Jak tanio latać do Dominikany

Ile kosztuje latanie na Dominikanę

Ci, którzy szukają tanich lotów na Dominikanę, szybko się rozczarowują, bo tak po prostu się nie dzieje. Mam na myśli bezpośrednie loty Aeroflot, Nordwind Airlines i Azir Air. Lot do obu stron będzie kosztować od 55 000 rubli. wszystkie opłaty, a jeśli zdecydujesz się na bilet z dużym wyprzedzeniem.Jednak są sposoby, aby kupić bilety Avia na Dominikanie taniej, jeśli trochę "zabaw" z lotniskami. Ogólnie rzecz biorąc, powiem o tych metodach w tym poście.

Tak więc, jak tanie latać do Dominikany. Domyślnie rozważam opcje wyjazdu z Moskwy.

Po pierwsze, bilety lotnicze są warte zakupu z góry. Albo udaj się na wycieczkę i skorzystaj z opcji nagrywania (jeśli są), dosłownie, na "6,5" godziny przed odlotem (zdarza się, że). Ta rada dotyczy nie tylko podróży na Dominikanę.Najtańsze bilety z Moskwy do Punta Cana iz powrotem

A teraz bezpośrednio tanie opcje lotów:

Przez Europę

Kolejną dobrą opcją jest Bruksela. Możesz lecieć do Belgii lotem Aeroflot, a następnie z Jetair do Punta Cana.

Przez Barcelonę - z hiszpańskimi firmami Iberia i Vueling.

Pamiętaj jednak, że czas dokowania przekracza 24 godziny lub jeśli planujesz opuścić miasto z lotniska, musisz zrobić wizę tranzytową.

Lot do Nowego Jorku z Aeroflotem, a następnie - z JetBlue, na przykład już do Punta Cana. W każdym razie konieczne jest zrobienie wizy tranzytowej.

Złap bilet na wymianę domu turysty

Operatorzy wycieczek okresowo wystawiają palące się bilety na wymianę, zdarza się to rzadko, ponieważ nie ma zbyt wielu bezpośrednich lotów do Republiki Dominikany, a miejsca są zwykle kupowane w ramach wycieczek zorganizowanych. Ale lepiej sprawdzić zdania, ale nagle, będziesz miał szczęście.

W ramach wycieczki pakietowej

Tak, tak, często trasa może być nawet tańsza niż same bilety lotnicze, co jest związane z polityką współpracy touroperatorów i linii lotniczych.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top