Jak przetrwać we współczesnym świecie dla chrześcijanina

We współczesnym świecie, w którym jest tyle gniewu, rozpusty i bólu, chrześcijanie zdają się mieć tylko 2 miejsca, w których mogą czuć się bezpiecznie - kościół i dom.







Ale trudno jest całkowicie osłaniać się przed światem i czy to naprawdę konieczne? Wszystkie takie same świat wokół nas zmienia się i ewoluuje z nim: mamy do czynienia z pokusami i trudnościami, które tylko wzmacnia naszą wiarę, a nasz sprawiedliwy życie stanowi przykład dla naszych błądzących braci i sióstr.

Czasem jednak chcesz znaleźć swój cichy port, w którym będziesz zrozumiany i wspierany.

Takie są myśli musiały odwiedził młodego chrześcijanina, ekspert w swojej dziedzinie, który był w stanie wymyślić „czystej” powierzchni w zdecydowanej intrenet gdzie chrześcijanie z całego świata mogą komunikować się ze sobą bezpiecznie inny i bardziej wzmocnić ich wiarę!







Myślę, że to bardzo dobrze, że pomimo aktywnej propagandy negatywnego stylu życia młodzi ludzie mogą wybrać właściwą drogę.

tyna ..

Dzięki za informację, jestem pewien. jest to z pewnością przydatne dla wszystkich, którzy szukają tego rodzaju komunikacji))

Jeśli chodzi o mnie, jestem ostrożny)) A ponieważ wolę nie globalnych sieci, ale więcej sytuacji w komorze.

"Żelazko wyostrza żelazo" - lepiej jest komunikować się z ludźmi o jednym umyśle, z tymi. kto idzie tą samą drogą i może pomóc wzmocnić swoją wiarę. Duch. Z tymi, którzy "uwięzili" wiarę, pomogli jej zemdlić.

W globalnych sieciach różne chrześcijańskie "prądy", trendy, opinie itd.

Nie chcę tracić czasu, trafiając w niewłaściwy strumień ..)) Nawet nie na długo))

Chociaż. na pewno i naprawdę. spotkanie z pokusami i trudnościami tylko wzmacnia naszą wiarę.

Będąc w niejednorodnej informacji, przydatne jest także środowisko chrześcijańskie - pomaga ono sprawdzić się. czy jestem mocno w wierze?

Czy nie będę zawstydzony opinią kogoś innego? różni się od tego, którego przestrzegam?

. DZIĘKI ZA INFORMACJE)) Zaakceptowany!







Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top