Jak prawidłowo wykonać zimowy zherlitsu na szczupaka własnymi rękami, szczupak

Jak prawidłowo wykonać zimowy zherlitsu na szczupaka własnymi rękami, szczupak
Łowienie szczupaków jest popularne przez cały rok, bez względu na to, czy jest to gorące lato, czy mroźna zima. Istnieje również wiele opcji łowienia, ale jeśli weźmiesz pewną zimę, to liderem jest łowienie szczupaków oszczepem. Różnorodność tego sprzętu w sklepach jest po prostu hipnotyzująca, a cena dla nich nie jest wysoka, ale biorąc pod uwagę fakt, że ich konstrukcja jest dość prosta, możesz robić zimowe sztuczki na szczupaku własnymi rękami. Pomimo faktu, że istnieje wiele projektów przekładni, zasadą działania jest tylko jedna - zębatka, cewka, urządzenie ostrzegające o kory, żyłka wędkarska, smycz i koszulka. Jak prawidłowo wykonać zimowy zherlitsu na szczupaka własnymi rękami? Przyjrzyjmy się bliżej ...Nie ma nic trudnego do zrobienia, a teraz przekonasz się sam. Zacznijmy od podstawy więzienia. Funkcje podstawy ściemniają otwór i zapobiegają przymrozkom. Bardzo ważne jest, aby dziura nie została zamrożona, ponieważ linia jest zamarznięta, a szczupak wypluje żywą przynętę, nie może wywołać alarmu. Podstawa może być wykonana z tworzywa sztucznego, cienkiego tekstolitu lub innego odpowiedniego materiału. Wytnij koło, które powinno być nieco większe niż średnica otworu, aby całkowicie go zakryć. Następnie wyciąć wycięcie z rogu na środek koła, więc wygodnie było ubierać i zdejmować linię.Następnie wyciąć pręt z drewnianej deski, złożyć mały rowek, aby zainstalować nogi, aby przymocować cewkę, i przymocować ją śrubami do podstawy, naprzeciwko szczeliny.

Noga do cewki - jest wycinana z profilu przycinania lub dowolnego ocynkowanego metalu. Przecinamy zębatkę nożyczkami, w górnej części robimy otwór na cewkę, a na dole - naginamy stopę do wstawienia do podstawy.

Cewka do samoprzylepnych patyczków powinna być najprostsza, na przykład, z jakimkolwiek zimowym wędką. Przed dołączeniem należy wziąć pod uwagę kilka niuansów, na przykład, że linia nie tworzy brody, gdy szczupaki gwałtownie szarpią, weź kawałek pianki i umieść go między podstawą a cewką.

Flaga lub chorągiewka jest wykonana z cienkiego paska z metalu sprężynowego. Z jednej strony przyklejamy kawałek czerwonej materii, az drugiej strony wykonujemy zakręt, którym zostanie podłączone urządzenie sygnalizacyjne.

Na tej notatce skończyła się produkcja zimowych sfer w domu. Pozostaje tylko wyposażyć domowej roboty zimową linię zherlitsy, ciężarek, smycz i koszulkę.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top