Jak w - Kievstar - dowiedz się o pakiecie taryfowym, domu handlu artex

Wszyscy operatorzy komórkowi mają tak wiele planów taryfowych, że głowa się kręci.

Z jednej strony jest dobrze - każdy może znaleźć dla siebie najkorzystniejszą taryfę. Ale z drugiej - mogą się łatwo pogubić. Zwłaszcza jeśli śledzisz publikację nowych planów taryfowych i stale porównujesz je ze swoimi, aby nie przegapić opłacalnej oferty.W tym przypadku musisz nie tylko pamiętać o swojej taryfie Kyivstar, ale także poznać ceny w taryfie.

Może ktoś naprawdę przechowuje wszystkie te informacje w mojej głowie, ale nie zawracam sobie głowy. Łatwiej mi się dowiedzieć, jaka jest moja taryfa, kiedy stanie się to prawdziwą koniecznością. Co więcej, nietrudno ustalić taryfę dla Kyivstar.

3 sposoby, aby dowiedzieć się swoją taryfę Kyivstar

Polecenie USSD Aby poznać taryfę Kyivstar, wyślij z telefonu komórkowego proste polecenie USSD.

Cechy techniczne systemu bilingowego Kyivstar umożliwiają abonentom usług przedpłaconych unikanie długów z powodu przydzielania (rezerwowania) środków lub premii do otrzymywania płatnych usług na początku sesji internetowej. Zarezerwowane środki są wyświetlane na koncie, ale subskrybent nie może ich użyć.

Rezerwowanie funduszy lub megabajtów jest ustalane dla każdej sesji osobno, na koncie głównym lub premiowym, w następujący sposób:

na 10 MB z wolumenu udostępnionego w pakiecie internetowym zgodnie z warunkami planu taryfowego lub usługi podłączonej; w przypadku braku takiej wielkości - środki są rezerwowane w wysokości kosztu pakietu internetowego zgodnie z warunkami planu taryfowego lub usługi połączonej.

Po zakończeniu sesji internetowej używana faktyczna ilość megabajtów jest rozliczana.

Jeśli podana ilość pakietu internetowego:

nie wyczerpane - zarezerwowane środki ponownie będą dostępne do użytku; wyczerpany.

W dużym strumieniu informacji współczesnego świata często zapominamy o informacjach, których nie używamy na co dzień. Często tak się dzieje. Że zapominamy o planie taryfowym, który jest związany z naszym numerem karty SIM.

Ta informacja jest potrzebna w wielu przypadkach: chciałem przestudiować zasadę pobierania opłat, koszt usług, zmienić plan taryfowy i wiele więcej. Firma Kyivstar do tych celów zapewnia kilka opcji uzyskiwania niezbędnych informacji.

Kyivstar, jak znaleźć taryfę za pośrednictwem zespołu USSD

Jako jeden z najpopularniejszych i najprostszych sposobów użytkownicy tej sieci mobilnej przydzielają żądania wysyłania z urządzenia mobilnego.

Jest to bardzo prosta metoda, która nie wymaga dodatkowych narzędzi, ponieważ może być używana za darmo iz dowolnego urządzenia, na którym zainstalowana jest karta SIM.

Istnieje kilka opcji dla poleceń USSD, których możesz użyć do uzyskania potrzebnych informacji. Najbardziej znany dla wszystkich.

Po dużej liczbie pakietów startowych, których Kyivstar nie użył, automatycznie przeniesiono do taryfy plan szczęśliwej, a wcześniej była gra z klasyczną taryfą, która została opisana w artykule o wzroście ceny lub spadku cen za komunikację mobilną. Następnie dzięki tym wszystkim innowacjom wielu będzie musiało powrócić do obsługi starych planów taryfowych, a tutaj postaramy się przedstawić algorytm zmiany planu taryfowego dla pakietu startowego Kyivstar. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem, informacje są tutaj.

