Jak zamknąć balon - zamknąć bańkę, zamknąć ipt, procedurę zamykania pboyul - świata pieniędzy

Kiedy zamykasz działalność nieposiadającą osobowości prawnej, musisz oglądać tak wiele rzeczy. A co najważniejsze - natychmiast zapłacić rachunki z funduszu emerytalnego. Jednak sama procedura zamykania jest dość prosta, jeśli celowe jest działanie.Po prostu postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami krok po kroku i będziesz na właściwej drodze w swojej firmie.


Krótki przewodnik biznesowy krok po kroku


Tak więc, przejdźmy do działania, dostosowując się do pozytywnego wyniku.

Wypełnij wniosek o likwidację PBOYUL lub IP w formie P26001 "Wniosek o państwową rejestrację wypowiedzenia osoby przez indywidualnego przedsiębiorcę w związku z jego decyzją o zakończeniu tej działalności". Możesz wziąć formularz przy każdej kontroli podatkowej lub na stronie poświęconej zamknięciu poszczególnych przedsiębiorstw, na przykład.

Po wykonaniu tej czynności przystępujemy do następujących kroków.

Zapłać państwu za zamknięcie PBOYUL w najbliższym oddziale Sbierbanku. Szczegóły faktury do uiszczenia opłaty można znaleźć w tych samych źródłach, jak próba wniosku o zamknięcie.Po wykonaniu tej czynności przystępujemy do następujących kroków.

Prześlij do urzędu skarbowego w miejscu rejestracji swojego IP wniosek o zamknięcie PI w postaci P26001 oraz pokwitowanie zapłaty podatku państwowego za zamknięcie PI z dopiskiem do zapłaty. Urzędnik podatkowy przekaże ci pokwitowanie otrzymania dokumentów w Twoim imieniu.

Po wykonaniu tej czynności przystępujemy do następujących kroków.

Po upływie 5 dni roboczych należy ponownie odwiedzić urząd skarbowy i przedstawić swój paszport i pokwitowanie dla potrzebnych dokumentów, uzyskać zaświadczenie o państwowej rejestracji wypowiedzenia osoby przez indywidualnego przedsiębiorcę, a także wyciąg z jednego rejestru państwowego indywidualnych przedsiębiorców.

Po wykonaniu tej czynności przystępujemy do następujących kroków.

Poinformuj oddział Funduszu Emerytalnego o zamknięciu Twojej działalności bez osobowości prawnej za pomocą pisemnego wniosku. W tym celu potrzebny będzie osobisty paszport i zaświadczenie o rejestracji państwa w sprawie wypowiedzenia osoby przez indywidualnego przedsiębiorcę. Pracownik funduszu emerytalnego sporządzi raport i przedstawi pokwitowania spłaty długów za obowiązkowe płatności stałe.

Po wykonaniu tej czynności przystępujemy do następujących kroków.

Zmniejszenie zaległości obowiązkowych płatności stałych w dowolnym oddziale Sbierbanku Rosji. Procedura zamknięcia indywidualnego przedsiębiorstwa została zakończona.


Mamy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie - zawiera przydatne dla Ciebie informacje. Aby znaleźć odpowiedź na interesujące cię pytanie, skorzystaj z formularza - Przeszukaj stronę.


Inne materiały na ten temat: Jak zamknąć działalność nieposiadającą osobowości prawnej - zamknij działalność nieposiadającą osobowości prawnej, zamknij indywidualnego przedsiębiorcę, zamknij procedurę dla działalności gospodarczej nieposiadającej osobowości prawnejPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top