Jak nie wyleczyć się jesienią

Jesień ... Khandra ... Tendencja do kontemplacji, emocjonalnych rzutów ... do depresji. I tak jak bez tego smutnego nastroju z produktami, które, niestety, tylko dodają dodatkowe funty do figury. Nie chcę wychodzić na chłodne i nudne na ulicę, żeby iść na spacer, nie chcę w ogóle ruszać się. Lepiej ukryj dywan, podnieś swoją ulubioną książkę lub tabletu, aby umieścić obok pudełko czekoladek lub pieczone bułeczki opiekuńcze matki i jeść je wszystkie w jednym posiedzeniu, picia filiżankę gorącej herbaty. Ale czekaj! A jesienią możesz znaleźć swój szczególny urok, nawet z goryczą, a nawet zarządzać o tej porze roku, aby zbudować jeszcze więcej, niż udało ci się zrobić w lecie. Jak? Weź dla duszy tę prostą poradę "upadku". Być może pomogą one ci w prawidłowym zorientowaniu się w odchudzaniu tej jesieni i przyjściu na Nowy Rok z doskonałą postacią w domowej skali iz dobrym nastrojem.I nie martw się zbytnio, że zmieniłeś z gorącego lata z lekkimi posiłkami i napojami na bardziej kaloryczne i tłuste potrawy. To absolutny właściwy krok. W końcu organizm musi zaopatrzyć się w przeziębienia z tłuszczem, aby intensywnie ogrzać się w zimowym mrozie.

To, że twoje jedzenie stało się bardziej nasycone, jest dobre i słuszne. Nie skarżyj się za to. Nie siadaj na sztywnych dietach i dniach postu, nie. Używaj pokarmów białkowych, które dodają energii do organizmu i przedłużają uczucie sytości przez długi czas. Energia będzie również dodawana do potraw złożonych węglowodanów. Takie jak kaszanki gotowane na wodzie, makaron spaghetti wysokiej jakości, gotowane al dente, warzywa, owoce.


Jak nie wyleczyć się jesienią


Po prostu wyeliminuj pieczenie, biały chleb, cukier z jedzenia. Lub zredukuj ich użycie do minimum. Nie pozwalaj ciału głodować w tym zimnym sezonie. Lepiej zrewidować swoją dietę, aby "zarówno wilki były pełne, jak i owce były całe".

Czy to nie jesień - czas, najbogatszy dla miejscowych, doskonale dojrzewających, witamin, minerałów, warzyw i owoców? Makarony i owsianka - to oczywiście dobre. Ale tak naprawdę teraz jest okazja do zjedzenia wielu doskonałych owoców, warzyw, które zaledwie kilka dni temu trzymały się w ogrodach przydomowych i rolniczych!Chcesz kochanie? Ugryź jabłko, gruszkę. Chcesz coś soczystego do kotleta? Umyć surową marchewkę lub świeży ogórek i skruszyć je jako dodatek do kotleta. Niedługo dojdzie więc do sytości, a co najmniej kalorii z jedzenia, nawet więcej witamin, minerałów, błonnika zepsuje organizm. Przygotuj siebie i swoją rodzinną potrawkę z warzyw, naleśniki z cukinii i inne dania z warzyw.

Nie zapomnieć o owoców i warzyw na stole, przemyć kilka świeżych produktów takich oczyścić je, jeśli to konieczne, a miejsce na talerzu, umieścić w widocznym miejscu. Zauważysz, że ręka za ukrytymi słodyczami już się nie rozciąga, ale bierze to, co leży bliżej - o wiele bardziej przydatne i jednocześnie nie mniej smaczne!

A teraz możesz spać ...

Jadłeś? To możliwe i mieć sen. Sen jest świetnym uzdrowicielem i niszczycielem dodatkowych kilogramów. Desperacko chcę spać jesienią. Więc śpij dla zdrowia. Wylane ciało aktywnie spala tłuszcze i kalorie z jedzenia. Tak więc sen tylko pomoże ci tej jesieni.

Jak nie wyleczyć się jesienią

Zakochaj się w całym sercu!

Podobnie jak jesienią i traktował ją z duszą, całym swoim sercem przyjąć to, co to jest - złoty, piękny liściastych liści tart niskiego ciśnienia w powietrzu, hałaśliwe deszcz za oknem. I dobrze jest zmienić hobby jesienią, dodać do życia nowe hobby. Na przykład teraz dobrze jest zapisać się na basen, jogę, aby nauczyć się tańców. Można zrelaksować się w saunie, a można nauczyć się szyć ... i wymienić wszystkie zasłony w domu, zastępując je bardziej „zabawy”, a następnie zaktualizować samą szafę.

Jesienią też ma swój urok, własny negatyw, własną specyfikę. Można się zakochać i dywersyfikacji o tej porze roku, byłoby szkoda rozstawać się z nim, a będziesz czekamy na kolejne jesienne porów zamiast gorący latem lub wiosną, z jego błoto płynie wieczne przeziębienia ze względu na spadające odporności.

Jak nie wyleczyć się jesienią


I pamiętaj o prostej prawdzie, że czas, pełen wydarzeń, lata bardzo szybko. Nie będziesz miał czasu, aby spojrzeć za siebie, ponieważ pierwsze płatki śniegu zaczynają się zwijać za oknem. Życzymy miłej jesieni i dobrych, pracowitych dni o tej porze roku!

Zdjęcie: Elizabeth Crego / Rusmediabank.ru Paweł Grecaud / Rusmediabank.ru Władimir Vuletikj / Rusmediabank.ru, maridav / Rusmediabank.ruPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top