Jak przetrwać we współczesnym świecie dla chrześcijanina

We współczesnym świecie, w którym jest tyle gniewu, rozpusty i bólu, chrześcijanie zdają się mieć tylko 2 miejsca, w których mogą czuć się bezpiecznie - kościół i dom.Ale trudno jest całkowicie osłaniać się przed światem i czy to naprawdę konieczne? Wszystkie takie same świat wokół nas zmienia się i ewoluuje z nim: mamy do czynienia z pokusami i trudnościami, które tylko wzmacnia naszą wiarę, a nasz sprawiedliwy życie stanowi przykład dla naszych błądzących braci i sióstr.

Czasem jednak chcesz znaleźć swój cichy port, w którym będziesz zrozumiany i wspierany.

Takie są myśli musiały odwiedził młodego chrześcijanina, ekspert w swojej dziedzinie, który był w stanie wymyślić „czystej” powierzchni w zdecydowanej intrenet gdzie chrześcijanie z całego świata mogą komunikować się ze sobą bezpiecznie inny i bardziej wzmocnić ich wiarę!Myślę, że to bardzo dobrze, że pomimo aktywnej propagandy negatywnego stylu życia młodzi ludzie mogą wybrać właściwą drogę.

tyna ..

Dzięki za informację, jestem pewien. jest to z pewnością przydatne dla wszystkich, którzy szukają tego rodzaju komunikacji))

Jeśli chodzi o mnie, jestem ostrożny)) A ponieważ wolę nie globalnych sieci, ale więcej sytuacji w komorze.

"Żelazko wyostrza żelazo" - lepiej jest komunikować się z ludźmi o jednym umyśle, z tymi. kto idzie tą samą drogą i może pomóc wzmocnić swoją wiarę. Duch. Z tymi, którzy "uwięzili" wiarę, pomogli jej zemdlić.

W globalnych sieciach różne chrześcijańskie "prądy", trendy, opinie itd.

Nie chcę tracić czasu, trafiając w niewłaściwy strumień ..)) Nawet nie na długo))

Chociaż. na pewno i naprawdę. spotkanie z pokusami i trudnościami tylko wzmacnia naszą wiarę.

Będąc w niejednorodnej informacji, przydatne jest także środowisko chrześcijańskie - pomaga ono sprawdzić się. czy jestem mocno w wierze?

Czy nie będę zawstydzony opinią kogoś innego? różni się od tego, którego przestrzegam?

. DZIĘKI ZA INFORMACJE)) Zaakceptowany!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top