Jak zrobić rzutkę - instrukcję do produkcji

Witam wszystkich miłośników projektowania. W lecie czas na zabawę na świeżym powietrzu. Jednak, gdy większość gier już się nudzi, jest taka, w której prawdopodobnie nie grałeś - w rzutki. Zawsze jest to interesujące, ale gdzie mogę dostać rzutkę? Oczywiście istnieje rozwiązanie, musisz to zrobić samemu, więc dzisiaj powiemy ci, jak zrobić rzutkę z materiałów dostępnych w każdym domu.Robić strzałkę

Aby wykonać rzutkę, potrzebujemy 4 dopasowania. kwadratowy kawałek papieru o wymiarach 7 cm na 7 cm (jest to najbardziej optymalny rozmiar, ale można eksperymentować), igła (szpilka z okrągłym oczkiem jest dobra), nici, klej i nożyczki.

Jak zrobić rzutkę - instrukcję do produkcji


Materiały i narzędzia do tworzenia rzutek

Zaczynamy robić rzutkę:
 1. Zegnij przygotowany arkusz papieru dwa razy po przekątnej, a następnie dodaj go jak na rysunku 1.
 • Wklejamy igłę, jak na rysunku 2.
 • Stosujemy 4 dopasowania do szczytu dart (rysunek 3) i ściśle owijamy nici. Konieczne jest owinięcie nici tak, aby igła nie mogła się zsunąć, ponieważ otrzyma potężne obciążenie, gdy uderzy w drzewo.
 • Aby uzyskać większą niezawodność, nici i zapałki z igłą można wlać płynnym klejem. Najważniejsze jednak, żeby nie przesadzić, ponieważ strzałka może stać się zbyt ciężka i nie będzie dobrze latać.
 • Gratulacje! Nauczyłeś się, jak zrobić strzałę własnymi rękami. Pozostaje zrobić cel i możesz iść do konkurowania z przyjaciółmi z dokładnością.

  Zapamiętaj zasady bezpieczeństwa podczas posługiwania się ostrymi przedmiotami.

  Na deser proponujemy krótki film o przyjaźni i jedności.

  Jak, jeszcze tego nie przeczytałeś? Cóż, na próżno ...  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top