Jak uratować państwo od emerytów

Dlaczego potrzebujemy sądu? Według jednej wersji sąd jest organem państwa. Wypełniając wymiar sprawiedliwości w interesie ludzi, organ ten bada sprawy cywilne, karne i administracyjne, rozwiązując kwestie pracy, własności i inne spory zgodnie z prawem.Jednak w rzeczywistości sąd reprezentuje organ państwa, w którego interesie i na jego nazwisko działa. Zadanie przed sądem w związku z opracowaniem pierwszego sowieckiego kodeksu karnego sformułował założyciel kraju sowieckiego Władimir Uljanow-Lenin. 17 maja 1922 r. Napisał do Ludowego Komisarza Sprawiedliwości Dmitrija Kurskiego. "Sąd nie może eliminować terroru; obiecywać to byłoby samo-oszustwo lub oszustwo, a także uzasadnienie i zalegalizowanie go w zasadzie, wyraźnie, bez fałszu i bez upiększeń. Konieczne jest sformułowanie jak najszerzej, ponieważ tylko rewolucyjna świadomość prawna i rewolucyjne sumienie (podkreślone przeze mnie, EA) ustawią warunki stosowania w praktyce, mniej lub bardziej szerokie. Z komunistycznymi pozdrowieniami, Lenin. " PSS. T. 45. str. 190-191.

Ale co to jest - rewolucja? To, zgodnie z encyklopedią, jest radykalną transformacją w każdej dziedzinie działalności. Termin "rewolucja" pochodzi od późnego łacińskiego revolutio, co oznacza zwrot lub rewolucję. Na przykład otwarta przerwa ze społeczeństwem jego poprzedniego stanu.

Zagrożenie dla państwa ze strony emerytów Pan Ozerov widzi, że jedzą prawie połowę budżetu państwa. Państwo może zatem przyzwoicie zaoszczędzić pieniądze głodzonym emerytom. Cóż, albo - ze śmiechem, obiecując im przyzwoitą starość.

Pieniądze dla tuczących się emerytów, państwo, jak uważa pan Ozerow, kopalnie, siłą, zabierają je od podatników. Kto powinien wiedzieć, że nie powinien liczyć na te fundusze. Ponieważ kiedy podatnicy pójdą na emeryturę, te pieniądze pozostaną niezmienione.

Obawiam się, że pan Ozerow nie rozumie istoty obowiązkowego ubezpieczenia emerytalnego. Jest wolna od ryzyka (aż do emerytury przetrwać wszystko, ale zmarł przedwcześnie) i polega na tym, że państwo jako ubezpieczyciel wymaga, aby pracodawcy ubezpieczyć swoich pracowników tylko w przypadku ubezpieczeń. W tym - ze starości i niepełnosprawności.

Prawdopodobnie, z powodu braku zrozumienia istoty obowiązkowego ubezpieczenia emerytalnego, Ozerow proponuje dwa sposoby ratowania państwa przed emerytami. Po pierwszej sposobności, pełnosprawni emeryci muszą zostać przekształceni w przedsiębiorców. Można to osiągnąć, przyjmując ustawę zapewniającą, że emeryci otrzymują dochód, do pewnej kwoty niepodlegającej opodatkowaniu. Ale tylko dla tych, którzy z własnej woli odmawiają emerytury.Ale czy nie lepiej jest przywrócić Instytut ITD - indywidualną aktywność zawodową. Przynajmniej dla emerytów. A nawet jeśli, przez wzgląd na Boga, państwo pobiera od podatku dochodowego. Tylko niech nie ubezpiecza starych przed starcami, a osoby niepełnosprawne - przed kalectwem!

Z biegiem lat naiwny pan Ozerow sugeruje inną drogę. Widać to w fakcie, że państwo dzieli z emerytami akcje dochodowych przedsiębiorstw państwowych. W ten sposób pan Ozerow motywuje się tym, że rentowne przedsiębiorstwa tworzyli emeryci.

