Torebka ncc (od samodzielnego klienta)


NCC - Nem Community Client, część klienta oprogramowania NEM, która ma własny interfejs graficzny (GUI) i pokazuje użytkownikowi sam portfel. NCC działa poprzez NIS, lokalny lub zdalny. Aby rozpocząć i pracować z NCC, będziesz potrzebował co najmniej minimalnej wiedzy na temat części technicznej NEM i trochę czasu na jego uruchomienie i ustawienia. Dlatego dla masowego użytkownika może być nieinteresujący ze względu na jego niezrozumiałość i złożoność; w tym przypadku zaleca się użycie lekkiej torebki, Lightwallet.Długość hasła do torebki jest ograniczona. Aby wejść do portfela (a także gdy jest on zarejestrowany) używane są tylko pierwsze 128 znaków hasła. 129. i następne symbole hasła, choć w formie zestawu haseł będą obecne, ale przy wejściu do portfela są odcięte i nie są rozgrywane żadne role.ERROR 130
Książka adresowa już zawiera ten adres.

SUKCES
Konto A1 zostało dodane do portfela!

BŁĄD 124
Podane hasło do książki adresowej jest nieprawidłowe.

Błąd powoduje 699

Rozwiązywanie problemów 699


  • Konieczne jest wyszukanie innego publicznego węzła. Powiedzmy, że taki węzeł zostanie znaleziony i rozpocznie się delegowanie zbiorów. Kolejna zasadzka: przy każdej dezaktywacji tego węzła delegowane zbiory będą również wyłączone i będą musiały ponownie je uruchomić za każdym razem.
  • Dlatego, jeśli planowane są długoterminowe prace, najlepszą opcją będzie uruchomienie NIS, aby nie polegać na nikim. Liczba miejsc dla delegowanych zbiorów w stansalone NIS może być ustalona sama dla siebie, praktycznie każda. Zalecenia programistów brzmiały w liczbie nie większej niż 10, w rzeczywistości może być więcej, i jest ograniczona tylko mocą komputera.


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top