Wspaniały kosz do pakowania majonezu. Prosty i piękny

Witaj drogi gościu na stronie « jak blog ».

Myślę, że każdy z nas wyrzuca zużytą łyżkę z majonezu i nie myślał o tym, jakim cudem może się okazać, że mamy choć trochę dowcipu i kreatywności. Spójrz na to …

I od razu nie można powiedzieć, że kiedyś nie było to zauważalne wiadro majonezu :)

Dziś dowiesz się, jak łatwo jest zrobić dokładnie taki sam pojemny kosz do swoich potrzeb.

Więc zaczynajmy.

Do produkcji potrzebujemy:

  • Wiadro z majonezu
  • Pościel do bielizny
  • Nici wełniane
  • Nożyczki
  • Klej
  • Mały kawałek materiału
  • Kilka koralików

Najpierw musisz pozbyć się żelaznych sprężyn na spinaczach do bielizny.

Następnie musimy zmierzyć obwód wiadra na kawałku materiału i wyciąć koło — to będzie dno koszyka.

Okrągła tkanina, którą wycinamy, jest połączona z innym kawałkiem materii.

Powinno wyglądać jak na zdjęciu poniżej, jak szklanka materiału.

Bierzemy szmatkę z wzorami i szyjemy ją do naszej poprzedniej « miseczka do tkanek » ta część pokryje nie piękne białe brzegi na wiadrze majonezu.

Następnym krokiem, który musimy wymodelować, nie jest obserwowalne wiadro z tworzywa sztucznego pod podobizną drewnianego pięknego kosza. Aby to zrobić, weź spinacze i przyklej je tak, jak pokazano na poniższym zdjęciu.

Kiedy skończyliśmy wklejać wiadro z spinaczami do bielizny, bierzemy materiał, który wcześniej przygotowaliśmy w postaci szkła i wstawiamy do wiadra część materiału z wzorami na zewnątrz. Powinno to wyglądać tak. To całkiem interesujące, prawda?

Wtedy sprawa pozostaje niewielka, musimy owinąć biały plastikowy uchwyt wełnianymi nitkami, zanim nałożymy klej na rączkę i nawlec nitki w kółko. Z tą samą nitką stylizujemy kadłub naszego kosza, również nakładamy klej na miejsce, w którym lina będzie się trzymała i przyklei.

Będzie ładnie wyglądać, jeśli dodamy koraliki na końcach koralików pod kolorem drzewa. W ten sposób mamy fajny kosz własnymi rękami i wcale nie jest to trudne!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go znajomym w sieciach społecznościowych — Interesujące jest zobaczyć, kto odniesie sukces. Odrzuć swoje dzieła na Facebooku. Miłego dnia :)

Top