Jak stosować perfumy i gdzie

Złe wieści: jeśli zbijasz butelkę na swoim nadgarstku i wycierasz ją, zrujnujesz zapach. Jak prawidłowo stosować zapach dla kobiet?

Jak stosować perfumy i gdzie

Jak stosować perfumy

To naprawdę denerwujące, gdy w porze lunchu nie czujesz zapachu, który byłby tak przyjemny rano. I chociaż niektóre zapachy nie są tak trwałe, by być z tobą przez cały dzień, problem może tkwić w innym.Jak stosować perfumy? Kiedy używasz powszechnie znanej metody "nakładania i szlifowania", ścierasz perfumy za pomocą tarcia i intensyfikujesz jego parowanie.

Drugim błędem, którego wielu nawet nie podejrzewa, jest stosowanie perfum na bardzo suchą skórę. W tym przypadku zachodzi nie tylko parowanie, ale również aktywne pochłanianie zapachów.

Dlatego jeśli masz suchą skórę, zastosuj perfumy po pewnym czasie po użyciu neutralnego kremu nawilżającego.

Gdzie umieścić perfumy

Och, jest tu kilka sztuczek. Kiedy nakładasz na nadgarstki (bez tarcia), każdy gest dłoni towarzyszy fala powonienia.

Po założeniu na klatkę daje miękką, przyjemną falę smaku przez cały dzień.

I na koniec tył szyi. To miejsce daje efekt pióropusza duchów, kiedy idziesz. Kolejna sztuczka w tym samym celu - umieść kroplę perfum pod kolanami, jeśli masz na sobie sukienkę lub spódnicę.

Dwie pszotki, nie więcej, dla każdego wybranego miejsca. I pozwól perfumom wyschnąć na twojej skórze, zanim się ubrać.Jeśli jest to kwiatowy zapach, należy zachować ostrożność, te zapachy są bardzo silne i mogą być łatwo przesadzone.

Ta zasada nie dotyczy jednak aromatów cytrusowych. Tworzą dyskretne uczucie świeżości przez cały dzień.

Jak wybrać?

Należy pamiętać, że przy wyborze perfum w sklepie, powinny one być rozpylany na sondzie w odległości około 20 cm, tak aby nie strzeli zapach alkoholu, które stanowią podstawę każdej perfum.

Po polubieniu samplera, zastosuj jeden zamek błyskawiczny z tej samej odległości na przegubie ręki lub łokciu. I pozwól duchom wyschnąć. Dowiesz się więc, jak ten zapach naprawdę będzie na ciebie czuć, w interakcji ze skórą.

Wydaje mi się, że z duchami powinno być połączenie kobiety. Oznacza to, że przychodzą do sklepu i zobaczyć tam duchy, duchy swoich marzeń, tych, którzy wydają się wam jak druga skóra, ale moje rozumienie jest najlepiej schłodzić trochę, kupić wspólnika lub po prostu powąchać perfumy na rękę i iść z nimi dzień. Ponieważ dla niektórych nawet bardzo przyjemnych smaków może być alergia, a także ból głowy pod koniec dnia. Lepiej więc sprawdzić perfumy w taki sposób, aby nie było boleśnie chorych rozczarowań! Więc perfumy są naszym drugim odbiciem kobiecości! I to o połączeniu perfum i dezodorantów dezodorantu wydaje mi się, że teraz jest najlepszy wybór całkowicie bezwonny, więc nie są one zmieszane z perfumami. Uważam, że ta rada jest zbędna, ponieważ wszyscy już ją aktywnie używają

Wspaniałe wskazówki. Wielu z nich wie, w zębach, ale kto nie wie, przeczyta w tym przydatnym artykule. Umieściłem perfumy na miejscu i na karku. Zapach powinien być delikatnie subtelny, aby nie wypluć ani Ciebie, ani innych. A złotą zasadą jest stosowanie perfum po wzięciu prysznica. Wiele dziewcząt przestrzega tej zasady, ale na próżno. Zapach perfum i potu jest grzechotką, dotyczy zarówno mężczyzn, jak i dziewcząt. Ważne jest, aby zapach dezodorantu nie zakłócał zapachu twoich perfum.

Tak, wszystko jest tak jasno i inteligentnie zaplanować, że nawet ładne :) Teraz będzie zdławiony przez naukę, i myślę, że smak będzie bardziej odporny na takie sekrety i duchy będą żyć dłużej dla mnie czas, bo oczywiście czasami chcesz zrobić i raz zilch , a następnie pojawi się powód, aby trochę zatrzymać, a także zachować zapach. Jak we wszystkim, po przeczytaniu tego artykułu, zdałem sobie sprawę, że poczucie proporcji jest cool doradca w zakresie stosowania perfum :) udar, że ładne, to jeszcze poczucie proporcji i pomoże zaoszczędzić :)Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top