Jak znaleźć plan taryfowy Kyivstar

Najpierw jednak musisz się dowiedzieć, jaki plan taryfowy obsługujesz, jeśli wiesz o tym i wiesz, dokąd chcesz się udać, nie możesz tego zrobić, ale jeśli nadal potrzebujesz, wystarczy wybrać żądanie USSD - * 112 #. Po otrzymaniu wiadomości z informacją o liczbie bonusów na koncie, a na końcu zostanie napisane "zgodnie z planem taryfowym ***", gdzie *** - i jest nazwa taryfy.

Drugi sposób polega na wysłaniu żądania ussd z telefonu komórkowego - * 161 # call. W tym samym czasie Twój prawdziwy numer Kyivstar będzie wyświetlany w formacie + 380 .......

Teraz warto poinformować, jak sprawdzić taryfę zainstalowaną na karcie SIM:zadzwoń na linię wsparcia technicznego, a operator oprócz nazwy taryfy zgłosi jej szczegółowe warunki. Zalety i wady. zadzwoń na telefon komórkowy * 100 * 01 * 2 rozmowa telefoniczna. Następnie pojawi się komunikat, który wskaże, który pakiet taryfowy jest aktualnie obsługiwany. przejdź do centrum usług i porozmawiaj bezpośrednio z.

Jeśli korzystasz z karty SIM Kyivstar przez długi czas, zrozumiałe jest, że możesz zapomnieć o swojej taryfie. Pożądane jest, aby pamiętać o kosztach usług, które bezpośrednio wpływają na twoje wydatki. A przejście na nową taryfę nie zawsze jest dozwolone ze starej taryfy. Dlatego często pojawia się pytanie: jak sprawdzić swoją taryfę w Kyivstar?

Istnieje kilka sposobów na ustalenie taryfy w Kyivstar:

Pierwszy sposób: patrzysz na zakupiony pakiet startowy, jeśli jest zachowany. Zazwyczaj nazwa taryfy jest wyświetlana dużymi literami.

Drugi sposób: zadzwoń pod bezpłatny numer 466 * 66 (tylko w sieci Kyivstar), a automatyczna sekretarka dostarczy wszystkich informacji Podana liczba jest używana dla abonentów przedpłaconych .. W przypadku umowy, Kyivstar zapewnia żądanie - * 100 * 01 * 2 #

Trzeci sposób: użyj systemu samoobsługi "Mój.

Jak znaleźć plan taryfowy Kyivstar?

Każdy operator komórkowy ma w swoim arsenale wiele planów taryfowych, z których czasami nie wiadomo, który z nich wybrać.

W różnorodności jest przewaga - możesz wybrać dla siebie najbardziej opłacalną taryfę. Ale czasami trudno jest samemu dokonać wyboru, zwłaszcza że w tempie komunikacji mobilnej pojawia się coraz więcej nowych produktów.

Musisz stale porównywać nowe oferty z aktualną taryfą i wybierać - pozostać z nim lub zmienić na inny, aby móc wydawać mniej na komunikację.

Ale przed tym trzeba dobrze zrozumieć swój aktualny plan taryfowy, a także we wszystkich możliwych odmianach płatności w nim.

Niektórzy subskrybenci zawsze pamiętają taryfy celne, a to z jednej strony jest dobre, ale bardzo żmudne. Lepiej odśwież informacje o twoich stawkach, kiedy tego doświadczasz.

Informacje o tym, jak dowiedzieć się o taryfę Kyivstar, MTS, Life

Jak się dowiedzieć, która taryfa z Kyivstar jest w twoim pokoju

Firma "Kyivstar" na dziś jest największym operatorem na Ukrainie. Nic więc dziwnego, że najczęściej jest to okazja do odkrycia własnego.

Jeśli tak, użyj następujących metod:

Kyivstar ma swoje mało znane i numery usług oraz żądania USSD, ale operator z jakiegoś powodu skromnie o nich milczy lub mówi w różnych miejscach na stronie. Co więcej, wszyscy subskrybenci Kyivstar przynajmniej raz w życiu "spadali" z płatnych usług głosowych lub SMS-owych tylko dlatego, że nie wiedzieli o pobieraniu opłat lub nie korzystali z tego ani tego numeru.

