Jak poprawnie zachowywać się z natarczywymi ludźmi, wiadomościami o Ukrainie

Irytujący ludzie są wszędzie, spotkacie ich w miejscu pracy, w domu, na uniwersytecie i innych często odwiedzanych miejscach. Choć nie do końca bliscy mogą nadal być tolerowane (a czasem jest to konieczne), pracownicy i członkowie rodziny mogą być prawdziwym utrapieniem, to po prostu musi opracować sposoby radzenia sobie z takimi ludźmi.Bądź grzeczny i wiedz, jak czekać

Niektóre osoby mogą nie być tak kłopotliwe, jak ci się wydaje. Może to twoja postawa lub zachowanie wobec nich wywołuje taką reakcję obronną. Sztuczka polega na ocenie sytuacji i uprzejmości wobec osoby, a nie spieszenia się do basenu z głową i wyciągania szybkich wniosków. Ustaw okres oczekiwania i spróbuj zastosować inną taktykę w komunikacji. Jeśli ktoś nadal okaże się być bezczelnym łajdakiem, możesz powoli zmienić uprzejmość i przejść do bardziej rygorystycznego zachowania. To sprawia, że ​​osoby plan, co spowodowało zmianę w zachowaniu, a następnie winowajcą konfliktu może być, to będzie odzwierciedlać, jak mówią, a nie to, czy powinienem coś zmienić w sobie w odniesieniu do komunikacji z innymi ludźmi ... Oczywiście, ta strategia nie zadziała dla wszystkich, ponieważ prawie wszyscy irytujący ludzie nie będą się borykać z ich wadami.

Nie spiesz się z drastycznymi środkamiJeśli irytacja danej osoby nie zna żadnych ograniczeń czasowych lub etycznych, to nadszedł czas działania: wykazać osobie, że nie chce się z nim komunikować, komunikować, spotykać. Nie ma potrzeby natychmiastowego zgłoszenia tego osobiście. Daj osobie czas na zrozumienie i poprawną sytuację. Większość ludzi, którzy mają poczucie własnej wartości, zatrzyma się na tym. Inni, którzy mają wrodzoną niechęć do ciebie, drażnią cię jeszcze bardziej. Niech drażniąca osoba wie, że jego zachowanie nie jest już dla ciebie akceptowalne, a ty masz ważniejsze rzeczy do zrobienia, niż marnowanie czasu na tak nieopłacalną komunikację. Nie musisz być niegrzeczny, arogancki. Trzymaj się mocno i wiedz, jak przekazać swoje odrzucenie osoby.

Jeśli osoba zdecydowanie nie pozostawi Cię w spokoju, zacznij stosować taktykę ignorowania. Nie trzeba udzielać dodatkowych wyjaśnień, jeśli dana osoba nie chce wyciągnąć właściwych wniosków. Nie odbieraj połączeń, listów itp. Jeśli ta osoba mieszka z tobą, udawaj, że nie dostrzegasz wyrządzonej im krzywdy, złych słów i tak dalej. Całkowite lekceważenie, w końcu, odstraszy człowieka podniecenia i pożądania. Czasami może to sprowokować zemstę i powinieneś być gotowy na spotkanie z jeszcze bardziej nieprzyjemnymi rzeczami lub zadzwonić na policję.

Bądź niegrzeczny i niezwykle dokładny w wypowiedziach

Oczywiście istnieje ludzka cierpliwość. Stale wywołane podrażnienie działa na nerwy, aw takich przypadkach trzeba reagować mocno i szorstko. Milczenie może być niekiedy postrzegany brak odpowiedzi lub strach, a następnie szkodnika, przetestować za umiejętności samoobrony, zrobi wszystko, co możliwe, aby pogorszyć sytuację i sprawi, że w końcu odpowiedzieć. Bądź bardzo niegrzeczny i krzycz, jeśli to konieczne. Wyjaśnij, że jesteś w stanie. Jeśli jest to kolega, który pomimo wielokrotnych ostrzeżeń, nie pozwala ci odejść, odejmij go przed swoich pracowników. Oto kopnięcie w tle przed publicznością na pewno zadziała.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top