Jak wygrać don (bekova - udalova) - socjonika dla ludzi

Dlaczego się w nim zakochałeś?
On pali się pomysłami! W jego życiu nie ma miejsca na rutynę, a on umie myśleć o wielu rzeczach jednocześnie.
Uwieść: "Nie musisz niczego kupować od ubrania? Mam brata o tej samej cerze, chciałem dać mu prezent. Czy nie uczynisz mnie towarzystwem?


Płeć: "I sprawdźmy w praktyce, jak siła orgazmu zależy od czasu trwania eliminacji?"
Rozstanie: "A w łóżku z tobą nie jest interesujące, nigdy nie wiedziałeś, jak sprawić, żebym czuł się dobrze!"

Dla czterech rodzajów pierwszej quadry typowy jest efemeryczny romantyzm obejmujący wszystkie sfery życia, w tym związki. Motywy światła i powietrza, wspaniałe sny powinny być obecne w twoim słowniku, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę i zdobyć serce człowieka z pierwszego kwadratu.

Nie jesteśmy kartezjańskimi, nie jesteśmy Newtonami,
Dla nas nauka jest mrocznym lasem cudów,
A my jesteśmy normalnymi astronomami - tak!
Chwytamy gwiazdę z nieba.
A. i B. Strugatsky. Poniedziałek rozpoczyna się w sobotę

Krok pierwszy (naprzód)

W nieznajomym otoczeniu DON KIHOT demonstruje wolę i pewność siebie. Zdecydowanie uczestniczy w sporach, wydaje instrukcje, koordynuje działania innych. W sytuacji, gdy ktoś musi być broniony lub wspierany, demonstruje odwagę i szlachetność, dobrowolnie przyjmując rolę dzielnego rycerza. Twoim zadaniem jest pokazać, że doceniłeś te przejawy.
Kluczowe zwroty:
"Jak odważny jesteś!"
"Uratowałeś mnie!"
"Niewielu ludzi w naszych czasach stawia na słabych."
"Z tobą czuję się bezpiecznie", itp.
W przybliżeniu takie wyrażenia powinny być obecne w pierwszej rozmowie, jeśli podoba Ci się DON KIHOT. Doceni to dziewczynę, która postrzegała go jako silnego mężczyznę.

Krok drugi (do przodu)

Środkowym marzeniem DON KIHOTA jest karmienie i opieka, ponieważ kochają. Nie bez powodu stara obserwacja społeczna mówi: "DON KIHOT jest zawsze głodny".
Musisz tylko sumiennie działać jako troskliwa gospodyni. Wszystko może się przydać: zawiń szalik, upiecz ciasto, zaproponuj suplementy, zawiń kanapkę ze sobą. I nie zapomnij dostarczyć tego wszystkiego z niezbitymi oznakami miłości i uczucia. Czuły, miły wyraz twarzy nie powinien pozostawiać wątpliwości w szczerym stosunku do niego.


Nie możesz nawet nic powiedzieć. Jeszcze lepiej nie tłumaczyć niczego. (Sam tłumaczy wszystko lepiej niż ktokolwiek inny.) Pamiętaj: najważniejsze jest troska i miłość. I nawet jeśli tak naprawdę nie lubisz kochać (ale z jakiegoś powodu, mimo wszystko, nadal tego potrzebujesz!), Ale nie chcesz się o siebie troszczyć, zbierz się! W każdym razie twój wygląd i wszystkie twoje działania powinny zawierać czułość i oddanie.
Nie wątp, ta taktyka doprowadzi do tego, że już wkrótce twój ulubiony DON KIHOT odbierze jedzenie z twoich rąk.

Krok trzeci (naprzód)

Wydaje się więc, że czas wziąć byka za rogi. Ale jak?
Nie ma być wolą ćwiczenia z DON.
W każdym razie nie będziesz w stanie mu udowodnić.
Oszukać go, nie odniesie sukcesu.
Pozostaje pracować nad emocjami. Musisz "zdobyć", aby podczas gry w salonie poprowadził cię do urzędu stanu cywilnego.
Jeśli to się nie uda, spróbuj zrobić to inaczej. Podziel się z nim tym, jak bardzo jesteś zdenerwowany faktem, że musisz ukrywać przed krewnymi swój związek, ciągle uciekać się do oszustwa i wymyślić coś. Powiedz, że dla niego jesteś gotowy, aby to zrobić, ale to straszne czuć się kłamcą dla najbliższych ludzi. On zrozumie, jakie to okropne, i ofiaruje ci rękę i serce.

Kluczowe zwroty:
"Jakie szczęście, że jesteśmy razem!"
"Jak chciałbym móc troszczyć się o ciebie przez całe moje życie!"
"Nigdy nie będziemy się nudzić razem!"
"Cóż za błogosławieństwo, aby urodzić cię tak mądrą jak dziecko!"
"Jak zmęczony ukrywanie się przed ludźmi, tak jak robimy coś złego!", Itp.

Jeśli jesteś zajęty od tempa, w którym żyje, myśli i żart znajomego, jeśli boisz się, że lekkomyślność, z jaką dwumiesięcznik zmienić swój zawód, widocznie jesteś dojrzały, aby zakończyć swój związek. Aby to zrobić, najlepiej użyć maski konfliktu informacji DON KIHOTA - DRYZER.
Podkreśl, że wasz związek wydaje się niepoważny i niegodny, a wy żałujecie, że posunęliście się tak daleko. Po przejściu szczupłego wyglądu musisz mu powiedzieć: "Kochanie, mam dość siły, by przerwać tę niegodną pasję dla ciebie". W tym miejscu nie zapomnij zacząć łzy.
Wyjaśnij, że nie chcesz wprowadzić go w grzech cudzołóstwa, winić go za takie zachowanie przed ludźmi.
Powiedz mu z silną wolą i niezachwianą pewnością siebie: "Jest za wcześnie, by wiązać się z jakimkolwiek związkiem. Musimy być zdeterminowani i poświęcić nasze uczucia, aby nikt nie robił ci wyrzutów za niemoralność. "
A następnie dodaj, że jesteś gotowy, aby przyjąć wszystkie wymówki w niegodnym zachowaniu, aby uratować go przed wypaczonymi widokami sąsiadów i kolegów.
Będziesz zaskoczony, jak łatwo pozwoli ci odejść.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top