Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

 • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

Valery Meladze interesuje się mikrofonami "Octave"

 • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  Muzycy grupy "Master" przedstawiają mikrofon studyjny Octave MKL-100

 • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  Dmitrij Malikov potwierdza jakość mikrofonów "Octave" • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  Na zdjęciu Alexei Belov śpiewa w studyjnym mikrofonie "Octave" MKL-5000

 • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  Solista zespołu "Aria" Arthur Berkut śpiewa do mikrofonu studyjnego "Octave" MKL-5000

 • Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  Testuj nagrania porównawcze mikrofonów Octave z mikrofonami innych marek

  Chcesz wybrać mikrofon do studia nagrań?
  Czy potrzebujesz wyraźnego i przejrzystego dźwięku?
  Potrzebujesz mikrofonu studyjnego. wokalne czy instrumentalne, których jakość przekraczałaby jakość wybitnych marek, a cena byłaby znacznie niższa?

  Jesteś na stronie poświęconej mikrofonom studyjnym "Oktava".
  Jakość tych mikrofonów jest rozpoznawalna na całym świecie! Za granicą, mikrofony "Oktava" są popularne nie mniej niż mikrofony firm: Rode, AKG, Neumann, Shure.

  »Pytania muzyka

  jak wyciąć głos w kuźni dźwięku

  Czy jesteś pewien, że w licencjonowanej wersji gry głosy i dźwięki tła również reprezentowały jeden plik audio?

  Tak, specjalnie to sprawdziłem. W oryginalnej angielskiej wersji było to absolutnie to samo. Jeśli jesteś taki ważny, mogę wyjaśnić, że chodzi o grę Owca, Pies i Wilk. Prawdopodobnie słyszałem o tym. Wersja z Fargus. załatany. Mówią, że to bardzo dobre tłumaczenie, ale jeszcze tego nie grałem.

  Ale, jak zrozumiałem wczoraj, ten niezrozumiały język to język portugalski, i został tam położony od samego początku, tk. w oryginale gra została wydana natychmiast w czterech językach

  A tak przy okazji, skłamałem, że na każdym poziomie znajduje się audio. W rzeczywistości są dwa wstępy TYLKO w intro-clip i przed ostatnim marsjańskim poziomem. Powiedziałem tak, żeby nie wpaść w zakłopotanie.

  Niemniej jednak pliki dźwiękowe osobno z oknami dialogowymi używanymi w tych wprowadzeniach są obecne zarówno w lokalizacji oryginalnej, jak i pirackiej. Dlatego pomyślałem - może ich twórcy specjalnie opuścili miejsce, dzięki czemu lokalizatorzy za pomocą specjalnego programu mogli, dzięki tym plikom, usunąć oryginalne głosy? W związku z tym mam pytanie: Czy istnieje program (lub przynajmniej w SaundFordzhe funkcja), która może być jeden duży plik audio, aby umieścić kolejny fragment (głos), używać go jako modelu głosem. a następnie go usunąć?

  Sound Forge

  # 151 Offline wwwinni

  # 152 Offline GUST

  SoundForge rozumie mikrofon podłączony do karty dźwiękowej. Lub darmowe pliki audio do pobrania i dalszego przetwarzania.

  Synteza dźwięków

  Efekt "pogłosu" w Sound Forge Pro 10

  Efekt pogłosu jest podobny do efektu echa, ale w przeciwieństwie do nich, dodaje złożoną sekwencję bardzo krótkich efektów echo symulujących sztuczne środowisko.  Aby uzyskać dostęp do podstawowego efektu pogłosu, otwórz okno dialogowe Pogłos. znajduje się w punkcie menu "Efekty".

  Przede wszystkim otwórz zakładkę "Tryb pogłosu". wybierz typ środowiska, które chcesz symulować.

  Parametr "Dry out" określa głośność oryginalnego dźwięku, a parametr "Reverb out" - głośność efektu. Dostosowanie tych parametrów określa proporcję efektu i proporcję oryginalnych danych w końcowym dźwięku. Ponadto za pomocą tych parametrów można symulować lokalizację dźwięku w wybranym środowisku. Na przykład, ustawiając niską wartość parametru "Wysychanie" i wysoką wartość parametru "Reverb out". Możesz symulować dźwięk słyszany z tyłu sali koncertowej.

  Efekty szybkiego echa wynikające z odbicia od pobliskich powierzchni są nazywane "wczesnymi odbiciami". Dlatego dla bardziej realistycznej symulacji środowiska program zapewnia parametr "Wczesny refleks". dzięki któremu możesz kontrolować efekt "wczesnej refleksji".

  Wybór pozycji tego parametru zależy od wyboru środowiska. W przypadku małych pomieszczeń wybierz punkt o krótszym czasie, na przykład "Tryb 2 (8 ms)". W przypadku większych pomieszczeń - punkt o długim czasie, na przykład "Tryb 6 (36 ms)".

  Parametr "Early out" określa poziom głośności "wczesnych odbić". W małych pomieszczeniach należy stosować niskie wartości tego parametru.

  Parametr "Czas rozpadu" określa czas trwania tłumienia pogłosu. W małych pomieszczeniach należy stosować niskie wartości tego parametru.

