Jak przetrwać podłość i zdradę ukochanej osoby, przybyłem na czas, inaczej bym tego nie zauważył

Sytuacja wygląda następująco:
Moja mama i moja babcia zapisała: mame- duży dom odnowiony (do naprawy zainwestowanych babcię), Me mały odnushku bez naprawy (wszystkie upadki) .Nie tak dawno temu, moja matka zabrała mnie 45.000 rubli na spłatę kredytów i obiecał, że stopniowo otdast.Proshel roku - nie zamierza dać, a siostra zyskał nowy kreditov.Ya poproszony o spłatę długu, na co ona odpowiedziała, że ​​mówią sprzedać moje mieszkanie i zabiray.Ya ją próbuje wyjaśnić, gdzie mówią logiki! I dlaczego musieliście płacić za swoje pożyczki za darmo? Wziąłeś długi - więc sprzedaj swój dom, a tu jest moje mieszkanie? Co dała mi sleduyuschee- mówiąc, gdyby nie pożyczył na spłatę kredytów, jest ona wykorzystywana do sprzedania przekonał bubushku odnushku nie pozostawić jej mne.Babushka powiedziała, że ​​nie zamierza go sprzedać, ponieważ. zostawił mi w spadku, wnuczko. Właśnie wróciłem z innego miasta, albo b dotyk widział to mieszkanie i byłby wędrował na semnym.Ochen przykrości i bólu, który tak robił właśnie matkę! I czy ma później matkę? Jak przetrwać tę podłość i nie łamać się Nie wiem Nie mam łez płakać, nudny nacisk drętwienie

kozochka48. 09/19/16 11:58 (odpowiedź na: Irison)

Irison napisała (a): Babcia nie mogła napisać testamentu, a prawnie spadkobierczyni matki. Po co krzyczeć? I fakt, że dług nie daje - to zupełnie inna historia.


Tak więc była to wola babci. Czy jej matka przekonała ją, by podpisała swoją wnuczkę? Babciu trzeba dziękować, nie jej matce.

babka wciąż żyje, więc nie możesz sprzedać mieszkania, ponieważ wola nie wejdzie w życie dopiero po śmierci spadkodawcy. Twoja mama i siostra są bezczelne, biorą pożyczki i chcą je ugasić. Czy dałeś jej pieniądze za pokwitowaniem? Jeśli tak, możesz je przekazać przez sąd, jeśli nie, to te pieniądze nie mogą zostać osiągnięte. Nie dawaj jej niczego więcej.

Babka nie mogła napisać testamentu i zgodnie z prawem matka dziedziczki. Po co krzyczeć? I fakt, że dług nie daje - to zupełnie inna historia.

I dlaczego dałeś swojej matce takie pieniądze? Czy są zbędne? Jeśli jesteś zbędny, zapomnij o tym. I odtąd każdemu, cokolwiek, pożyczmy tylko tyle, ile szkoda byłoby stracić.

Nie widzę zdrady, to tylko rozwiązanie problemów finansowych, czego nie można zrobić, aby nie naciskać kolekcjonerów prasy, to nie zależy od sentymentu!Poprzedni

Następna

Top Top