Jak wyłączyć przednią poduszkę powietrzną pasażera

To uniemożliwia dziecku sadzenie z tyłu

Zalecenia dotyczące bezpieczeństwa (a także z Opla)

Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż dwa lata, siedzenie należy umieścić "przeciw ruchowi". Bardziej wygodne jest umieszczenie fotelika dziecięcego z przodu, aby łatwiej było opiekować się dzieckiem. Ale w tym przypadku konieczne jest odłączenie poduszki powietrznej po stronie pasażera, jeśli oczywiście jest jedna. Jeśli umieścisz miejsce na takie okruchy "w trakcie podróży", to wypadek jest szczególnie duży ryzyko uszkodzenia kręgów szyjnych: głowa jest stosunkowo duża, a szyja wciąż słaba.Wiadomość od Gyrusa

Poduszka nie jest wyłączona. wszystko. nie martw się

Jeśli Opel zaleca wyłączenie, a następnie - rozłączenie?

Puxmep
Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji na temat systemu rozpoznawania zatrudnienia. siedzisko i jego ogrzewanie. Może być podgrzewany i nie chce się wyłączyć.

Astra Caravan 1.6 (105) MT, Enjoy, Black Sapphire

Przednie poduszki powietrzne, boczne poduszki powietrzne i poduszki powietrzne wraz z obecnością pasażera na siedzeniu samochodowym i napinaczem paska są monitorowane przez elektroniczną jednostkę sterującą, a ich działanie sygnalizowane jest lampką kontrolną (1) na tablicy rozdzielczej. Gdy zapłon jest włączony przez około 4 sekundy, lampka ostrzegawcza świeci. Jeśli nie zapali się lub zgaśnie po około 4 sekundach lub zaświeci się podczas jazdy, oznacza to usterkę systemu poduszek powietrznych, obecność pasażera na fotelu samochodowym lub napinacz.

Poduszka powietrzna i napinacz paska mogą nie działać w razie wypadku, ponieważ system wykrywania obecności pasażera na foteliku może przekazywać nieprawidłowe dane do jednostki sterującej. W związku z tym jednostka sterująca nie działa poprawnie.W samochodach z automatycznym wykrywaniem fotelika dziecięcego (opcjonalnie), kiedy system bezpieczeństwa dziecka jest zainstalowany w samochodzie Opla z transponderem, lampka kontrolna (2) jest stale włączona po włączeniu zapłonu, gdy system wykryje fotelik dziecięcy. Tylko w tym przypadku fotelik może być używany na przednim siedzeniu pasażera. Systemy bezpieczeństwa dzieci w samochodzie Opla z transponderem są wykrywane automatycznie po zamontowaniu zgodnie z instrukcjami na przednim siedzeniu pasażera w połączeniu z automatycznym urządzeniem do wykrywania fotelików dziecięcych na foteliku samochodowym. Gdy te dziecięce systemy bezpieczeństwa są stosowane na przednim siedzeniu pasażera, przednia i boczna poduszka powietrzna po stronie pasażera siedzącego obok kierowcy są dezaktywowane. System poduszki powietrznej głowy pozostaje włączony. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na lampkę ostrzegawczą, która automatycznie wykryje obecność pasażera na siedzeniu samochodu! Systemy bezpieczeństwa dzieci w samochodzie Opla z transponderem są rozpoznawane przez naklejkę na foteliku. Na przednim fotelu pasażera z automatycznym wykrywaniem fotelika dziecięcego (opcjonalnie) w samochodzie Opla z transponderem można montować tylko systemy bezpieczeństwa dla dzieci. Korzystanie z systemów bez transpondera stanowi zagrożenie dla życia.

Nie może przestać! Odłączony od wszystkich absolutnie! Ma to na celu umieszczenie fotelika dziecięcego w ruchu. A dzieci z przodu noszą mona, tylko z konieczności na krześle. I od 01.01.2007 r. - i ponownie zajmujemy pozycję. Na końcu torpedy po prawej stronie znajduje się stub (sam zobaczył, nie chciał wybierać). W czasie, gdy nada się śrubokręt, powinien być guziki z nici lub coś w tym stylu.

była teraz Karawana
Galeria Octavia Scout FL

Wiadomość od Marathi

Na przednim siedzeniu zgodnie z rosyjskim prawem zabronione jest noszenie dzieci, tutaj nie będziesz w stanie pomóc żadnej opcji opery.

Napisał pierwotnie Puxmep

Bardziej wygodne jest umieszczenie fotelika dziecięcego z przodu, aby łatwiej było mu się opiekować

I o Oplu, o którym mogę powiedzieć, że jest łatwiejszy w utrzymaniu - ten i bezpieczeństwo dziecka jest inne.
Zamontuj oparcie na tylnym siedzeniu względem skoku i nie będzie żadnych problemów z wyłączeniem poduszki, ale nagle zapomnij włączyć ją!Poprzedni

Następna

Top Top