Jak pompować przedramiona

Rozwijamy mięśnie przedramienia

Natychmiast zrób rezerwację, co jest związane z uniknięciem nieporozumień. Przedramię to część górnej kończyny osoby lub zwierzęcia, która znajduje się pomiędzy nadgarstkiem a łokciem. Oznacza to, że jest częścią ręki. Ten odcinek ramienia jest przedstawiony jako mięśnie przednie zlokalizowane w 4 warstwach, a grzbiet w 2 warstwach.Jak pompować mięśnie przedramienia? Pierwszym pytaniem, na które należy udzielić odpowiedzi, jest pytanie, dlaczego jest to w ogóle konieczne. Praca rąk i przedramion jest bardzo ważna dla harmonijnego rozwoju wszystkich grup mięśniowych. Jeśli te części ciała są słabe, nie możesz równomiernie rozwinąć swojego ciała, co doprowadzi do straty czasu i energii. Teraz przejdźmy bezpośrednio do samych ćwiczeń.

Ćwiczenia na przedramieniu za pomocą prętaBardzo skutecznym ćwiczeniem jest zgięcie nadgarstka z drążkiem za plecami. Ćwiczenie to można wykonać z dostatecznie dużą dodatkową wagą dla maksymalnego możliwego rozwoju mięśni. Stań tyłem do baru i chwyć za pasek baru. Podnieś poprzeczkę na rozpostartych ramionach, biorąc ją trochę dla siebie. Ręce powinny znajdować się w odległości równej szerokości ramion, a szczotki są zakrzywione w przeciwnym kierunku. Trzymaj dłonie nieruchomo i lekko rozluźnij palce, tak aby drążek przesunął się w dół na boki. Palec zacisnąć pasek bar i rozpocząć powolny wzrost, używając mięśni przedramienia. Staraj się wykonywać bardzo powoli i obserwuj, jak twoje nadgarstki pozostają w bezruchu.

Jak pompować przedramiona z hantlami

Będziesz potrzebował hantli. Weź to i usiądź na ławce. Lekko pochyl się do przodu i połóż swoje przedramię na udzie. W rezultacie ręka z hantlem powinna być skierowana do góry. Wolna ręka powinna znajdować się na łokciu roboczej dłoni, aby zapewnić stabilność. Zegnij nadgarstki i opuść hantle. Nieznacznie wyprostuj palce, aby utrzymać hantle na falangi, a nie w dłoni. Używając nadgarstka, a nie bicepsa, podnieś hantle tak wysoko, jak to tylko możliwe. Po kilku powtórzeniach przejdź do ćwiczenia z drugiej strony.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top