Jak uczynić z bylca dziecko, tjubazh wątrobę dziecku

Niestety, starzy i młodzi są podatni na choroby. Takie niedogodności, takie jak choroba wątroby, mogą wyprzedzić dziecko. W takim przypadku lekarz może zalecić posiadanie ciała tjubazh, w stanie poprawić funkcjonowanie wątroby, rozszerzyć drogi żółciowe i zwiększyć odpływ żółci. Należy rozumieć, że procedura ta powinna być przepisywana wyłącznie przez lekarza, który wyjaśni, jak zrobić tokub z dzieckiem. Wymagane jest wstępne badanie za pomocą ultradźwięków.Jak uczynić z bylca dziecko, tjubazh wątrobę dziecku
Dopuszczalne jest prowadzenie wątroby wątroby w domu, ale z wszystkimi zaleceniami. W żadnym wypadku nie można stosować metod "dorosłych", ale tylko ich lekkie opcje. Rozpatrzmy tak dobrze znaną metodę, jak potykanie się przez GS Dem'yanenko w aplikacji dla dzieci.

Jak uczynić z bylca dziecko

 1. Na pusty żołądek rano trzeba dać dziecku pół szklanki ciepłej przegotowanej wody.
 2. Po 30 minutach daj ciepłe jabłko, sok winogronowy lub 1 łyżkę deserową oliwy z oliwek, którą możesz wypić słodką herbatą.
 3. Potem połóż go do łóżka, zawsze po jego lewej stronie, a po prawej połóż ciepłą butelkę wody. Dziecko musi leżeć przez półtorej godziny.
 4. Po pewnym czasie musisz wykonać proste ćwiczenie - kilka głębokich oddechów, przysiadów, kilka stoków.
 5. Wszystko, co możesz zjeść śniadanie.


Podobną, tjubię wątrobę do dziecka przeprowadza się raz w tygodniu.

Jaka jest różnica w stosunku do "dorosłego" tjubazhem

 1. Dorośli piją nie wodę, ale kolekcję żółciopędów.
 2. Objętość oleju roślinnego, który należy pobrać, to kilka łyżek. Piją ją z tym samym odwarstwieniem.
 3. Dalsze zalecenia są takie same - połóż się z butelką z gorącą wodą, po wykonaniu prostych ćwiczeń fizycznych i zjedz śniadanie.
 4. Okresowość dorosłego tjubazh - 1-2 razy w tygodniu, tylko 10-15 razy (czyli kurs jest dłuższy).

Jeśli dziecko zacznie narzekać na nieprzyjemne doznania po prawej stronie, możesz podać mu ½ lub całą tabletkę no-shpa (w zależności od wieku).

Oto kolejny sposób na toktub:

 • Ponownie, rano na pusty żołądek, daj 0,5-1 szklankę wody mineralnej (oczywiście bez gazu), w której rozpuszcza się tlenek magnezu. Nasycenie roztworu powinno wynosić 20-30%.
 • Kolejny etap - do łóżka z podkładką grzewczą na dwie godziny.
 • Procedurę tę powtarza się 1-2 razy w tygodniu.

Nauczywszy się jak robić tubę dziecku, nie zapominaj o organizacji posiłków.

Głównymi wrogami są tłuste i pikantne potrawy.

Konieczne jest unikanie smażonych potraw i wyszukanych potraw. Od słodyczy po dziecko można pozwolić na ptasie mleczko, pastylkę, miód (oczywiście, jeśli nie ma alergii).

Tubing wątroby może być bardzo przydatną procedurą, która może pomóc drobnemu pacjentowi radzić sobie z chorobą. Najważniejsze jest nie dopuszczanie do wykonywania amatorskich ćwiczeń i prowadzenie ich wyłącznie na zalecenie lekarza prowadzącego. W końcu nie każdy dorosły, z którego może skorzystać, cóż możemy powiedzieć o ciele dziecka.

Zalecane lektury tematyczniePowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top