Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm

Kiedy nadejdzie lato, wszyscy pędzą do kurortów, na cenioną plażę, a podczas przygotowań do podróży dziewczęta, pośród tysiąca pytań, mają jeden - który nakrycia głowy na plażę wybrać? Aby chronić głowę przed słońcem na otwartej plaży i nie dostać udaru cieplnego, należy z wyprzedzeniem zadbać o zakup odpowiedniego, modnego w tym sezonie nakrycia głowy.


Przy wyborze kapelusz na plaży powinien myśleć nie tylko o jego praktyczność, ale również pamiętać, że różne kapelusze Panama nie są tylko dobre zabezpieczenie, ale również działać jako żywy detal plaża obraz odpowiednio wybrać akcesoria powinny być starannie iz wielką odpowiedzialność. Nawiasem mówiąc, kwestia stworzenia obrazu plaży, a mianowicie, jakie ubrania zabrać do ośrodka. już o tym rozmawialiśmy.

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Nakrycie głowy na plażę - stylowy i wygodny atrybut wizerunku plaży

Jakie nakrycia głowy nadają się do wypoczynku na plaży

Asortyment czapek plażowych jest niezwykle obszerny, ale przede wszystkim warto wziąć pod uwagę najbardziej podstawowe i popularne rodzaje akcesoriów plażowych na głowę.

Kapelusz z szerokim rondem "maxi"

Taki nakrycie głowy jak kapelusz "maxi" jest idealny na plażę, jego główną zaletą są szerokie pola, które chronią skórę twarzy przed słońcem i rzucają cień na ramiona, co oznacza, że ​​szanse na spalenie spadają. Ponadto model ten wygląda bardzo kobieco i nadaje obrazowi rodzaj elegancji. Kapelusz "maxi" pasuje do osób o różnej karnacji i kolorze, ale pomimo wskazanych zalet, wiele dziewcząt, podczas odpoczynku na plaży, uważa to za niewygodne. Ze względu na szerokie pola kapelusza praktycznie niemożliwe jest aktywne odpoczywanie lub wyjście na morze. Z drugiej strony zwolennicy biernego odpoczynku będą zadowoleni, ponieważ taki kapelusz zawsze może zakryć twarz i abstrakcję przed otaczającym światem.

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Kapelusz z szerokim rondem "Maxi" jest idealny na plażę

Kapelusz na plażę model "gaucho"

Charakterystyczną cechą kapelusza "gaucho" jest płaski top i średnia szerokość pola. "Gaucho" trafia tylko do młodych dziewcząt z elegancką postacią i długą szyją, a styl ubioru powinien być darmowy, tak jak w przypadku każdej rekreacji na świeżym powietrzu.Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Kapelusz na plażę "Gaucho" jest bardziej odpowiedni dla młodych dziewcząt

Panama - niezapomniany nakrycie głowy na plaży

Panama jest noszona przez wszystkich, zarówno dorosłych, jak i dzieci, ale równie dobrze chroni przed słońcem i zmniejsza pocenie się. Z reguły panamy w jasnych kolorach dają obraz zabawy, więc jeśli chcesz stworzyć ciekawy i kolorowy obraz plaży, panama jest najbardziej nieodzownym nakryciem głowy na plażę. Ponadto, panamki wyglądają dobrze w połączeniu z prostymi kostiumami kąpielowymi lub bikini.

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Panama - niezapomniany nakrycie głowy na plaży

Turban - rzadki, ale przyciągający wzrok nakryciu głowy

Turban dodaje obraz egzotyki i elegancji, szczególnie połączenie turbanów i punktów "ważki". Należy pamiętać, że nie można łączyć go z bikini. Najlepszym rozwiązaniem przy wyborze tego nakrycia głowy na plażę będzie prosty jednoczęściowy strój kąpielowy.

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Turban - rzadki, ale przyciągający wzrok nakryciu głowy, najlepiej połączyć z integralnym strojem kąpielowym

Często jako nakrycie głowy na plaży wybierają bandanę, ponieważ ten dodatek jest odpowiedni dla smukłych dziewcząt z odpowiednimi cechami. Jednak to akcesorium ma wadę - pełna otwartość osoba chustka nie chronić oczy i skórę przed słońcem, z drugiej strony, żaden podmuch wiatru nie jest w stanie zakłócić bandana z głowy.

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Bandana - jeden z rodzajów nakryć głowy na plaży

Jak zdecydować o wyborze, jakie nakrycie głowy wybrać na wakacje na plaży

Jak wybrać nakrycie głowy na plażę, westsharm
Styl nakrycia głowy powinien być harmonijną całością, pojedynczym obrazem

Wybierając nakrycia głowy na plażę, przestrzegaj 5 kryteriów:

Rozmiar akcesorium. Kapelusz powinien być dobrym rozwiązaniem na głowie, tak że nie jest zakłócony wiatr, ale nie popadać w skrajności, plaża fryzura nie powinna wywierać presję na skórze głowy lub zaburzonego krążenia.
Styl - nie ma znaczenia, czy wybierzesz bandanę czy panamę - styl nakrycia głowy powinien być harmonijną całością, pojedynczym obrazem.
Kolor nakrycia głowy dobierany jest z uwzględnieniem głównej kolorystyki stroju plażowego. Podstawową zasadą jest, że ciemna tkanina jest podatna na szybkie przegrzanie, co oznacza, że ​​ryzyko udaru cieplnego jest wysokie. Na wakacje na plaży lepiej kupić lekką czapkę lub bandanę.
Materiał. Najlepsze nakrycie głowy na plażę wykonane jest z lekkiego materiału, który jest w stanie wpuścić powietrze i odparować nadmiar wilgoci, zapobiegając przegrzaniu skóry głowy.
Cechy twarzy. Osoby o wąskiej twarzy lepiej wybrać kapelusz lub bandanę, które zakrywają wysokie czoło, a twarz stanie się wizualnie krótsza.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top