Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal

Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal
Mięso dzikiego kozła jest pyszne, ale aby zmiękło i straciło specyficzny zapach, jest marynowane. Niektóre rodzaje mięsa mają swój specyficzny zapach. Może pachnieć jagnięcinę, kozę, dziczyznę, sarnę itd. Nie oznacza to jednak, że takie mięso nie musi być używane do gotowania.Następnie marynuj, aby z pewnością zapach zniknął, a mięso stało się bardziej miękkie. I dorastali na wieprzowinie i wydaje się, że nic nie jest smaczniejsze! Miękkie, soczyste, smaczne mięso i boczek -. Mięso koziego jest inne, bez nieprzyjemnych zapachów, dużo pożyteczności. Od młodych osób można gotować wszystko, ale stare kozy już dawno zostały zabrane do marynowania. Mięso kozła domowego jest nieco podobne do jagnięciny: młody kozioł jest delikatniejszy niż mięso dojrzałego kozła i ma mniej tłuszczu. Młode tusze mają tłuszcz biały, a stare mają żółtawy odcień.

Mięso jest smaczne, choć w większości raczej mięsiste, więc wolimy szaszłyki, z których się wywrze + pieczone od reszty. Marynuj mięso nutrii w pachnącej salsie pomidorowej - dostaniesz potrawę, która jest bardzo popularna w krajach Ameryki Łacińskiej.

Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal

Istnieje opinia, że ​​zapach koziego mięsa jest tak silny, że po prostu niemożliwe jest pozbycie się go. Ale nie wyrzucaj mięsa ofiarowanego przez naturę! Doświadczeni hodowcy często zatykają nawet dwuletnie kozy, a mięso w tym przypadku uzyskuje się bez odczuwalnego zapachu lub smaku. Nawet od młodych kóz jest nieprzyjemny zapach. A wszystko dlatego, że linia włosów mężczyzn jest zaimpregnowana konkretną substancją. Teraz tusza jest przenoszona do domu na czystym łóżku i leżeć przez jeden dzień, aby mięso dojrzewało. Mięso to jest bogate w niezastąpione substancje mineralne, ale niestety jest dość twarde, poza tym - ma specyficzny zapach. W czasach starożytnych wielu lekarzy, mięso kozie było postrzegane wyłącznie jako przechowalnia witamin i korzystnych właściwości, które pomagają w leczeniu organizmu z wielu chorób. Tak jest na wszelki wypadek. Mróz jest potrzebny do przygotowania mięsa do długotrwałego przechowywania. Natychmiast zwracaj uwagę na kolor mięsa, ponieważ jest to najważniejszy znak świeżości. W przeciwnym razie harmonijny smak przygotowanego dania nie zostanie osiągnięty. Nie wychodzi z ubrania przez kilka dni. W miarę wzrostu kóz wzrasta nieprzyjemny zapach, u samców staje się on nie do zniesienia.Mięso, mimo że zostało ugotowane tak, że spadło z kości, nadal trzeszczało wzdłuż włókien ... Tutaj włókna są długie, jeśli ugaszecie całe kawałki, trzeba je pokroić w małe kawałki na małe kawałki. Dobrze jest, aby soczystość przyniosła trochę tłuszczu wieprzowego. Teraz szczelnie złożony w rulon, zawinięty w sznurek lub nitkę i gotowany w rosyjskim piecu do czasu aż będzie gotowy. Mięso można dotknąć zaraz po zakończeniu obróbki tuszki i całkowitym usunięciu jej z niej. Po usunięciu skóry ważne jest również umycie rąk i wytrzeć je do sucha. Następnie pociąć skórę na brzuch i natychmiast usunąć zewnętrzny narząd płciowy. Następnie bardzo ostrożnie pracuj z tuszy. Woda powinna być podlewana, aż cienka warstwa lodu utworzy się na każdym kawałku. Następnie kawałki mięsa należy pozostawić na kolejne 45-50 minut na mrozie, a następnie zapakować w worki i umieścić w zamrażarce.

Najważniejsze to nie dotykać mięsa "brudnymi" dłońmi, czyli zabrudzonymi zapachami skóry. A jeśli bierzesz ręce za mięso, to przedtem trzeba je myć ciepłą wodą i wytrzeć czystym ręcznikiem. Następnie powierzchnię wewnętrzną ociera się solą i starzono przez 1-1,5 h. Teraz za pomocą tępego noża można łatwo usunąć ciemny film. Lepiej go powiesić, a gdy tylko woda przestanie się opróżniać, blizna jest gotowa do zrobienia "kiełbasy" z roulade. Jeśli potrzebujesz mięsa, wykop jedną z doniczek (aby nie zostały zgubione, zaznacz słupkami), weź jedną lub kilka paczek mięsa i rozmrażaj.

Koza 7 miesięcy (odstrzał) usunięto 5 dni temu. Waga tuszy wynosi tylko 13 kg. Mąż na części i kawałkach podzielił się, wszystkie na mrozie ochłodzono i w zamrażarce.

Po całkowitym usunięciu i oczyszczeniu skóry ręce dokładnie umyj czystą wodą. Najpierw opłucz je, a następnie umyj dobrze mydłem i wytrzyj ręcznikiem.

A teraz mam jeszcze więcej pewności, że kozy, kot. może wkrótce urodzą się z moimi 3 ciężarnymi kozami, ja je wychowam. (Bóg chce) ... Rodzina przeprowadzi się do innego miasta. Teraz, w dobroci mojego serca, powiem ci wszystko, co mam do męża, pracę na Sachalinie, nic nie trzeba zmieniać, z wyjątkiem miejsca zamieszkania. W jakichkolwiek utworach literackich i telewizyjnych są koniecznie źli ludzie, w przeciwnym razie nie jest to interesujące. Są po prostu negatywni bohaterowie, są źli ludzie, obdarzeni ludzkością, są źli dobrzy bohaterowie, są dobrzy źli. Myślę, że nawet kultywator sobie poradzi. Ty, Alexey Evgenievich, prawdopodobnie już próbowałeś?

Ważne również:

  • Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal
    Kiedy pierwsze zęby są cięte, mamy ślinienie i białe paski na niższym dziąśle z przodu przez miesiąc. Teraz zaczął aktywnie [...]
  • Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal
    Jak i jak obniżyć temperaturę u dziecka w domu? Dlatego nie należy natychmiast dążyć do obniżenia temperatury, gdy tylko będzie nieznacznie [...]
  • Jak usunąć zapach koziego mięsa - kozy tagi, usuń, kozę, kozę, usuń, portal
    Kto wie, jak zrobić ser twarogowy Jeśli wlejesz katika do worka z kilkoma warstwami gazy i powiesisz go na godzinę następną, wtedy [...]

Nawigacja według zapisówPoprzedni

Następna

Top Top