Jak zacząć - bracia - jak zainstalować grę bratki - hobby i rozrywkę - inne

Upewnij się, że konfiguracja komputera spełnia wymagania systemowe wymienione na odwrocie opakowania dysku. Zdobądź w sklepach swojego miasta dysk licencyjny z grą "Bratki".Zwróć szczególną uwagę na obecność charakterystycznych cech licencjonowanego oprogramowania na opakowaniu zakupionej gry, ponieważ zakup nielicencjonowanego oprogramowania jest przestępstwem, za które odpowiada określony rodzaj odpowiedzialności.

Włóż dysk CD "Brothers" do napędu i rozpocznij instalację. Wybierz katalog na twardym dysku, na którym chcesz zainstalować grę. Zaczekaj, aż plik zostanie skopiowany i wprowadź klucz licencyjny oprogramowania w odpowiednim formularzu. Zwykle jest on zapisany na samym dysku, na jednym z elementów jego opakowania, w załączonych książeczkach i tak dalej. Zazwyczaj wprowadzanie znaków w tym przypadku odbywa się za pomocą układu klawiatury łacińskiej o wysokości liter, podkreśleń i spacji.Jeśli masz komputer bez napędu dyskietek, na przykład netbook, pobierz grę "Brothers" z Internetu i zapłać za klucz licencyjny do użytku w wyspecjalizowanych sklepach internetowych, za pośrednictwem wiadomości SMS lub w inny sposób dostarczony przez programistę.

Pamiętaj, że płacąc za licencję on-line, musisz użyć wirtualnej klawiatury ekranowej do wprowadzenia informacji rozliczeniowych, aby uniknąć problemów z zapisaniem nadwyżki z konta elektronicznego w przyszłości.

Jeśli płacisz za pomocą wysyłania wiadomości SMS, upewnij się, że na koncie jest wystarczająca ilość środków, aby zapłacić za licencję, a także, że poprawnie wprowadzasz numer odbiorcy. Po wprowadzeniu klucza licencyjnego uruchom grę, klikając dwukrotnie odpowiedni skrót na pulpicie lub poprzez zainstalowane programy w menu Start.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top