Jak nie wyleczyć się podczas wakacji

Każde święto z obfitym posiłkiem to przede wszystkim święto żołądka. Stół jest udekorowany, a potrawy wyglądają tak pysznie, że chcę spróbować wszystkiego! I jak często się zdarza, po takich świętowaniach nie czujesz się najlepiej. Jak zatem świętować ważne wydarzenie bez szkody dla zdrowia i uzyskania dodatkowych kilogramów? Istnieje kilka zasad, jak nie odzyskać podczas wakacji, obserwując, który z nich może przeżyć święto bez szkody dla postaci.Jak nie zdobyć dodatkowych kilogramów podczas uczty?

Jak pić alkohol bez szkody dla postaci?

Jak nie wyleczyć się podczas wakacji

Jeśli chodzi o alkohol, to najlepiej jest nie pić w ogóle. Ale prawie nikt nie skorzysta z tej porady, nawet jeśli boją się odzyskać w czasie wakacji. Następnie musisz opanować kilka prostych zasad:

 • Przestrzegać proporcji: na 100 g alkoholu wypij 200 g wody. Zawsze trzeba mieć przekąskę.
 • Wybierz lekkie napoje alkoholowe, na przykład szampan lub wytrawne wino.
 • Jeśli masz zapalenie żołądka, szampan powinien zostać całkowicie odrzucony.
 • Alkohol w czasie wakacji należy dobierać zgodnie z następującą zasadą: mniej cukru i niższy stopień.
 • Nie nadużywaj koktajli i kolorowych napojów.

Jeśli palisz, a następnie nie poprawiasz się w czasie wakacji, postaraj się powstrzymać od tego uzależnienia. Chodzi o to, że obfitość jedzenia i alkoholu jest przeciążeniem dla organizmu. Tytoń zwiększy obciążenie toksykologiczne.Główne zasady jedzenia w święta
 • Nie próbuj wypróbować absolutnie wszystkiego, co jest na stole w czasie wakacji. Im bardziej zróżnicowane potrawy mieszają się w żołądku, tym bardziej obciążamy układ trawienny i tym większe prawdopodobieństwo, że wyzdrowiejesz po wakacjach.
 • Przed zbliżającym się wydarzeniem lepiej zacząć jeść na reżimie. I na długo oczekiwany dzień do zjedzenia, jak zwykle, po kolacji o 7-8 wieczorem.
 • Spróbuj wypełnić tabelę nie tylko smacznymi, ale także przydatnymi potrawami. Tak więc rozcieńczyć obecność ciężkich dla naszych żołądków mięsnych sałatek lekkich - warzywnych.
 • Jedz częściej, ale w mniejszych porcjach. Jeśli przeładujesz żołądek dużą ilością jedzenia, pogorszysz swoje zdrowie podczas imprezy, ponieważ jedzenie będzie trudniejsze i dłużej wchłaniane przez organizm.
 • Umieść więcej owoców na świątecznym stole, ponieważ nie obciążają one żołądka.
 • Aby nie wyzdrowieć, spróbuj poruszać się więcej: co pół godziny tańczyć lub wyjść na ulicę.
 • Ważne jest również obserwowanie wielkości porcji. Ilość mięsa na talerzu nie powinna przekraczać objętości talii kart. Ilość dekoracji na porcję można porównać do wielkości piłki tenisowej. Świeżych owoców i warzyw może być tak samo jak przystawka i mięso, w połączeniu.
Co ugotować na świątecznym stole, żeby nie było lepiej?

Jak nie wyleczyć się podczas wakacji

Zgadzam się, że trudno jest nie być lepiej w święta. Ale co, jeśli oglądasz swoją figurkę lub dietę? Lub po prostu nie możesz jeść tłustych pokarmów z powodu problemów zdrowotnych. W takich przypadkach istnieje wiele zasad:

Jak uzyskać kształt po wakacjach?

Jak nie wyleczyć się podczas wakacji

Święta się skończyły, a ty rozumiesz, że przecież przejadają. Co powinienem zrobić?

Zabezpiecz się po wakacjach. Zatrucie po wakacjach jest rzeczą niestety powszechną. Połowa z tych przypadków ma jeden prosty powód - ludziom bardzo przykro jest wyrzucać pozostałe produkty po wakacjach. Należy pamiętać, że przechowywanie sałatek w lodówce nie powinno przekraczać dwóch dni.
Wesołych świąt! Mam nadzieję, że moja rada, jak nie odzyskać siły w czasie wakacji, będzie przydatna.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top