Jak polubić faceta, technologię

Wybieramy, jesteśmy wybrani
Ponieważ często nie pasuje.

Często zdarza się, że facet, który bardzo cię lubi, nie zwraca na ciebie uwagi. Co może być bardziej obraźliwe niż człowiek obojętny na nasze piękno i ignorujące wszystkie nasze sztuczki uwodzenia? W końcu dziewczyny muszą po prostu czuć się nieodparte i jak mężczyźni.Wiele dziewczyn martwi się o pytanie, jak ci się podoba facet? Jak zwrócić jego uwagę na siebie?

Na początku warto zauważyć, że nie patrzy na ciebie, bo cię nie lubi, czy ma jakieś poważniejsze motywy? Obecnie może być tak, że ma inną orientację seksualną lub jest żonaty, a może przypominasz swojej byłej dziewczynie, która okazała się okropną suką. Jeśli wszystko to nie dotyczy twojego wybranego, a informacje zebrane na ten temat są zachęcające, musisz przejść do następnego.

- Konieczne jest ustalenie miejsc, w których twój chłopak regularnie się pojawia, i próbuj być tam, zanim on przyjdzie. Możesz być w towarzystwie przyjaciół i najpierw nie zauważyć faceta, który ci się podoba. Prowadź swobodną rozmowę i baw się dobrze. Możesz poprosić o drobną przysługę, zaintrygować go, powiedz kilka fraz i iść do swojej firmy. Jeśli uda ci się go złapać, będzie chciał kontynuować znajomość. Nie możesz być nachalny i ciągle podchodzić do niego Nie zapominaj, że człowiek jest z natury myśliwym.

- Obserwuj go i zbieraj informacje, z kim się komunikuje, jak zachowuje się z dziewczynami. Ta informacja może być potrzebna w przyszłości.

- Podążaj za swoim wyglądem, powinieneś być jasny, ale nie prowokacyjny. Jasny, naturalny makijaż jest zawsze modny. Niech na waszym wizerunku pojawi się jakaś tajemnica. Nie potrzebuj szczerego stroju, nawet jeśli reszta jest lepsza niż jego wyobraźnia.- Nie stwarzaj wrażenia, że ​​jesteś połączony innymi relacjami. Nagle odsunie się i wcale go nie potrzebujesz.

"Staraj się być widocznym." Śmiej się, ale nie odtwarzane, uśmiech, słodki delikatny uśmiech może zdziałać cuda z chłopakami, albo zdać się na niego, jednocześnie udawać, że tego nie zauważył.

- Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi, bo dobrze go znają. Dowiedz się, co w nim lubią i co przyciąga go do dziewczyn.

- Po zakończeniu badania przejdź do decydującego działania. Prawdopodobnie już cię zauważył i nie rozumie, dlaczego go nie zauważyłeś.

- Upuść część swoich rzeczy przypadkowo, gdy przejdzie obok. Jeśli zatrzyma się i podniósł przedmiot, który upuściłeś, dziękuj mu i przedstaw się. Jeśli to nie zadziałało, spróbuj "potknąć się" o niego, gdy przechodzisz obok. Teraz na pewno Cię zauważy, spróbuje nawiązać kontakt wizualny, uśmiechnie się. Niech poczuje, że wiesz o jego obecności. Ale rób to ostrożnie i nie puszczaj swojej eskorty.

- Teraz korzystając z zebranych o nim informacji, porozmawiaj z nim na tematy, które go interesują. Możliwe, że twoje interesy są zbieżne, a na ogólnym spotkaniu będzie dość łatwo się zapoznać. Jeśli masz inne zainteresowania, spróbuj zainteresować się tym, co lubi.

- Kiedy położysz wszystkie swoje karty i jeśli twoje podejście było słuszne, cel zostanie osiągnięty. Na pewno zechce z tobą porozmawiać.

- Nie opowiadaj mu o sobie wszystkich naraz. Bądź tajemniczą dziewczyną, zostawiaj mu miejsce na wyobraźnię. Nie musisz rozmawiać o swoich problemach z finansami, z rodzicami. Może się wydawać, że chcesz go po prostu użyć. Kto potrzebuje dziewczyny z mnóstwem problemów, które spada na faceta na pierwszej randce.

- Nie używaj kłamstw, by sprawić przyjemność facetowi. Inteligentni ludzie czują fałsz i nie będą chcieli budować relacji z taką dziewczyną. Lepiej, żeby cię kochał, a nie sztucznie wyobrażał sobie obraz.

- Spróbuj się zmienić, nie bądź nudny. Niech codziennie widzi twoje różne cechy charakteru, oczywiście dobre, od złych, których musisz się pozbyć.

- Musisz być w stanie słuchać swojego chłopaka i nie rozmawiać ciągle o sobie. Najlepszym rozmówcą jest ten, który może słuchać. Jeśli ją wybrałeś, to jest dla ciebie interesujące, jeśli tak nie jest, to dlaczego jesteś razem?

- Częściej mów mu, że jest najbardziej inteligentny, uprzejmy, odważny. Będzie zadowolony, że cenisz go.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci zainteresować kogoś, kogo lubisz. Powodzenia.

Całkowicie zapomniałem, dla tych z was, którzy chcą wiedzieć więcej na ten temat, bardzo ważne jest, aby o tym wiedzieć ...Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top