Tak, oczywiście, to my - sowieccy emeryci stworzyli narodowy skarb ich kraju. A w tym - Gazprom, sprzedajemy nasz gaz i dostarczamy dziesiątki milionów dolarów menedżerom tego "narodowego dziedzictwa".

I jeszcze jedno zdanie od pana Ozerova. Niech państwo dzieli ziemię z emerytami. Tak, oczywiście, podzielą się, dając każdemu emerytowi dwa metry. To prawda, nie za darmo.

Jeśli państwo nie ma środków na zasilenie emerytów, czy nie lepiej pozwolić im odejść? - Pan Ozerov zadaje rozsądne pytanie. No cóż, kot rzucił kocięta ...

Jednak RPF - posiadacz oszczędności ubezpieczenia emerytalnego państwa opartego na luki odpowiedniego prawa i ignorując wymogi konstytucji, wymagane, aby kontynuować ucztę, pomimo tych wszystkich zdarzeń ubezpieczeniowych. I, nie wahając się, wymuszony ode mnie - niepracujący emeryt i rencista oraz składka na ubezpieczenie na wypadek starości i niepełnosprawności.

To powiedziawszy daje mi - działaczowi na rzecz praw człowieka wszystkie podstawy do stwierdzenia, że ​​FIU jest oszustem i szantażystą. I biorąc pod uwagę fakt, że sąd mu pomaga, że ​​w Rosji nie ma sprawiedliwości.

Czy obawiam się, że FIU złoży pozew? Byłbym szczęśliwy. Ale FIU nie będzie składać. Cóż, nie jest wrogiem dla siebie ...

Takie miliony, nie państwo, oszukało nas, państwo to my, ale urzędnicy, którzy gotują prawa. Zapewnili siebie i swoje dzieci na dwa lub nawet więcej żyć. Wysokie pensje są dla nich nieuzasadnione, nigdy nie zostaną obniżone, ale nie podniosą ich do prostych, ciężko pracujących pracowników. Więc będziemy żyć, podczas gdy w złodziejach energii, kradną nasze pieniądze.

Zadaj sobie pytanie - ????? Dlaczego urzędnikom takie pensje Oni nie są ludźmi swoich potrzeb powyżej stu razy, co jest niemożliwe z tej procedury w celu przywrócenia Co nikt nie rozumie, że seniorzy z ich ubogiej emerytury otwarcie prowadzić do trumny Dlaczego wszystko w państwie jest związana z Dolar, z wyjątkiem jednego pensiy.Vyvod: emerytów - to nie ludzie, a na wpół martwych stworzeń, które już nie potrzebują dużo (zdaniem tych, którzy ustawić minima nas), to w rzeczywistości umierać!

Ponadto, Rosja ma dotację dla usług mieszkaniowych i komunalnych dla seniorów, którzy mają małe emerytury (a także dla ubogich i na wieku emerytalnego), czasami 100% oraz zwiększa emerytalne i wtedy.

A przecież są tacy, którzy wciąż są prowadzeni przez to, nie znając ani własnej, ani światowej historii, ani nie próbując wejść w bieżące procesy.

Znalazłeś błąd? Wybierz tekst zawierający błąd i naciśnij Ctrl + Enter.

IA REX jest rosyjską agencją prasową, a nie zagranicznym agentem

IA REX to międzynarodowa społeczność ekspertów. Skupiamy się na informowaniu odbiorców o wydarzeniach w Rosji i za granicą, wprowadzamy czytelników do opinii niezależnych ekspertów, ich reakcji na te wydarzenia.

Dozwolone jest bezpłatne niekomercyjne wykorzystanie materiałów z obowiązkowym odniesieniem do IA REX. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz zasady użytkowania.

Certyfikat rejestracji środków masowego przekazu:

Materiały agencyjne mogą zawierać informacje 18+

Promocja na stronie Agencji SPRPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top