Jak narysować pocałunek na paznokciach

Pocałunek w postaci zdjęcia na paznokciach będzie szczególnie poszukiwany w dniu wszystkich kochanków. Taki rysunek nie jest trudny do narysowania, najważniejsze jest to, że masz pomysł, jak to zrobić. Powiem w tajemnicy, nie ma nic skomplikowanego w rysunku. Wybierz tło. Najbardziej lubię klasyczny manicure francuski, ponieważ będzie na nim świetnie wyglądać. Potrzebujemy również cienkiego pędzla i czerwonego, różowego lakieru. Ogólnie pocałunek może mieć dowolny kolor). Obejmujemy paznokcie sprytną emalią, a następnie tworzymy tło. Niech będzie przezroczysty lub biały, takie tło korzystnie podkreśli czerwony kolor. Daj troszkę suchego tła i narysuj pocałunek. Wyobraź sobie usta dziewczyny, które całują. Oznacza to, że pocałunek może być przedstawiony następująco: narysować gąbkę i „zbierać” je ze sobą, aby uzyskać „łuk” lub „wiśnia” (jak powszechnie używanym). Oto przykład inspiracji:Jak narysować pocałunek na paznokciach

Następnie ważne jest, aby pokryć wzór utrwalaczem, aby trwał dłużej. Możesz również dodać błyszczący połysk, taki połysk będzie odpowiedni dla takiego zdjęcia.Narysuj zdjęcie pocałunku na paznokciach nie jest trudne. Taki wzór można kopiować lub malować samodzielnie w domu, ale trochę ćwiczyć i wypychać dłonie przed rysowaniem rysunku.

Jak narysować pocałunek na paznokciach

Taki rysunek, aby stworzyć dom, jest łatwy, mając minimalny zestaw narzędzi do manicure.

Przygotuj cienki pędzel, łatwo będzie narysować rysunek do narysowania. Jeśli nie ma profesjonalnego narzędzia, zrobi to artystyczna cienka szczotka.

Następnie wybieramy lakier - podstawę i rysunek, który pocałuję. Wskazane jest, aby wziąć farbę akrylową. Szybko wysycha i idzie dobrze. Możesz także wybrać cekiny. Nazywa się je mikropaliami lub można je łatwo przyczepić do zwykłego lakieru do paznokci.

Najpierw rzeźbimy paznokcie i traktujemy płytkę zmywaczem do paznokci. Zastosuj podstawę do manicure na paznokciu i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.

Zastosuj kolor podstawowy na płytce paznokcia, zdecyduj, który paznokieć narysuje pocałunek, a na którym będą cekiny.

Zacznij rysować obraz buzi na paznokciach od dołu. Narysuj najpierw na kartce pomadkę dolną od szminki, a następnie górną wargę. Ten rodzaj treningu pomoże ci wybrać optymalny rozmiar warg i odpowiednio ćwiczyć, aby utrzymać pędzel. Powtórz rysunek na paznokciach. Jeśli to konieczne, farbę można łatwo zmyć acetonem z paznokci, jeśli wzór nie zadziała po raz pierwszy. Gdy gotowy wzór wyschnie, pokryj swoje arcydzieło za pomocą utrwalacza do makijażu.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top