Sposób na zmianę życia - aby zrobić mieszkanie

Naprawa mieszkań to trudny proces. Niektórzy poświęcają mu dużo czasu i energii, próbując zrobić wszystko samemu. I nawet się uda. Inni zapraszają ekspertów, szybko i stosunkowo niedrogo wcielają w życie pomysły i życzenia klienta, a może oferują swój projekt. W każdym przypadku istnieje system, sprawdzona sekwencja działań, która doprowadzi do optymalnego wyniku. W każdym. Ale naprawa zawsze była i pozostanie katastrofą na skalę lokalną. Osoba potrzebuje zmian.Doskonałym sposobem na pozytywne zmiany w twoim życiu jest naprawa mieszkania. Na przykład, zamień tapetę, odśwież podłogę lub sufit, radykalnie zmień oblicze łazienki lub nierozpoznawalnie obróć kuchnię, a na końcu przebuduj swój dom! Jak rozumiesz? Prawdopodobnie powiesz: nie ma pieniędzy. Więc zawsze ich brakuje. A w mieszkaniu spędzamy najlepsze godziny naszego życia, w domu powinno być wygodnie dla nas - i co ważniejsze - dla naszych dzieci, wygodnie - dla gości, w końcu nasz dom jest do pewnego stopnia naszą twarzą.

Wokół hałasu, kurzu i stale do kogo to nie wystarczy. Jednak, jak każda istotna konieczność, nie można tego uniknąć. W końcu chcę, żeby w domu zawsze było miło przyjechać. Ale ze sceny "Chcę, żeby mieszkanie było jak". Przed sceną "tak, tak właśnie wyobrażałem sobie wszystko" jest wiele trudności. Aby zoptymalizować proces naprawy w jak największym stopniu, lepiej przemyśleć wszystko od razu. Najpierw trzeba określić, jakiego rodzaju naprawy potrzebne są: kosmetyki (co obejmuje wymianę podłogi, ściany naprawy i sufity) lub głównym (zmienić praktycznie wszystko, od instalacji do kanalizacji, są również apartamenty możliwa przebudowa Euro - jakość Określenie „renowacja” od kilku lat jest często używany w naszym życiu.

O wiele przyjemniej jest przyjechać do przestronnej latarni niż do półmrocznego "biurka". Nawet jeśli powierzchnia Twojego biura jest niewielka, kompetentne rozwiązania projektowe do napraw biurowych pomogą zmaksymalizować wykorzystanie całego obszaru i wizualnie zwiększyć powierzchnię. Decydując się na naprawę biura, musisz zrozumieć, jakie wymagania dla jakości napraw pokazujesz, jak odnoszą się one do kierunku działań firmy i, w końcu, jakie zasoby planujesz przeznaczyć na naprawę biura.Tylko myśl o nadchodzącej naprawie może cię obalić? Uwierzcie, sami przeszli przez to i są teraz gotowi podzielić się swoimi doświadczeniami. Jak wybrać kontrahenta? Jak monitorować jakość pracy? Jak uniknąć przekroczenia kosztów? Na początku lat 90-tych w naszym kraju nastała era europejskiego renowacji. Importowane towary, armatura, materiały wykończeniowe, a wraz z nimi informacje o światowych technologiach w zakresie napraw zostały zalane na rynku krajowym. W znacznej części obywateli udało się wreszcie sformalizować swoje domy na poziomie standardów europejskich. To prawda, że ​​na początku możliwości konsumenta nie były tak eleganckie jak obecnie, ale nawet najtańsze chińskie i tureckie produkty korzystnie różniły się od tradycyjnie brzydkich produktów krajowych przedsiębiorstw.

Wnętrza odnowionych apartamentów pozostawiają wiele do życzenia. Była to albo nieco ulepszona wersja radziecka, albo kopia biur i niedrogich hoteli europejskich. Ale proces, jak mówią, poszedł. Wraz ze wzrostem liczby zamożnych obywateli, których poziom dochodów zbliżył się do Europy Środkowej, w Rosji zaczął się tworzyć zupełnie nowy rodzaj działalności. Było kilku specjalistów, a następnie firmy, które podjęły się naprawy mieszkań zgodnie z europejskimi standardami, a leksykon Rosjan od tego momentu zawierał pojemne, dźwięczne i przejrzyste słowo "eurorenovation". Czy zawracałeś sobie głowę standardowym planowaniem swojego mieszkania? Czy chcesz, aby wnętrze Twojego biura, sklepu lub baru było równie dobre jak europejskie?

Decydujesz się wykonać naprawę w jakości europejskiej. Rozpocznij planowanie: będzie łuk, ale tutaj musisz przełamać mur, a tutaj wstawisz nowy zestaw mebli w stylu "Imperium". Kupujesz materiały, które lubisz, szukasz ludzi i dokładnie wyjaśniasz im, czego potrzebujesz. Ustawili cenę na 2 metry i zaczęli pracować. Stop! Czy wiesz, czym jest prawdziwa europejska naprawa? Tak, po pierwsze, ta korekta błędów budowniczych. Powinieneś wypoziomować ściany i podłogi. Tak, to wykorzystanie najnowszych materiałów o europejskiej jakości. Ale to nie jest europejska naprawa. Wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane. Przede wszystkim potrzebujesz profesjonalnego projektanta wnętrz. On jest głównym składnikiem przyszłego sukcesu. Podczas tworzenia nowego typu pomieszczenia odgrywa rolę, obszar, położenie i planowanie. Tylko projektant i nikt inny nie powinien decydować, gdzie rozbić i gdzie budować.

Projektowe falbanki w oczach nie spiesz się. Renowacja w europejskim stylu jest taka sama, jak nazywa się "luksus" i "ekskluzywna". Obejmuje ekskluzywne wzornictwo, pełen zakres prac z przebudową i rozwojem projektu jako całości. Koszt naprawy zależy od listy prac i stopnia ich złożoności. Na przykład, jeśli do naprawy średniej dopuszczalne jest niedopasowanie rysunków do tapet, to wyklucza to tak zwane "wyłączne". Układanie parkietów i podłóg laminowanych jest pracochłonne. Z reguły im wyższy koszt materiałów, tym droższe są prace wykończeniowe. Korzystanie z drogich materiałów wymaga wysokich kwalifikacji od mistrzów odpowiedzialnych za ich bezpieczeństwo. Ponadto na cenę wpływa czas trwania gwarancji.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top