora, ale po prostu niezła. Traktuj ciasteczka, dawaj złom i topnij jej serce. Ona doceni twoją szczerą przyjaźń. To nie moja wina, że ​​narodził się Kikimora.

CÓRKA KRAJOWEGO piękna

Córki Domovoi są zawsze piękne, zawsze młode. Z pasją zakochują się i zakochują się w sobie, ale tylko krewni pana. Niewidzialne dla osób z zewnątrz, dlatego chodź z ukochaną wszędzie i zawsze. Temat tak żarliwej pasji, że kikut jest jasny, nie jest przyjemny - żadna tajemnica nie ukryje się przed zazdrosnymi oczami córki Domovoi. Z reguły takie powieści nie trwają długo. Opuszczona piękność nie pozostawia już więcej, niż zostawić samą w lesie, z głową w dół. Te rozdzierające serce historie miłosne kończą się jednak szczęśliwie. Namiętna, samotna, a co ważniejsze nieśmiała i kochliwa młoda dama bardzo dobrze czekająca na Goblina. Wkrótce las ogłaszają odgłosy marszu Mendelssohna.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top