Ten artykuł gromadzi i porządkuje te i inne dane

Ponieważ Kyivstar ma prawo do jednostronnej zmiany swoich ustawień, a także biorąc pod uwagę, że informacje pochodzą z różnych źródeł, pełna poprawność i dokładność wszystkich danych nie jest gwarantowana.


+38067 Kyivstar, Didzus +38096 Kyivstar, Didzus +38097 Kyivstar, Didzus +38098 Kyivstar, Didius +38039 Beeline +38068 Beeline

Bezpłatne wysyłanie SMS-ów do Kyivstar

Płatne numery w Kyivstar

Numery usług.

Jak sprawdzić plan taryfowy numeru telefonu komórkowego, którego używasz. Jeśli nie myślisz o tym przez długi czas, wystarczy zadzwonić do operatora i zapytać: "Jaki jest mój plan taryfowy?". Operator centrum konsultacyjnego sprawdzi informacje w bazie danych i poinformuje Cię, jaka jest twoja taryfa. Ale kiedy zaczynasz dzwonić do operatora, zaczyna się cała złożoność. Chociaż tutaj opisaliśmy, jak nazwać głównych operatorów komórkowych na Ukrainie, takich jak MTS, Life, Kyivstar.
Są jednak sposoby, które rozwiązują ten problem łatwiej i szybciej. Zacznijmy w kolejności.

Sprawdzanie planu taryfowego MTS

W celu sprawdzenia planu taryfowego operatora telefonii komórkowej MTS Ukraina. Wystarczy wpisać prośbę Ussd o sprawdzenie konta operatora telefonii komórkowej.
Dla operatora MTS jest to * 101 #. Również z tym żądaniem można znaleźć saldo środków na koncie i okres ważności pakietu startowego. Więcej informacji na temat tych usług można znaleźć w naszym blogu. Aby zastąpić taryfę.

Prawdopodobnie już każdy wie, że liczba operatorów komórkowych ma okres ważności, a odbywa się to w celu wyodrębnienia funduszy od użytkowników w jak największym stopniu. Dlatego przynajmniej raz w roku będziesz musiał uzupełnić konto operatora lub wykonać płatną operację, jeśli chcesz, aby Twój numer był Twój.
Ale każdy operator ma własne schematy blokowania numerów, które wygasły.

Okres ważności pokoju to Kyivstar.

Każdy numer Kyivstar może pracować przez rok lub 365 dni bez uzupełniania lub zlecania płatnych czynności. Nawet jeśli codziennie dzwonisz do 20 osób, a liczba minut rozmowy przekracza godzinę dziennie - nie oznacza to przedłużenia okresu ważności numeru Kyivstar.

Jak przedłużyć ważność numerów Kyivstar.

Aby przedłużyć okres ważności, konieczne jest wykonanie połączenia z dowolną liczbą co najmniej raz w roku, w wyniku czego pieniądze zostaną odjęte z konta głównego w celu jej realizacji.

Wielu zadało sobie pytanie, jak zmienić plan taryfowy w systemie "Moja Kyivstar" na obecnych abonentów. Wszystko absolutnie nie jest trudne. Ale o wszystkim w porządku.

Przyjdź do systemu "My Kyivstar" my.kyivstar.ua

Jak zmienić plan taryfowy w systemie "Moja Kyivstar"

Jeśli wiesz wszystko o swoim planie taryfowym, od razu przejdź do sekcji "Usługi i promocje"

Jak zmienić plan taryfowy w systemie "Moja Kyivstar"

Następnie znajdź wiersz "Pakiet taryfowy" zobaczysz swój plan taryfowy, a następnie "Zmień" i kliknij go.

Jak zmienić plan taryfowy w systemie "Moja Kyivstar"

Jesteś przeniesiony na stronę zmieniających plany taryfowe. Wybierz żądany plan taryfowy i kliknij "Kontynuuj". W ciągu dnia plan taryfowy ulegnie zmianie.

Poniżej pod zdjęciami Wyjaśnimy kilka.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top