Jak nie zostać wyrzutkiem w nowej szkole

Jak nie zostać wyrzutkiem w nowej szkole

Irina jest ważna [34,9K]

Pilnie podnieś samoocenę! W żadnym wypadku nie próbuj być inna osoba, na półtora miesiąca (wesoły, superobschitelnym itd.). Jest mało prawdopodobne, że będzie można do dwóch lat codziennie udawać głośny zalotny? Ludzie czują żadnej fałsz i że nikt nie będzie się to podoba, więc zatrzymać się, proszę mieć pewność siebie iz uśmiechem, wchodząc do nowego zespołu.Wszystkie problemy są z głowy. Jeśli sam czujesz się niekomfortowo i niepewnie, łatwiej będzie innym dotknąć Ciebie. Jeśli jesteś pewny siebie, nie możesz zostać dotknięty.

Istotą wszelkich zastraszania lub podkoloków jest zapewnienie sobie kosztem kogoś innego i uzyskanie reakcji potwierdzającej wyższość sprawcy. Jeśli jesteś spokojny i nie reagujesz na podkoly - to przeszkadza przestępcom, oni potrzebują tej samej reakcji.Nie pokazuj, że boisz się kogoś, kogo uważasz za kogoś lepszego. Bądź pewny siebie i z godnością.

Jeśli natychmiast okażesz się "godnym przeciwnikiem", nikt nie zacznie nawet przylgnąć do ciebie.

Pracuj nad swoim poczuciem własnej wartości.

Bądź miły dla wszystkich, uprzejmy, uśmiechnij się, nie bój się zadawać pytań samemu. Nikt nie zmusza cię do zmiany postaci i przejścia z niekomunikatywnej osoby w duszę firmy, tutaj jest to kwestia minimalnej niezbędnej komunikacji w zespole.

Uwierz mi, szybko zaangażujesz się w ten tryb i poznasz nowych przyjaciół.

Najważniejsze jest wierzyć w siebie. I pamiętajcie, że za 5 lat te problemy szkolne będą daleko w przeszłości.

Szkoła - zespół heterogenicznych mas ludzi, zjednoczona przez wspólny - badań, klasa lyuboy - mini państwa, z jego wewnętrznych „koncepcje”, które dają się za rzekome prawami schronisko, pierwszą zasadę, nauczyć się być sobą zawsze i wszędzie, należy szanować siebie i liczyć się z samemu. jak z osobowością! Uwierz mi, to jest ważne. Nie plotek, to również ważna zasada początkujący, jak byś o kimś, nie mów, nie wierzę! Reguła Nie bój się, nie pytaj, nie wierz, działaj w jakimkolwiek kolektywu! nie w jaskini do lidera, jeśli chcesz skończyć szkołę zamiast szkole dla trudnej educability kupić Litvak książki psychologiczne aikido, to będzie twoja ochrona. I po trzecie, naucz się postrzegać świat przez pryzmat humoru, pomoże to w przyszłości.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top