Jak zrobić znacznik graffiti

Wielu fanów graffiti marzy o rysowaniu za pomocą specjalnego markera graffiti, ale nie każdy ma taką możliwość i chęć jej zakupu. W rzeczywistości, zgodnie z prostymi zaleceniami, taki znacznik można wytwarzać niezależnie w domu bez znaczących kosztów. Spójrzmy na proces tworzenia markera graffiti z improwizowanych materiałów na kilka sposobów.Jak zrobić znacznik graffiti

Instrukcje

Weź pustą rurkę z dezodorantu w kulce. Usuń kulkę i wypełnij rurkę mieszanką kolorowej osnowy i mąki lub zmielonej kredy. Następnie kulkę można umieścić na miejscu lub zastąpić kawałkiem gęstego filcu.

Użyj tubki kremu do butów z gąbką z piankową końcówką. Dokładnie umyć wnętrze rury. Kup lakiernię lub produkty artystyczne w grubej, kolorowej farbie, dodaj trochę rozcieńczalników i wlej do tuby. Tę samą farbę można wypełnić dowolnym innym podłużnym pojemnikiem za pomocą aplikatora piankowego lub wykonać aplikator samodzielnie z kawałka filcu lub grubej pianki.

Wygodną podstawą do markera jest ołówek do pisania, z którego wydobywana jest cała zawartość. Wypełnij ołówek od wewnątrz wacikiem i zamocz go dużą ilością atramentu, aby wata pochłaniała je całkowicie. Z filcu wyciąć wtyczkę o odpowiednim rozmiarze i średnicy, zwilżyć ją również atramentem i włożyć do otworu ołówka.

Wyjmij zużytą plastikową butelkę z oka lub kropli do nosa, odetnij górną część i mocno włóż do niej gąbkę. Musi wypełnić fiolkę i wspiąć się na odcięty otwór. Nasyc gąbkę tuszem i narysuj.Aby zrobić marker graffiti, jest to możliwe i ze zwykłego markera stałego. Kup wystarczająco gruby marker w papeterii i odetnij górną końcówkę pisakiem. Atrament do atramentu markerowego i trochę alkoholu. U góry wsuń odpowiednio długi kwadratowy kawałek gąbki lub filcu tak, aby wypełnił marker na całej jego długości i pozostał na powierzchni w formie końcówki.

Wskazówka 2: Jak zrobić znacznik

Obecnie sklepy sprzedają markery na każdy gust i kolor. Ale mimo to możesz potrzebować możliwości ich wykonania własnymi rękami. Ponadto jego produkcja nic nie kosztuje.

Jak zrobić znacznik graffiti

Instrukcje

Aby zrobić marker własnymi rękami, musisz zabrać opakowanie z używanego kosmetyku tonalnego. Ale nie potrzebujemy zwykłej tuby, ale pakiet korektora, który przypomina gruby długi marker. Może pojawić się i ten, z którego narzędzie zostało wydobyte przez ściśnięcie lub skręcenie.

Teraz spróbuj zdemontować paczkę z tonalnego narzędzia. Następnie dokładnie umyj. Sprawdź, czy w rurce nie ma śladów kosmetyków. Zwróć uwagę, że gwinty rur z tworzyw sztucznych mogą zostać łatwo uszkodzone. Dlatego bardzo ostrożnie przeprowadzaj parsowanie i czyszczenie opakowania przyszłego markera, aby go nie zepsuć.

Po wyczyszczeniu pojemnika z narzędziem dźwiękowym sprawdź i usuń wszystkie elementy, których nie potrzebujesz. Możesz usunąć i odrzucić sprężynę. Ponadto konieczne jest usunięcie ogranicznika obrotu z opakowania. Jest to konieczne, aby można było łatwo nie tylko wycisnąć na zewnątrz zawartość opakowania, ale także narysować nowy płyn w środku. Konstrukcja markera będzie przypominać strzykawkę wielokrotnego użytku.

Wlej dowolny płyn do pojemnika. Taki znacznik może być używany nie tylko do rysowania, ale także do prac technicznych. Dlatego płynem może być nie tylko farba, ale także różne oleje. Następnie mocno dokręć opakowanie. Spróbuj zdjąć nasadkę z markera, a następnie delikatnie przekręć jej obudowę. Zazwyczaj robi się to w celu sprawdzenia działania domowego urządzenia.

Dzięki obrotowemu korpusowi możesz łatwo regulować ilość płynu opuszczającego marker. Warto zauważyć, że jest to bardzo wygodne w każdej sytuacji. Może to być przydatne zarówno podczas zwykłego ciągnienia, jak i podczas smarowania części o różnych płynach.

Powiązane wiadomościPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top