Jak usunąć naskórek, użyj łopatki, dyszy do maszyny i płynu zmiękczającego

Skórek, choć charakter "cząstki" struktury paznokcia, ale pozbyć się go jest celem wszystkich mistrzów podczas manicure. Ale jak pozbyć się skórek podczas wykonywania manicure w domu. Bez względu na to, gdzie wykonujesz manicure, istnieje kilka sposobów na usunięcie naskórka. które teraz rozważamy.Cięcie skórek

Najczęstszym sposobem usunięcia naskórka jest wycięcie go. Do prawidłowego i bezbolesnego obrzezania stosuje się narzędzia takie jak szczypce i specjalną szpachelkę wyposażoną w "widelec" do cięcia. Jak korzystać z tych narzędzi?

Zanim zaczniesz przetwarzać naskórek. musi być początkowo przygotowany, a do tego będziesz potrzebował specjalnej łopatki.

Łopatka ma kształt łyżki, a przy jej pomocy można odepchnąć naskórek, co zapewni minimalny poziom urazu skóry. Z reguły taka łyżka jest "wyposażona" i specjalna część tnąca, dzięki czemu usuwa się zagnieżdżoną płytkę skrzydlika.

Innymi słowy, przed usunięciem naskórka, cofamy go za pomocą szpatułki, a następnie za pomocą części tnącej usuwamy skrzydlice. Po wykonaniu wszystkich tych procedur można rozpocząć usuwanie oskórka.

Jak usunąć naskórek za pomocą łopatki, dyszy do maszyny i płynu zmiękczającego

Jak wybrać i używać specjalnych szczypiec do cięcia? Przede wszystkim, wybierając do tego narzędzia, należy pamiętać, że powinien on być na tyle ostre, w przeciwnym razie, zamiast cięcia naskórek, można łatwo złamać, że, po pierwsze, nie tylko estetyczny wygląd i wpływa na jakość skonstruowane do paznokci, ale również może stać się powodować nadmierny uraz skóry, z dalszym uwalnianiem krwi, itp. Ponadto na co zwrócić uwagę przy wyborze - jest to szerokość wkładek skrawających.

Wielu naiwnie wierzy, że wybierając kuter w największym możliwym stopniu, można zrobić manicure w domu znacznie szybciej i lepiej, ale tak nie jest. Odwrotnie, szerokość szczypiec używanych do manicure w domu powinna być dość wąska, szczególnie jeśli palce są wąskie. To usunie nie tylko naskórek, ale także możliwe zadziory w obszarze okołoukładowych rowków.

Warto zauważyć, że oprócz ryzyka obrażeń, przy użyciu szczypiec jest inne ryzyko - suszenie naskórka.

Co to znaczy? Oczywiście nie oznacza to, że przy ich pomocy można raz na zawsze pozbyć się tego "problemu", co wskazuje, że wkrótce naskórek stanie się wystarczająco suchy i będzie wymagał innej pielęgnacji (jego zmiękczenie przy pomocy olejków).

Możesz także walczyć ze skórką za pomocą specjalnego narzędzia, to ostrze jest wyposażone w widły tnące. Przed wyjęciem naskórka należy go usunąć. Następnie, delikatnymi, płynnymi ruchami, używając łopatki, zaczynamy usuwać niepotrzebną "cząstkę" struktury paznokci.Stosując to urządzenie, warto zauważyć, że istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia innych tkanek, dlatego nie przykładaj zbyt dużego nacisku do łopatki. Pamiętaj, że łopatka nie powinna być matowa, ale przeciwnie - spiczasta.

Jak usunąć naskórek za pomocą łopatki, dyszy do maszyny i płynu zmiękczającego

Zastosowanie środka do "rozpuszczenia" naskórka

Często stosuje się specjalny środek zmiękczający w celu usunięcia skórki i skrzydlika z powierzchni paznokcia w domu. Co to za narzędzie? To narzędzie - do zmiękczania i usuwania naskórka, może być całkowicie bezbolesny pozbyć skrzydlika i skórek, a więc bez ich suszenie, jak często zdarza się, gdy jest manicure. Ten produkt jest sprzedawany jako środek do usuwania skórek.

Wielu często odmawia użycia go w domu, ponieważ wierzy, że to lekarstwo jest szkodliwe nie tylko dla skóry rąk, ale także dla całego ciała.

Ale to narzędzie jest całkowicie bezpieczne, ponieważ jest tworzone przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Podstawa tego produktu - kwasy owocowe. Innymi słowy, taki zmywacz stosowany w domu pozwala nie tylko zmagać się ze skórką i skrzydlicą, wyhodowanymi na powierzchni paznokci, ale także pozwala skórze odżywiać się użytecznymi witaminami.

Jak stosować zmywacz do usuwania i zwalczania skórek w domu? Aby wykonać tę procedurę w domu, będziesz potrzebować zmywacza, pomarańczowej patyczki i suchej serwetki. Więc, początkowo, używając pomarańczowej laski, odsuwamy tkaninę. Robimy to na wszystkich palcach.

Po zakończeniu pierwszego etapu nakładamy zmywacz i odstajemy na 30-40 sekund. Następnie, stosując tę ​​samą pomarańczową laskę, zaczynamy ją usuwać. W żadnym przypadku zmywacz nie może zostać powstrzymany, szczególnie jeśli uderzy mocno w powierzchnię paznokcia (od momentu dostania się na powierzchnię paznokcia środek wywołuje ich zmiękczenie i zniszczenie). Pozostałości usuniętej skórki zetrzeć serwetkę i kontynuować procedurę.

Jak usunąć naskórek, użyj łopatki, dyszy do maszyny i płynu zmiękczającego

Jakie remouvers lepiej wykorzystać do zwalczania naskórka? Narzędzia mogą być czyszczone prawidłowo i prawidłowo: CND Cuticle Away Remover, Gena Cuticle Off, Gena Creamy Cuticle Remover, Kodi Professional Mineral Cuticle Remover, itp.

Zmywacze można kupić zarówno w wyspecjalizowanych sklepach, jak iw każdym sklepie kosmetycznym.

Zastosowanie specjalnej maszyny do manicure

Aby usunąć skórek i skrzydlice, często stosuje się specjalną maszynę. Czym jest ta maszyna do pisania? To urządzenie jest zwykłym routerem, którego mistrzowie używają również do korygowania paznokci. Warto zauważyć, że taka maszyna jest całkowicie bezpieczna, ryzyko obrażeń w praktyce jest wykluczone.

Aby uzyskać jakościowy manicure z naturalnych paznokci i pozbyć się skórek, używana jest specjalna dysza. Ale jaki rodzaj dyszy jest potrzebny? Jak wiadomo, istnieje kilka rodzajów załączników dla routera. Do manicure wymagana jest specjalna "miękka" dysza, przy użyciu której ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia jest praktycznie minimalne. Tak więc, aby wykonać manicure jakości, potrzebne będą następujące załączniki:

  • Dysza ceramiczna (pozwala na usunięcie naskórka);
  • Diamentowa dysza (do usuwania skrzydlika i wypiętrzenia naskórka);
  • Ceramiczna dysza do leczenia wałków okołotarczowych;
  • Dysza bawełniana do polerowania powierzchni paznokci.

Wszystkie te urządzenia można kupić w jednym zestawie. Stosując konkretną dyszę, wybierz minimalną prędkość, szczególnie jeśli wcześniej nie korzystałeś z tego "narzędzia".Poprzedni

Następna

Top Top