Jak podnieść tył VAZ 2107

W bagażniku znajduje się sprzęt do tankowania gazu, więc tyłek samochodu jest nieco obniżony, a droga do daczy to jakiś Paryż-Dakar. Istnieją wskazówki przyjaciół, cztery różne opinie: 1. Umieścić pod rozpórkami sprężyn 2. Wymień sprężyny na inne, na przykład VAZ 2104 i Niva. Umieść inne amortyzatory4. Nic nie rób, jak projektanci w fabryce są sprytni i wszystko już dla ciebie obliczone, ale możesz zmienić coś, co może być gorsze. Siedzę tutaj myśląc o najlepszej i zarazem prostej i taniej opcji. Pytaj.Na starych siódemkach - sprężyny się uspokoiły - wsunąć pod sprężyny gumowych pasków. Od 04 sprężyny próbowały umieścić, usunięte.
Trudne bardzo. Pozostał rok z gumkami - nie było pytań.

Re: Jak podnieść tył VAZ 2107?
Najbardziej logiczne - sprężyny od 2104
Nadal istnieje wariant. W maju musiałem ciągnąć ładunki i gumkę, która zamyka 1 cewkę sprężyny, która z czasem pojawiła się na rynku. Pół godziny, żeby zapakować między zwojami. Wynik był lepszy niż oczekiwano.
Teraz naturalnie wycofałem się.
Powodzenia!

Re: Re: Jak mogę podnieść tył VAZ 2107?
Jak założyć elastyczną taśmę, która zamyka 1 sprężynę zwojową? Potrzebujesz usunąć sprężyny lub podnieść samochód?

Re: Re: Re: Jak podnieść zadok na VAZ 2107?
Kiedy maszyna na zwojach dźwignika jest otwarta, a między nimi ta elastyczna opaska jest owinięta w formie wyciętego pierścienia z rowkami - otacza ją, dzięki czemu nie wyskakuje. Ale tutaj
DUMAN.
mówi, że wiosna pękła. Jeżdżę na łyżwach od zaledwie miesiąca, nie powiem, że to zbyt trudne, to zależy w dużym stopniu od sztywności dziąseł. Zad bardzo się nie wychował, ale zaczął mniej tonąć. Ale ostry manewr rozładowania stał się mniej wygodny.


Powodzenia!

Re: Re: Jak mogę podnieść tył VAZ 2107?
Zamykanie sprężyn zwojowych IMHO nie jest najlepszą opcją. Nadaje się jako timekill. Odłóż taki raz na pensa ze względu na ładowność. Nie spodobało mi się - twarde i nowe pęknięcie wiosny rok później
.
Na drugim klasycznym VAZ umieścić gumki pod sprężyny.

Elastyczne opaski na sprężyny. Pożądane jest jednak podniesienie dolnego mocowania amortyzatora
w przeciwnym razie uderzy w pustą maszynę podczas odbicia.
Chociaż nie ma jednoznacznej opinii w tej kwestii na konferencji.
I dlaczego nie postawiłem aluminiowej butelki?

Re: Jak podnieść tył VAZ 2107?
Zapomniałem zapytać, jak założyć gumki na sprężyny? Czego potrzebujesz do strzelania? W książce o naprawie tak nie jest.

Re: Re: Jak mogę podnieść tył VAZ 2107?
Odłączany niższe zawieszenie montaż (w dole / na wiadukt), zdjąć koła dźwigu samochodowego gniazda jak najwyżej (z zastrzeżeniem przepisów bezpieczeństwa), naciskając most wyjąć sprężynę. Stoły są pożądane, ale nie są konieczne. Zainstaluj w odwrotnej kolejności.

Założę się od czterech.
Stare prawdopodobnie już się odsunęły, biorąc pod uwagę zwiększony ładunek.
Weteran ruchu Browna Pol_ATOM

Re: Założę się od czterech.
A następnie zmień AMO. rozerwij je na sprężynach sedana od czwórki! (Słyszałem, że klikam AMO z 41. Mokvica, są trochę bardziej autentyczne niż Zhigov)

A więc to:
1. Przekładki umożliwiają geometryczne podnoszenie tyłu samochodu bez wpływu na jego zachowanie na drodze - jest to najlepsze wyjście. Jednak "nasze" sprężyny "lubią" się sagować - możesz najpierw spróbować zmienić sprężyny na nowe. Instalacja nie jest trudna, ale najeżona - jastrych może odpaść. Tylko w czoło "upuść" most na ziemi nie radzę - umrzesz wszystkie silenblocks!
2. Zmiana na surowsze prowadzą do prawdopodobnego pogorszenia zachowania maszyny w zakrętach - poślizg nastąpi wcześniej (w oczekiwaniu na dzień Tinman jest bardzo ważne!), Put już w tym samym zhostkosti - wynosi od 02/04 - ale pusty bagażnik może być kłopoty - choć jest mało prawdopodobne, że często wyjmujesz balon!
3. Możesz umieścić amunicję gazową - z serii pod wysokim ciśnieniem - podniosą nieco samochód.
4. W 1961 roku oczywiście coś wynaleziono - ale potem nie napędzali gazu w samochodach.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top