Jak wejść na Moskiewską Olimpiadę

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności określa, w jaki sposób ośrodek szkoleniowy do egzaminu i OGE hodograf zbiera, wykorzystuje utrzymuje i ujawnia informacje zebrane od użytkowników na stronie godege.ru internetowej ( „Witryna”). Niniejsza Polityka prywatności dotyczy Strony, Strony i wszystkich subdomen wszystkich produktów i usług oferowanych przez Centrum Kształcenia na egzaminie i Oge hodograf.Ta strona zawiera informacje o tym, jakie informacje możemy uzyskać od osób trzecich lub osób trzecich podczas korzystania z naszej Witryny. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci podejmować świadome decyzje dotyczące dostarczanych przez nas informacji o sobie.

Niniejsza Polityka prywatności odnosi się bezpośrednio do tej Strony i do informacji uzyskanych za jej pomocą. To nie ma zastosowania do innych stron i nie ma zastosowania do stron internetowych osób trzecich, które mogą zawierać odniesienia do naszej strony internetowej i do którego można odnieść się na miejscu, a także linki z tej strony do innych stron internetowych.

Informacje, które otrzymujemy w Witrynie, mogą być wykorzystane w celu ułatwienia korzystania z Witryny. Witryna gromadzi tylko ogólne informacje, które przeglądarka udostępnia dobrowolnie odwiedzając Stronę.

Ta technologia wykorzystuje również liczniki Yandex / Rambler / Google zainstalowane na stronie itp.

Jak wykorzystujemy zebrane informacje

Centrum przygotowania do jednolitego egzaminu państwowego i OGE Karta podróży może zbierać i wykorzystywać dane osobowe użytkowników w następujących celach:


- Aby poprawić obsługę klienta. Podane informacje pomagają nam skuteczniej reagować na potrzeby klientów;
- Aby spersonalizować doświadczenie użytkownika. Możemy wykorzystać te informacje w celu ustalenia, którzy z odwiedzających Stronę są najbardziej zainteresowani usługami i zasobami udostępnionymi na naszej Stronie;
- Aby ulepszyć naszą stronę. Możemy wykorzystać dostarczone przez Ciebie opinie, aby ulepszyć nasze produkty i usługi;
- Aby przetworzyć płatności. Możemy wykorzystywać informacje o użytkownikach podczas składania zamówienia na przetwarzanie płatności i tylko w tym celu. Nie udostępniamy tych informacji stronom trzecim, z wyjątkiem przypadków, gdy konieczne jest świadczenie usług;
- Aby wysyłać użytkownikom informacje, które zgodzili się otrzymywać na tematy, które naszym zdaniem będą dla nich interesujące;
- Aby wysłać okresowe wiadomości e-mail, które mogą zawierać informacje o firmie, aktualizacje, informacje o produktach i usługach itp. Jeżeli użytkownik chce zrezygnować z otrzymywania dalszych e-maile, my zawierać szczegółowy opis w instrukcji, w jaki sposób wypisać się na dole każdego maila lub Użytkownik może skontaktować się z nami za pośrednictwem Serwisu.

Jak chronimy twoje dane

Stosujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu gromadzenia, przechowywania i przetwarzania zebranych danych, aby chronić je przed niepowołanym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem danych osobowych (nazwa użytkownika, hasło, informacje o transakcji i danych przechowywanych na naszym miejscu).

Udostępnianie danych osobowych

Zmiany w Polityce prywatności

Twoja akceptacja niniejszych warunków

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na te zasady. Jeśli nie zgadzasz się z tymi zasadami, nie korzystaj z naszej Witryny. Dalsze korzystanie z Witryny po wprowadzeniu zmian w tych zasadach będzie traktowane jako akceptacja tych zmian.

Zastrzeżenie

Jak się z nami skontaktować

godege.ru lane Vasnetsova 9 budynku 2, 5 piętrze Moskwa
+7 (495) 970-99-66
info@godege.ruPoprzedni

Następna

Top Top