Jak zamówić towary

Jak zamówić

Jak zapłacić

Możesz zapłacić za zakup w następujący sposób:

1. Po otrzymaniu. Możesz zapłacić za zakup gotówką lub kartą bankową w biurach sprzedaży firmy lub po otrzymaniu towaru z dostawą. Płatność kartą bankową, gdy dostarczane są towary, realizowana jest przez kuriera przy użyciu terminala mobilnego.2. Na stronie. Karty płatnicze Visa i MasterCard są akceptowane do zapłaty. Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznej płatności, w której musisz podać dane swojej karty bankowej. Po udanej płatności otrzymasz czek elektroniczny. Informacje określone w czeku zawierają wszystkie informacje o transakcji płatniczej i numerze zamówienia.

Dostawca usług chroni dane Twojej karty bankowej, potwierdzone przez zgodność ze standardem bezpieczeństwa PCI DSS 2.2. Dane karty są wprowadzane na bezpiecznej stronie płatności, transfer informacji do centrum przetwarzania odbywa się za pomocą technologii szyfrowania SSL. Dalsza transmisja informacji odbywa się za pośrednictwem zamkniętych sieci bankowych o najwyższym poziomie niezawodności. Centrum przetwarzania nie przekazuje danych karty do sklepu i innych stron trzecich. Aby uzyskać dodatkowe uwierzytelnienie posiadacza karty, używany jest protokół 3D Secure. Jeśli Twój bank obsługuje tę technologię, zostaniesz przekierowany na jej serwer, aby wprowadzić dodatkowe szczegóły płatności. Akceptujemy karty bankowe i pieniądze elektroniczne do zapłaty.


3. Na kredyt. Dokonaj pożyczki na stronie lub w biurach BAU-HOUSE.
4. Przelew bankowy, za pośrednictwem oddziału dowolnego banku (dla osób fizycznych).
5. Rozliczanie bezgotówkowe (dla organizacji).
6. Punkty premiowe. Otrzymuj bonusy za zakupy na BAU-DOM.ru i wydać je na następujące zakupy.
7. Karty podarunkowe i certyfikaty. Aktywuj certyfikat i zapłać za zakup.

Jak zdobyć

Możesz zamówić dostawę lub odebrać towar we własnym dogodnym miejscu.

Odbiorcą zamówienia, opłaconego na stronie za pomocą karty bankowej, może być wyłącznie właściciel karty bankowej lub adresat określony w momencie składania zamówienia. Odbiorca zamówienia musi przedstawić pracownikowi firmy paszport lub inny dokument tożsamości.

1. Dostawa towarów odbywa się codziennie (6 dni w tygodniu), od 10: 00-19: 00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
2. Czas dostawy po zamówieniu - w ciągu 24 godzin, jeśli towar jest w magazynie.
3. Koszt przesyłki kurierskiej w mieście - od 250r.
4. Koszt dostawy w gazeli miejskiej o nośności 1500 kg i objętości 7,5-9 m3 będzie wynosił - od 450r.
5. Koszt dostawy w regionie i innych regionach, obliczany indywidualnie, w zależności od odległości, wagi i objętości towarów.
6. Rozładunek towarów realizowany jest przez klienta. Usługi ładowarki są opłacane i negocjowane z menedżerem przy składaniu zamówienia.

Marzysz o czymś? Lub po prostu wybrać?
Nie odmawiaj sobie przyjemności kupowania tego, co lubisz.

Możesz kupić towary na kredyt bez certyfikatów, mając tylko paszport.
Aby to zrobić, podczas składania zamówienia w koszyku kliknij "Kup przez kredyt".
Nasz menedżer oddzwoni do Ciebie w celu uzgodnienia zamówienia i wypełnienia wniosku o pożyczkę. Zatwierdzenie kredytu następuje w ciągu 1-3 godzin (w zależności od banku).
Program kredytowy obejmuje zamówienie o łącznej wartości ponad 10 000 rubli i jest dostarczany przez nasze banki partnerskie:

Wszystkie produkty prezentowane na stronie BAU-DOM.ru można kupić na kredyt.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top