Jak otworzyć klub bilardowy bez załączników

Administrator

Aby się nie zatrzymać, możesz zacząć poruszać się małymi krokami. Po pierwsze, minimalizujemy inwestycje. W tym celu odmawiamy z naszej siedziby i drogiego sprzętu bilardowego. Jako pokój możesz szukać istniejących stołówek. Aby zacząć, potrzebujesz jednego stołu bilardowego i wszystkiego, na czym polegasz (cue, bale). Możesz ominąć odpowiednie kafeterie i porozmawiać z przywódcami o twoim pragnieniu zwiększenia frekwencji swoich placówek. Dajesz im gości, dają ci "kącik" w kafeterii. Okazuje się korzystną dla obu stron wymianą na schemacie barterowym. Następnie potrzebujemy specjalisty od gry w bilard, który może przekazywać swoje umiejętności innym, komunikując się z nimi jako przyjaciele. Konieczne jest, aby szkolenie w bilard zostało skierowane dla osób spędzających przyjemne chwile i nadal chodzić do nas. Ustawiliśmy stolik w stołówce i ustawiliśmy czas na kursy. Na początek może to być lekcja indywidualna lub z małymi grupami (do 5 osób). Zajęcia oczywiście płatne. Opłata za zajęcia będzie początkowo naszym dochodem. Przy takim schemacie możesz spróbować bez inwestora. Po pomyślnym rozwoju firmy możesz kupić drugi stół i zatrudnić innego instruktora lub asystenta i szkolić ludzi w większych grupach. I takie małe kroki można rozwinąć do poziomu określonego w istniejącym biznesplanie.

A poszukiwanie inwestora do sali bilardowej nie jest tak łatwe, jak widać z tematu znalezienia partnera

Jak otworzyć klub bilardowy bez załączników

Administrator Administrator Posty: 7809 Lokalizacja: Россия

Adler

Nie sądzę, że ktoś odnosi się do klubu bilardowego jako obiektu sportowego i że ktoś może uwierzyć, że granie w bilard w naszych klubach przedłuża życie. Klub bilardowy, to jest gorące miejsce, to wszystko. Nie jest całkowicie jasne, czy masz już funkcjonującą stołówkę, czy też nie. Jeśli tak, to rozsądnie jest wziąć pożyczkę z banku. Nadal istnieją półoficjalne biura kredytowe, ale aby się z nimi skontaktować, zależy to od Ciebie.
Nie sądzę, aby jakakolwiek osoba prywatna zgodziła się zainwestować pieniądze w taki projekt. Ale jeśli chodzi o udział w nadchodzącym biznesie, myślę, że jest wielu chętnych.

Denis Shuleiko

Dla mnie istnieje inna możliwa opcja. Są to krewni, przyjaciele, bliscy znajomi. Dlaczego nie znajdziesz wśród nich osoby zainteresowanej twoim pomysłem. Wspólny biznes jest łatwiejszy do rozwoju, szczególnie jeśli ufasz swojemu partnerowi. Możesz więc dzielić obowiązki, oszczędzając czas i energię.

DimAS888F

Tak, trudno jest znaleźć inwestora dla tego typu działalności. Suma inwestycji jest bardzo duża. Bilard jest grą biznesową, więc musisz kupić licencję, jeśli nie chcesz mieć problemów z władzami. Począwszy od jednego stołu jest głupie, trudno będzie odrzucić koszt licencji. Trener nie jest absolutnie konieczny do startu, najpierw musisz wypełnić klientów (ludzie właśnie przychodzą odpocząć), a kiedy jesteś w stanie odkręcić, już teraz możesz przyciągnąć profesjonalnych graczy do początkujących. Chociaż mój przyjaciel od 7 lat zawiera salę bilardową i nawet nie myśli o zatrudnieniu żadnych trenerów. Najważniejsze jest ustalenie celu, a Ty odniesiesz sukces!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top