Jak zapłacić dług w fssp za pomocą qiwi, zainstalować terminale płatnicze, wyszukać i wynająć miejsca w

Jak spłacić dług w FSSP za pomocą QIWI?

Jak zapłacić dług w fssp za pomocą qiwi, zainstalować terminale płatnicze, wyszukać i wynająć miejsca w
Jeśli chcesz dowiedzieć się o swoich długach i zapłacić je natychmiast, bez prowizji, możesz przejść do oficjalnej strony Federalnej Służby Komorniczej Rosji i kliknąć przycisk systemu płatności QIWI. Aby znaleźć informacje na temat miejsca rejestracji, kliknij ikonę QIWI. a następnie, aby wprowadzić w określonych wierszach dane osobowe: nazwisko, imię, nazwisko, miejscowość i ulicę, na której jesteś zarejestrowany. Informacje można również znaleźć na podstawie numeru identyfikacyjnego podatnika, według danych paszportowych, według liczby postępowań egzekucyjnych.Po wypełnieniu wszystkich pól dowiesz się nazwy poddziału strukturalnego Urzędu, w którym rozpoczęto postępowanie egzekucyjne, nazwiska komornika, jego danych kontaktowych, kwoty zadłużenia. Ponadto funkcja płatności stanie się dostępna dla ciebie.Aby spłacić długi, mieszkańcy Moskwy i regionu moskiewskiego niekoniecznie idą do jednostki strukturalnej komorników. Wystarczy pójść do kina, centrum handlowo-rozrywkowego, sklepu lub innego publicznego miejsca, w którym znajdują się terminale płatnicze systemu QIWI - i dokonać płatności.

Terminale QIWI mają dość prosty i intuicyjny interfejs, więc niezbędna kwota jest wypłacana w sposób jednoznaczny i szybki. Wystarczy postępować zgodnie z algorytmem terminala płatniczego.

Wchodzimy do sekcji "Płatność za usługi", wybierz podsekcję "Kary. Plotki ", wciskamy przycisk" Obsługa komorników sądowych ". Następnie wprowadzamy liczbę postępowań egzekucyjnych, weryfikujemy dane, wybieramy metodę płatności - i spłacamy dług. Po zakończeniu operacji terminal wystawi pokwitowanie, które będzie musiało zostać zapisane. Jeśli nie spłaciłeś długu w terminie, ustaliłeś dobrowolną wpłatę, przygotuj się na fakt, że musisz zapłacić opłatę wykonawczą, więc lepiej nie opóźniać spłaty długów.

Dzięki usłudze płatności QIWI możesz dokonać płatności w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Całkowicie wyklucza papierkową robotę i ręczne wypełnianie dokumentów, co minimalizuje możliwość wystąpienia błędów i skraca czas związany z przetwarzaniem informacji o płatnościach dłużników.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top