Jak usunąć zmarszczki na czole szczegółowe instrukcje

Strona główna »Piękno» Jak usunąć zmarszczki na czole?

Nieprawidłowy styl życia i złe odżywianie mogą powodować zmarszczki na czole w bardzo młodym wieku. Aby sprawić, że czoło będzie gładkie lub przynajmniej zmniejszyć poziome zmarszczki i pionowe bruzdy pomiędzy brwiami, istnieje kilka sprawdzonych metod. O domowych procedurach, które pomogą usunąć zmarszczki na czole, dziś i rozmawiamy.Kilka ogólnych zaleceń dotyczących zwalczania zmarszczek na czole

Konieczne jest odbudowanie organizacji ich żywności. Ponieważ wszystkie składniki odżywcze, które skóra otrzymuje z pożywienia, które dostaje się do organizmu, użyte pożywienie musi zawierać wystarczającą ilość witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Dlatego zrównoważona dieta będzie kluczem do przedłużenia młodzieńczości skóry.

Aby spowolnić proces więdnięcia skóry należy pić więcej wody. Pomoże to poprawić wygląd skóry. W ciągu dnia pijesz około 8 szklanek wody, a następnie stopniowo nabierają elastyczności i elastyczności.

Konieczne jest przestrzeganie właściwego reżimu dnia. w tym nocny ośmiogodzinny sen. Pełny odpoczynek pomoże zredukować zmarszczki, ponieważ podczas snu powstaje kolagen, który jest podstawą tkanki łącznej, oraz elastyna, która wpływa na elastyczność skóry.

Powinieneś dać czas na codzienne spacery na świeżym powietrzu, a także zacząć angażować się w każdy rodzaj gimnastyki lub sprawności fizycznej. Regularne ćwiczenia fizyczne będą miały korzystny wpływ na ogólne zdrowie, a stan skóry na twarzy z pewnością poprawi się.

Kiedy wychodzisz w gorący letni dzień, musisz zastosować krem ​​przeciwsłoneczny na twarzy. Będzie to służyło jako dobre zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, ponieważ promienie ultrafioletowe niekorzystnie wpływają na skórę i przyczyniają się do jej przedwczesnego zaniku. Krem, hojnie smaruj twarz przez pół godziny, zanim wyjdziesz na ulicę.Procedury, które usuwają zmarszczki na czole

Jak usunąć zmarszczki na czole szczegółowe instrukcje

Do głębokiego oczyszczania skóry z martwych komórek należy stosować peelingi. To czyszczenie powinno być wykonywane regularnie raz na 5 dni. Po nałożeniu peelingu na czoło, opuszkami palców wykonaj okrężny ruch lekkim dotykiem przez 7 do 10 minut. Głębokie zmarszczki należy masować ostrożniej. Następnie wszystko zmywa się i zwilża kremem. Procedura oczyszczania skóry stymuluje tworzenie nowych komórek w zamian za przestarzałe.

Regularnie stosuj wysokiej jakości odmładzający krem ​​z witaminami C i E, kwasami alfa-hydroksylowymi i retinolem. Aby osiągnąć pożądany rezultat, wszystkie procedury pielęgnacji skóry za pomocą tych funduszy muszą być wykonywane regularnie przez długi czas.

Recepcja skutecznych masek. redukcja zmarszczek:

1) Oczyszczająca i jednocześnie odżywiająca maska ​​ananasa i papai. Kawałki owoców mielono w blenderze do jednorodnej masy. Kleik owocowy nakłada się na czoło i trzyma przez około 30 minut. Ta maska ​​znacznie zmniejsza zmarszczki czołowe, ponieważ pomaga aktywować produkcję kolagenu.
2) Zmarszczki można zredukować za pomocą konwencjonalnej białej jaja. Białko nakłada się na skórę i utrzymuje aż do całkowitego wyschnięcia, a następnie zostaje zmywane. Zmarszczki zostaną znacznie zmniejszone, jeśli zabieg ten będzie wykonywany codziennie przez dwa miesiące.
3) Dodaj 3 krople soku z cytryny lub limonki do łyżki średnio-grubego mleka i trzepaczki. Następnie otrzymany lotion nakłada się na oczyszczoną skórę na czole. Po 25 minutach umyj ciepłą wodą. Ta procedura jest bardzo skuteczna w usuwaniu głębokich zmarszczek z czoła.

Aby wzmocnić mięśnie przednie i zmniejszyć zmarszczki twarzy, kilka razy dziennie, aby wykonać specjalne ćwiczenia:

1) 8 - 10 razy niżej i podnieś brwi, zmniejszając je i odpowiednio rozcieńczając;
2) zamknij oczy; Opuszkami palców spróbuj opuścić brwi, jednocześnie opierając się mięśniom czoła. Powtórz 10 razy. To ćwiczenie pomaga wzmocnić mięśnie przednie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top