  Parametr "Pre-delay" określa czas pomiędzy początkiem dźwięku a początkiem efektu pogłosu. W przypadku dużych pomieszczeń należy użyć wartości z siedemdziesięciu milisekund.

  Parametr "Attenuate bass freq. poniżej "odfiltrowuje wszystkie częstotliwości poniżej określonej wartości, a parametr" Attenuate high freq. powyżej »odfiltrowuje wszystkie częstotliwości powyżej określonej wartości. Korzystanie z tych parametrów pomaga symulować bardziej realistyczne środowisko, ponieważ małe pomieszczenia tłumią niektóre częstotliwości.

  Po ustawieniu wszystkich parametrów wciskamy przycisk "Podgląd" i słuchamy wyniku. Jeśli wynik nam odpowiada, kliknij przycisk "OK".

  Oddzielenie głosu od muzyki

  Nie chcę tworzyć osobnego tematu, ale naprawdę potrzebuję pomocy nr 33

  Nie potrzebuję żadnych minusów, potrzebuję uzyskać KOMENTARZE z tła muzyki.

  Tj. 33 Zaraz wyjaśnię. Ktoś, kto mówi coś w jakimś programie, o jakim śpiewa, w tle oczywiście utwór lub fragmenty. lub tło jest jakimś muzycznym tłem.

  Teraz muszę oddzielić komentarze od tła, aby uzyskać czysty głos, a rozmowa wydaje się znajdować obok kogoś i nie mówiąc tego, co się mówi.

  TO MOŻLIWE ZROBIĆ TO. Lub NIE MARTWIAMY nawet, aby spróbować?

  to prawie to samo, co a cappella, kiedy tylko głos jest rozdzielony, ale nie wiem, jak to będzie z przeniesieniem i ich rozmowami na tle muzyki. CLEAN nie jest konieczne.

  Poszukiwanie prog. konwersja, formaty, w tym przypadku nie ma problemów, wszystko można znaleźć i zrobić, dla mnie najważniejsze jest wiedzieć. czy jest jakiś sposób, aby to zrobić, czy to możliwe. a jeśli są jakieś wskazówki # 33, każda rada może mi pomóc. Co najmniej połowa tego, co zostało osiągnięte, jeśli nie czyste.

  jest bardzo potrzebny # 33

  Jak wyciąć wokale z piosenki

  Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka
  Wielu, którzy pracują z dźwiękiem, może spotkać się z koniecznością przetworzenia utworu lub wycięcia wokalu, pozostawiając tylko melodię, którą lubisz. Obecnie zakres programów komputerowych, które mają takie możliwości jest dość szeroki. Dlatego nie musisz kontaktować się ze specjalistami, możesz samemu wyciąć głos w domu. Możesz usunąć wokal przez wyciszenie, a nawet go usunąć.

  Programy do pracy z dźwiękiem

  Wśród najpopularniejszych programów komputerowych, które umożliwiają przetwarzanie dźwięku na komputerze, należy wyróżnić Sony Sound Forge i Adobe Audition. Możesz znaleźć najnowszą wersję każdego z programów w Internecie. Są one swobodnie dostępne.

  Po pobraniu programu należy go zainstalować na komputerze we wcześniej ustalonej lokalizacji. Robiąc to, nie zapomnij dokładnie przestudiować załączonych instrukcji do programu. Dzięki prostemu interfejsowi programu instalacyjnego wystarczy wykonać instrukcje krok po kroku.

  Pracuj w programie

  Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu powinieneś rozpocząć pracę z pomocą.

  Aby przetworzyć plik, zaznacz go i otwórz w głównym oknie programu. Możesz to zrobić na wiele sposobów, wybierz więc odpowiedni dla siebie (poprzez menu File-Open lub za pomocą klawiszy skrótu). Następnie musisz wybrać Process - Channel Converter. W otwartym oknie możesz wypróbować inną kombinację wartości liczbowych. Pomoże to wybrać najlepszy stopień tłumienia istniejącego dźwięku.

  Jeśli chcesz całkowicie usunąć głos z pliku, możesz użyć wtyczek. Są wbudowane w jeden z powyższych programów i są łatwe w użyciu.

  Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka
  Tak więc, jeśli pracujesz z Audition, musisz wybrać Stereo Imagey, która znajduje się w sekcji Efekty. Dzięki tym ustawieniom można uzyskać najbardziej odpowiednią jakość dźwięku.

  Możesz wybrać różne ustawienia, w tym określić typ głosu - męski lub żeński, ustawić lub usunąć bas, a także wybrać akceptowalne wyciszenie.

  W Sound Forge wtyczka iZotope Vocal Eraser ma takie funkcje. Aby go aktywować, po prostu przejdź do menu Ulubione efekty i wybierz Usuń głos z listy. Tutaj możesz również wybrać parametry głosu artysty utworu.

  Jeśli chcesz szybko usunąć wokal z utworu, możesz skorzystać z usług programów online. Warto zauważyć, że jakość wycięcia w ten sposób nie jest bardzo wysoka.

  Jak wyciąć głos w dźwięku kuźnia - pytania muzyka

  studio nagrań dźwiękowych w domuMuzyczne studio w domu dla fanów Sun-Tzu potrafi i pisze o muzyce z udziałem idealizmu.  Poprzedni

  Następna

 • Top Top