Jak przedłużyć życie mężczyzny

Jak przedłużyć życie mężczyzny

Mężczyźni, mimo że są przedstawicielami silniejszego seksu, są narażeni na choroby nie mniej niż kobiety. Jednak ze względu na fizjologiczne i psychologiczne różnice między mężczyznami i kobietami, postrzegają chorobę na różne sposoby, a także cierpią inaczej. Tendencja większości mężczyzn do dyskredytowania ich zdrowia od dawna niepokoi lekarzy na całym świecie. Kobiety pod tym względem są bardziej ostrożne (co, jak uważają eksperci, związane są z ich doświadczeniami dotyczącymi przyszłych lub już urodzonych dzieci). Dlatego naukowcy starannie opracowali pięć najbardziej elementarnych zasad, zgodnie z którymi mężczyźni mogą przedłużyć swoje życie.Istnieje tylko pięć reguł, których mężczyźni muszą przestrzegać, aby znacząco przedłużyć życie.Ta wspaniała okazja została przyznana silnej połowie przez szwedzkich badaczy. Odkryli, że po dość prostych, ale skutecznych zasadach, mężczyźni są w stanie radykalnie wzmocnić swoje zdrowie i utrzymać się w tonusie przez wiele lat.

Pierwsze dwa składniki długowieczności to całkowite zaprzestanie palenia i, jeśli nie całkowita, przynajmniej częściowa odmowa piwa poprzez zmniejszenie ilości jego użycia.

Ponadto mężczyźni nie powinni zapominać o aktywności fizycznej. Nie chodzi tylko o siłownię, naukowcy radzą nie zapominać o elementarnych rzeczach: chodzić częściej i jeździć na rowerze.

Również silniejsze przedstawiciele płci powinni pamiętać o zdrowym odżywianiu, bo to jest - jeden z głównych elementów ogólnej kondycji organizmu.

Przestrzegając tych prostych zasad, mężczyźni mogą zapobiec rozwojowi zawału serca o 86% i odpowiednio przedłużyć życie.

Portal Estet życzy mężczyznom zdrowia i długowieczności!

  • "Gwiezdne wojny" zainspirowały robotykę do stworzenia protez ręki
  • "Inteligentna insulina" może zmienić schematy leczenia cukrzycy
  • 10 faktów o Meso-Wharton P199
  • 10 najbardziej wstrząsających konsekwencji operacji plastycznych. Część 1
  • 10 najbardziej wstrząsających konsekwencji operacji plastycznych. Część 2
  • 15 postów, które irytują Twoich subskrybentów


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top