Jak zrobić PUNK SNOW z serwetek. Zatrzymaj w skarbcu noworocznych pomysłówJeśli Nowy Rok, z reguły, jest ograniczony do jednego drzewa, wtedy płatki śniegu niewiele się zdarzają. Mogą być wykonane zarówno z papieru, jak iz serwetek. Nie ma potrzeby używania tylko białych serwetek, możesz urozmaicić swoje rzemiosło, biorąc do produkcji serwetek w różnych kolorach.

Zastosowaliśmy jasny róż i biel, z których okazał się puszysty płatek śniegu.

Materiały z płatków śniegu:

  • 2 serwetki w jasnoróżowym kolorze i jeden biały (w naszym przypadku różowe serwetki są bardziej białe);
  • nożyczki;
  • klej.

Będziemy robić puste miejsca na przyszły płatek śniegu. Do tego potrzebujemy 3 kwadraty o różnych rozmiarach. Dlatego też druga różowa serwetka będzie musiała zostać nieco zredukowana wzdłuż krawędzi (bez wpływu na linię zagięcia).

Nasz płatek śniegu składa się z kilku warstw, zaczynamy jego produkcję od dolnej warstwy. Aby to zrobić, weź jasnoróżową serwetkę i złóż ją dwukrotnie, aby środek był czubkiem złożonego trójkąta.

Odetnij dodatkowy pod kątem.

Teraz na zewnątrz trójkąta wymagane jest wykonanie jak największej liczby cięć, ponieważ dzięki nim nasz płatek śniegu stanie się puszysty.

Wyprostuj nasz przedmiot i zobacz pierwszą warstwę przyszłego płatka śniegu.

Na tej samej zasadzie tworzymy drugą warstwę, używając do tego białej serwetki (jest ona mniejsza). Wklej go na różową warstwę.

Zrób kolejną różową warstwę, ale mniejszą. Naprawiamy go za pomocą kleju w środku.

Z sadzonek białej serwetki wycinamy najmniejszą warstwę, która będzie centrum naszego rzemiosła. Napraw ostatnią warstwę kleju - nasz puszysty płatek śniegu z serwetek jest gotowy.Top