Jak żyje Mastif

Ile lat żyje mastif? Jakiego koloru są mastify? Do wyboru: mężczyzna czy kobieta?

Średnia długość życia mastifa angielskiego wynosi 6-10 lat. Istnieją przypadki, gdy niektórzy mastiffs żyją 13-14 lat, takie jak kopalnia, którą przyniósł ze słynnej hodowli psów Braun Bredwardine English (home tylko Babai) i bardzo rzadkie, kiedy mastiffs żyć do 16-17 lat. Straszyd Przy braku uszkodzenia, długość dog życie będzie zależeć od takich czynników, jak dziedziczność, wagi i brak utraty wzroku, choroby serca, dysplazji, zaburzeń immunologicznych. Niestety, w ciągu ostatnich 10 lat nastąpił tendencja do zmniejszenia mastifami długości życia, chociaż dotyczy to większości dużych ras.Wzrost liczby dziedzicznych problemów u każdej rasy ma znaczący wpływ na obniżenie średniej długości życia, co powoduje ogólny spadek. Dlatego należy przywiązywać wielką wagę do testowania problemów zdrowotnych i ostrożnej hodowli zwierząt oraz wykluczania z hodowli psów, które nie zdały egzaminów. Wybierz hodowcę ostrożnie, a to zwiększy Twoje szanse na cieszenie się towarzystwem Twojego mastiffa przez wiele lat.

Czy mogę znaleźć białego mastifa? Jakiego koloru są mastify?

Nie, nie możesz. Mastifami mogą być morele, tygrysy i płowy. Mastiff może mieć białe plamy na klatce piersiowej, ale nie może być zbyt duży. Miejsca na innych częściach ciała są uważane za plemienne małżeństwo.Kto jest bardziej przyjazny? Kto jest najlepszym strażnikiem? Łatwiej zarządzać?

Wszystkie te cechy różnią się bardziej między poszczególnymi osobami niż między płciami. Zdrowe, inteligentne psy, dobrze zsocjalizowane w dzieciństwie, będą miały te wszystkie cechy w dorosłym życiu. Podłoga tutaj absolutnie nie jest ważna.

Jeśli chodzi o właściwości ochronne mastifa, chciałem powiedzieć osobno.

Skłonność do reagowania na niebezpieczne sytuacje jest w pewien sposób określana przez mastif we krwi. Jeśli, na przykład, właściciel zostaje zaatakowany przez rabusia, mastiff zazwyczaj pochodzi od potencjalnego złodzieja i właściciela, staje się gigantem bariera dzienny. Jeśli nieznajomy nie zrobi nic, aby złagodzić napięcie sytuacji, mastiff najpewniej będzie warczeć i warczeć na niego. To może się zdarzyć w kręgu rodzinnym, na przykład, jeśli jego członkowie kłócą się głośno. Mastif może wystąpić w obronie jednej ze stron sporu.

Jeśli złodziej dostał się do domu strzeżonego przez Mastif pies rasy Mastif, który zawiezie go do narożnika i będzie go aż do przybycia właściciela. Podczas próby ucieczki mastif może uszkodzić ubranie napastnika, ale go nie dotknie, chyba że próbuje skrzywdzić psa po kolei. Ten model zachowania jest genetycznie wrodzony, co czyni go doskonałym strażnikiem.

Wiele dorosłych mastifów intuicyjnie odczuwa negatywną postawę innych ludzi wobec swojego pana i próbuje zająć pozycję między tobą a tą osobą. Wierz w swój mastiff! Z reguły nigdy się nie mylą.

Ze względu na swoją naturę już zastawionych genetycznie bezpieczeństwa mastiffs nie trzeba takich kursów jak MCS (ochronny pies), ponad to, kursy te mogą być ranny. Mastify nie nadają się do przynęty lub walki psów. Celem mastifa jest być silnym, kochającym towarzyszem, gotowym, jeśli to konieczne, aby bronić swojej rodziny.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top