Jak przygotować się do nowego związku po przerwie

Po długotrwałym związku, spokojnym i spokojnym lub z bolesnym i tragicznym zakończeniem, przychodzi czas, kiedy kobieta pozostaje sama. Oto jest wolność, która tak dawno nie była. Wróciłem do domu, rzuciłem skarpetki w różnych kierunkach - i wszystko jest w porządku.Wolność od prasowania, gotowania, mycia, ciągłego czyszczenia. Nie musisz walić sobie głowy, żeby zrobić to na śniadanie, po pracy możesz zostać w kawiarni ze znajomymi - to jest wspaniałe! Ale, niestety, jest coraz mniej powodów, aby wracać do domu, bo czeka na niego kot, głodny i nie wyprasowany.

Dziewczyny są zajęte własnymi sprawami, życiem prywatnym i coraz częściej słyszą w odpowiedzi: "Przepraszam, dzisiaj nic nie ma". Na dziedzińcu starych kobiet wyglądają potępienie, pracownicy szepczą i boją się swoich mężów. I to wszystko jest ciężarem. Cóż jej, ta wolność jest chwalona! W pewnym momencie dochodzi do wniosku, że nie chodzi nawet o smażenie ziemniaków na śniadanie dla mężczyzny tylko po to, by pochować jego ramię.Szykując się do nowego związku

Cóż, kiedy decyzja o powrocie do systemu zostanie zaakceptowana, musisz natychmiast przygotować się na nowy związek. Nowe partnerstwo jest wystarczająco długie, a czas jest krótki, jak mówią. To wymaga pewnego poświęcenia. Aby budować nowe życie rodzinne, kobiety powinny być traktowane pragmatycznie.

Po pierwsze, pamiętaj, że chcesz zmienić swoją samotność.

Po drugie, poszukiwanie satelity powinno być celowe. Nie ukrywasz, że jesteś w aktywnym wyszukiwaniu, mówisz wszystkim swoim znajomym, gdy jest to możliwe, użyj sprawdzonych metod randkowania, w wyniku czego będziesz miał wybór.

Po trzecie, musisz zrozumieć, że twój wybrany musi być inny. Pozostaw miejsce w sercu, aby zrozumieć, że wszyscy jesteśmy różni i nie ma dokładnego algorytmu do konstruowania idealnych relacji. Pamiętaj, że on także ma przeszłość, prezent, ale prawdopodobnie nie ma nic przeciwko swojej przyszłości z tobą.

Po czwarte, hipotetyczna perspektywa. Nowy związek jest trudną pracą, ale jest nagradzany, gdy się przytulasz i zasypiasz w objęciach. Pozwól sobie cieszyć się życiem z wybranym.

Pamiętaj, że wszystko wymaga pewnych wysiłków. Jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby iść do przodu - działaj, kochaj i próbuj!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top