Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

Rebus to słowo lub fraza. Szyfrowanie za pomocą zdjęć. cyfry. litery lub znaki. Rebus jest odczytywany od lewej do prawej. Rozwiąż rebus. najlepsze ze wszystkich. uzbrojony w papier i długopis. aby nie zapomnieć o wcześniej zgadywanym.Oto podstawowe metody tworzenia puzzli.

+ Jeśli obraz jest odwrócony do góry nogami. znaczy. że to słowo jest czytane "wstecz". Na przykład. Odwrócony nos to sen.


Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

Przecinki po prawej lub lewej stronie zdjęcia. to w zarozumiałości. za pomocą zdjęcia. słowo musi usunąć tyle liter. ile tam są przecinki. W tym przypadku. Widoczne są przecinki po lewej stronie obrazu. że musisz usunąć początkowe litery. i przecinki po prawej stronie pokazu zdjęć. ile usunąć liter na końcu. Na przykład. "dove" z trzema przecinkami w tyle. znaczy. że musisz usunąć trzy ostatnie litery - GOL.

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

+ Jeśli po prawej stronie obrazu znajduje się jedna lub więcej liter, oznacza to. że te listy trzeba po prostu dodać. Zdarza się. przed nimi umieszczony jest znak "+". Poniżej. na zdjęciu nazwa "KARL" jest zaszyfrowana.

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

+ Jeśli na obrazie znajduje się przekreślona litera. a następny jest inny. wtedy ten list w słowie musi zostać zmieniony na ten. Jeśli jedna lub więcej liter są po prostu przekreślone. następnie muszą zostać usunięte z danego słowa.+ Znak "=" służy również do zamiany jednej z liter na drugą.

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

+ Strzałka na zdjęciu może wskazywać. na czym dokładnie zwracać uwagę.

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

+ Liczby obok obrazu służą do numerowania liter w słowie. Liczba oznacza miejsce litery w danym słowie. ale porządek. w którym zapisywane są liczby - określa nową lokalizację tego listu. Jeśli liczby są mniejsze. niż litery w słowie. znaczy. nie wszystkie litery słowa są używane. ale tylko dane. Na przykład. w ten sposób. od słowa "TIGER" dostajemy słowo "TRZY".

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

+ Linia pozioma pomiędzy stoją na siebie obrazów i liter, kombinacje liter wykorzystywany do szyfrowania za pośrednictwem położeniami „on”, „powyżej”, „poniżej”. Na przykład.

+ Zamiast zdjęcia można użyć liczb (zwykle 100, 2, 3, 5, 7).

Na przykład. 100l (stół)

+ Występuje kilka identycznych liter w rzędzie. że trzeba je policzyć i zjednoczyć figurę literą. Na przykład.

swift (swift), yayayayayayaya (rodzina)

+ Często w układance jest kombinacja zdjęć z układanką z alfabetu. Obraz listów względem siebie (jeden po drugim, jeden w drugim, jeden "bieg" do drugiego, inny "wychodzą" od innych itd.). Służy to zaszyfrowaniu liter przyimkami. związki itp. "A", "B", "C", "U", "C", "za", "Z", "do", "oprogramowanie", "przed" i innych. Na przykład. słowo "WODA". może na odwrót, "TAK DO O". Spójrz. to jest odpowiednie.

Jak rozwiązać rebus jest bardzo prosty

- Nakładaj litery na siebie nawzajem. Kiedy patrzą na siebie nawzajem lub stoją przed sobą. opierały się o siebie. są używane do szyfrowania "PRZED", "ZA", "NAD", "PODWODNE", "PRZEWIJANIE".

- Jeden lub więcej z listów pisanych do drugiego - to brzmi jak „B” (na przykład „TA” listów pisanych w literę „A”. - A „wełna”).

- Obraz listów. trzymając się za ręce. przeczytaj - "I", "C". Na przykład. litera "M" dla ręki z literą "G" to "M", a "G" to MIG; lub "O" z "A" - OCA).

- Litery uciekające od siebie. biegną do siebie. skądś. gdzieś indziej. wspinać się na wszystko. i tak dalej - służą do szyfrowania "FROM", "FROM", "SC", "PO", "ON", "B" itd.

- Strzałka może również wskazywać kierunek i wskazywać "K" lub "FROM".

Jak widać. nic skomplikowanego. Układanie puzzli jest nie tylko interesujące. ale także przydatne dla umysłu.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top